זה בסדר?>< פשוט עברו ארבע ימים

Wandering Star

New member
המפפ..

"האם את נהנית לראות בעלי חיים סובלים?" "האם את רואה אנשים וחיות שאנשים אחרים לא רואים?" "לפעמים עוברות לך בראש מחשבות ממש ממש לא טובות?" "האם השתתפת פעם בהתנסות מינית מרובת אנשים?" "האם את מרגישה כי אף אחד לא מבין אותך?" "בילדותך, הורייך היו מכים אותך?" "את אוהבת את הורייך?" "האם חולפות בראשך מחשבות אובדניות?" "האם את שומעת קולות כשאת לבד?" "האם את מרגישה כי צופים בך גם כשאת לבד?" "האם השתמשת פעם בסמים?" "את מצליחה לבטא רגשות רק לאחר שתיית משקאות חריפים?" "קרה לך פעם ששברת דברים ואיימת על אנשים לאחר שתיית משקאות חריפים?" 0__________0 600 שאלות כאלו. |הגדש|600. ככה הצבא הולך לקבוע את העתיד שלי בשירות. אני מניחה שאם אני לא אתקבל זה כבר לא יצחיק אותי כ"כ.

XDDDDD../images/Emo96.gif

כן גם לאחותי היה כזה דבר:p. היא אמרה שזה כאילו כדיי לראות אם תעני על השאלות החשובות נכון למרות השאלות האלה, או משהו
שאלו אותה אם היא נשמכת לגברים נמוכים..

Wandering Star

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif

לנו לא הייתה הגבלת זמן, לצערי. המאבחן היה נמוך במקרה..?

Stinki Winki

New member
אהמ

"לפעמים עוברות לך בראש מחשבות ממש ממש לא טובות?" "האם חולפות בראשך מחשבות אובדניות?" זה דברים שיש לכל אחד0.0 תכתבי שיש לך דרקון מחמד בתור חיה שאפחד לא רואה
ושהוא מדבר איתך- בתור קולות בראש שלך.

Wandering Star

New member
אם הייתי צריכה לפרט

הייתי חותמת ויתור
על הכל עונים נכון לא נכון. עכשיו קראתי קצת בפורום עתודה והם הזכיר עוד קצת- האם את חושבת שהיית נהנית לעבוד כשומרת יערות? (מה..?-__-) האם את צוחקת מבדיחות גסות? (איך אני אמורה לענות על זה?) ועל כך נשאל- מהההה? לטובתך, כשתמוייני לתפקידים לצבא, תכחישי כל מגע עם סמים, אלכוהול, אלימות, סקס ומחשבות אובדניות שחווית. הצבא לא רואה את זה בעין יפה
אז את מבינה שלא סימנתי "נכון" בשאלות האלה. לא בכוונה לפחות.. אחרי ה-300 הראשונות זה נהייה דיי מעורפל 0_0.

o0Invisible0o

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני זוכרת את כל שאלוני הסיוט האלה..
כן, קטע מדאיג..אחרי אחד כזה באמת לא התקבלתי למשהו..
אבל הכל לטובה..ואני שמחה שאני לא שם.
אני לא פסיכית, באמת.
אני רואה רק אנשים,חיות וחפצים שקיימים! ורק מה שאמור לדבר מדבר אלי..
אחחח..צה"ל.

Wandering Star

New member
../images/Emo2.gif

באיזה מיונים התוודעת לשלון המרנין הזה? ויש עוד הרבה (עכשיו כשאני כבר לא מדחיקה..)- *האם כפות רגלייך וידייך חמות רוב הזמן? *אתה מחשיב עצמך לבן אדם מיני? *אני מעדיף אמבטיה על מקלחת ויש שאלת פאראנויה ("אנשים עוקבים אחריך..", "כל הכשלונות שלך נגרמו כי הסביבה שלך מכשילה אותך..") ושאלת נטיות אובדניות אחת לדף. פעמיים התפוצצתי מצחוק באמצע והפרעתי לכל מי שבחדר. איך הם שמרו על פרצוף ישר מול שאלה כמו "האם היית נהנה לעבוד כשומר יערות?"

לא שמעתן?../images/Emo211.gif

החליטו לגייס לעתודה מחוננים שעולים לכיתה ז'. או שפשוט אח שלי סיפר לי שאלות מהשאלון. זה אפשרי. אגב, הוא התקבל שנה שעברה, ולומד באוניברסיטת ת"א. והיום הייתי בקפיטריה של הסטודנטים לעורכי דין. "זוהר, לאיזור הזה קוראים 'איזור הסעדה', או בשמו הנפוץ יותר- המקום שיש בו מקדונלס." עמוק. עמוק.

../images/Emo100.gif../images/Emo42.gifסיימתי היום את העבודהה!

סוף סוף
אני עובדת באינטרסקול, בתור מדריכה בקייטנה D: והמחזור הזה הסתיים.
אין עוד התעוררויות ב-6 וחצי.
אין עוד מקסימום 5 שעות שינה.
אין עוד ילדים מעצבנים על הבוקר.
אין עוד אוכל יבש כמו הנגב.
אין עוד טרופית מזעזעת.
אין עוד חוסר כוח לעשות משהו במהלך היום.
אין עוד עבודה!!!!! חופששששששששששש. מישהי מכירה את אינטרסקול? למדה\לימדה\לומדת\אחר?

../images/Emo100.gif../images/Emo42.gifחחחחח../images/Emo6.gif

סליחה...:] אבל קייטנת מחשבים זה משהו אחר. כמובן שיש לזה את היתרון המובהק- לא צריך לנקות
אבל ליצור אתר בHTML יותר קשה מלפסל צורות מחימר או לקשקש על דף
. ואני מאמינה שהילדים שהולכים לקייטנות מחשבים הרבה יותר קשים מילים רגילים. בהצלחה לך
. את תהני בזה, בכל זאת. תמיד יש את הילדים המקסימים והמתוקים האלו. התאהבתי באיזה צוציק כזה שעולה לג', ממש מקסים. הוא הביא לי את הטבעת שלי ואמר לי "הרי את לא מקודשת לי בטבעת זו"
אני אתגעגע אליו

למעלה