זה בסדר?>< פשוט עברו ארבע ימים

o0Invisible0o

New member
שאלה..

כל הבנות שפותחות את כל ההודעות בפורום..בכלל ניסיתן להודיע לספיר? לבקש ממנה..?
לא שזה לא בסדר..פשוט בקצב שזה קורה נראה לי ששבוע הבא כבר ישכח לחלוטין שרק מנהלות ואדומות פותחות שרשורים כאלה..
ולא חבל..? כאילו..פעם פשוט היינו מתאפקות ומחכות..ומבקשות בנצלש לשרשור שעדיין קופץ, שולחות מסר או משהו..אבל ישר פשוט לפתוח גם שפ"מ גם שעוו"ה וגם אוף..זה לא קצת יותר מדי..?

אע...../images/Emo96.gif

אני אדבר על המקרה שלי:p הייתי צריכה שעווה, כבר 4 ימים לא פתחו שעווה, למרות שצריכים לפתוח כל שלושה ימים. איזה שירשור יכולתי לנצל"ש? חוצמזה שסאפיר אמרה שאם לא יפתח שד"חם במשך ארבע ימים לפתוח במקומה כי יכול להיות שבגלל המצב היא לא תהיה הרבה במחשב, אני מניחה שזה תקף גם לגבי שעווה ושפ"ם(סאפיר היא היחידה שפותחת את זה, האדומות כבר לא פותחות את השירשורים האלו).

o0Invisible0o

New member
התכוונתי לנצלש ולבקש שיפתחו

ולמה האדומות כבר לא פותחות..? מתי פספסתי את זה?

broken winges

New member
אה ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

יש לי אוגרת^^^^!! והיא כזו פיצית וחמווודדדהההה אני חושבת שנקרא לה ספידי כי היא ממש מהירה! .היא ממש קטנה,היא בגודל של הזרת שלי! והיא דוגמנית!! היא בקושי אוכלת אבל עושה כושר XDDD היא ממש מותקקקקק

יאאאאאאא

אוגרת סיבירית!!!!!!!!!! היו לי 40 כאלה ^^ (באמת. הן ממליטות בקצב). אוי הם כאלה פשושים קטנים ומתוקים עם העיניים האלה *-* אבל עכשיו יש לי חתולה, אז אי אפשר ;; היא ממש מאמית! עצה - שימי לב שהיא לא תברח. הם רצים במהירות עצומה (ברצינות).

broken winges

New member
אני יודעת!!!אני מחזיקה אותה

והיא רצה לה! אני עושה לה מדרגות עם הידים אבל אני לא מסכימה שתהיה על הרצפה כי היא תברח והיא כזו קטנה ככה שהיא יכולה להתחפר ולהתחבא בכל מקום!!^^

^^

את יכולה לתת לה להיות על הריצפה, אבל רק במקום שאין מצב שהיא תברח ממנו/או שאין מצב שאם היא מתחת למשהו אי אפשר להזיז אותו. והם גם אוהבים בוטנים (בלי מלח!!!!!!!!!!!), ממ וגרעיני חמניות הכי הכי (בלי מלח!!!!!!!!!). וזה כזה מתוק לראות אותם אוכלים *מתה*. וכן, כמו כולנו הם מתים בסוף. אבל המתיקות לעולם נשארת!!

Karin917

New member
אסור לתת להם גרעינים.

כי הם מכניסים אותם ללחיים ויכולים להפצע.. מותר להם רק גרעינים ממש קטנים שמיועדים לתוכים.

sillyputty

New member
היא מזכירה לי אוגר שהיה לי../images/Emo121.gif|ירח

כשהייתי קטנה. קראו לו חמודי והוא היה חתיך על
. הוא היה כזה פיצקי חמדמד
. דיי. זה עצוב מידיי
.

broken winges

New member
הייי עד לכאן! את לא מטומטמת!!!

ואז מה אם את רגישה?..גם אני רגישה...נכון שזה בדרך כלל סתם מסבך דברים אבל ככה אנחנו.

noy tofi girl

New member
גמממלי יש אוגר 0:../images/Emo99.gif

לא אחד שתיים חעח:) היו לי מלאמלא והיו להם מלא תינוקות ונתתי אותם ואז הסבא מת [לפני חודש הוא היה בן איזה שנהוחצי כימעט שנתים><] ולפני שבוע הסבתא מתה(לא תאמינו אבל היא הספיקה ליהיות סבתא רבה XDD)והיא כבר היתה בת כימעט שנתיים >< חייה הרבה [חיים ארוכים אההא] ועכשו יש לי שתים בריאים ומאושרים ^^ אחת זאת הבת של הסבתא והשני זה הבן שלה [הבת כבר בת שנה וחצי] הייתה משפחה גדולה [מאוד] ווואי חפרתי ^^ תחדשי על האוגר [זאת חייה שקסע ביותר @#!!@]

למעלה