צבאי

hiloola1

New member
../images/Emo26.gifשאלה פליז תענו..../images/Emo36.gif

מישהו יודע איפה אפשר לקנות את הDVD של MCR שנמכר עם האלבום השני?

GUILTY

New member
מה? אמממ... הDVD שנמכר

עם האלבום השני?? את הDVD את יכולה לקנות בטוואר ראקורדס ואת הדיסק השני גם בטוואר ראקורדס..... חחח הם נמכרים בנפרד :) נראה לי את יכולה לקנות אותם גם ב"צליל"

N o v e l l a

New member
כמו שאמרו,

הם נמכרים בנפרד. יש בטאוור, אבל שאני הלכתי לקנות בעזריאלי הם אמרו שאין ולמזלי רק כי התעקשתי הם גילו בסוף שזה רשום אצלם כדיסק ולא כDVD...אז תזכרי להגיד להם לחפש לפי השם שלו בדיסקים. הDVD עלה לי 100 שם...

NoA 101

New member
לי אין את הDVD אבל, ../images/Emo203.gif

הייתי בחנות אחת שהיה בה אותו והיה מאחורה כתוב גם [בנוסף לDVD עצמו] את רשימת השירים של הדיסק השני, או שזה לא שירים אלא הופעות או בכלל משהו אחר

אני קניתי את זה ב-90 עם שלוש דיסקים

אחד של הדיוידי אחד של ההופעות החיות והקליפים וכאלה..... ואחד של שירים..

קרניjack

New member
זה לא ממש 3 דיסקים

אל תבלבלו אנשים, הם יחשבו שהם מקבלים DVD שכולל איזה אלבום של MCR. המארז של הDVD כולל שלוש דיסקעים, 2 של DVD ואחד של שירים לייב, אבל אף אחד מהם זה לא איזה אלבום של MCR מן הסתם.

לקרן../images/Emo195.gif../images/Emo140.gif

אני כותבת לך את הברכה היום כי ביום שני אני לא יהיה פה. שיהיה לך גיוס קל ומוצלח.
שהיום הראשון בבקו"ם יעבור עלייך בשלום,שהמדים ישבו עלייך יפה. אני מאחלת לך שתקבלי תפקיד טוב שתהי מרוצה ממנו ושתקלתי במסגרת הצבאית באופן חלק בלי משברים ובלי קשיים רבים וכמובן,תכירי אנשים חדשים וטובים. מאחלת לך שנתיים קלות ומעניינות של שירות ממני הטוראית ינה
ומ"החיילים" שבצבא MCRMY

קרניjack

New member
ינהההה../images/Emo24.gif../images/Emo70.gif

תודה רבה חיילת קטנה
כשתקראי את זה גם אני אהיה כבר בשירות צה"ל
ממש מקורי ויפה, אז תודה רבה
!

ortal herrera

New member
../images/Emo207.gif קיבלתי את הסיכה מלירון!

יו איך התלהבתי חחחחחחח איזה סיכה יפה!! והיא גדולה כזאת לא פיצית!!

Red Bloody Rose

New member
גמאני גמאמני גמאני D:

הלכתי בבוקר לבדוק, בדרך להסעה, ולא היה כלום... חזרתי ובדקתי אחריי הבצפר, והסיכה הייתה שם ! יאאא איך התלהבתי, הלכתי כולי מחוייכת ואף אחד לא הבין מה יש לי D:

למעלה