יהדות

zara29

New member
למכירה - חוברת הקורס "מועדי ישראל"

למכירה - חוברת הקורס "מועדי ישראל - תלמוד, הלכה ומנהג" של ד"ר בועז שפיגל. מי שמעוניין - נא ליצור איתי קשר במסר.

chayahd99

New member
../images/Emo91.gif לימודי יסוד ביהדות - קומונה

הנכם מוזמנים לבוא לבקר ולהשתתף בקומונה חדשה "בר אילן - לימודי יסוד ביהדות".
הקומונה מיועדת להחלפת מידע הקשור לקורסים בלימודי יסוד ביהדות ולמבחן במושגי יסוד וכן לבירורים לגבי מרצים, המלצות, שחזורים, וכל מה שקשור לנושא.
מקווה לראותכם

מנדלוש

New member
קורס בהתכתבות

יש אפשרות לברר דרך האתר של בר-אילן פרטים לגבי קורס בהתכתבות שאליו אני רשומה? (מתי תתקיים פגישה,מתי המבחן וכו'), או שעושים זאת רק דרך המחלקה ללימודי יסוד?

alissa

New member
ד"ר שפיגל

אולי כאן מישהו יכול לומר לי משהו על ד"ר שפיגל? איך הוא? איך הקורס שלו? האם הוא בודק נוכחות? וכו

JERJERON

New member
ד"ר שפיגל

למדתי בשני קורסים שהעביר ד"ר שפיגל ואני חייב לציין שמכל הקורסים ,הקורסים שלו היו המרתקים ביותר. הוא ניכן ביכולות בלתי רגילות בהעברת החומר בצורה הכי מעניינת ,גם עבור אפיקורס חילוני שכמוני. בקיצור ממליץ ביותר. לגבי נוכחות ,בודק באופן לא עקבי ,אך גם מצ'פר סטודנטים שנכחו בשיעוריו בציון הסופי.

../images/Emo53.gif דרושה המלצה לקורסים ביהדות

בקשת המלצה בין 2 הקורסים ליהדות בפילוסופיה הגותו של הרב סולובייצ'יק/ מוניץ מאיר VS טעמי המצוות גישות ושיטות/ סיידלר מאיר (קורס לימוד עצמי מודרך). מה עדיף? ובכלל מה ההבדל בין קורס לימוד עצמי מודרך לבין קורס באינטרנט? תודה לעונים סופ"ש נעים

juliali

New member
חוברת "מועדי ישראל"

למכירה שתי חוברות בקורס "מועדי ישראל" של ד"ר בועז שפיגל - אפשר לפנות במסרים אישיים.

למעלה