הידעתם? כנסו

gilyy21

New member
ברור שזה שטויות!!!

את צודקת 100% בכול מה שאמרת! הזוגות יהיו בסוף ביחד!! אולי לא ריאתם המורידם אבל ככה שה היה במורדים וככה זה יהיה ברלבדה כול 2 הענונות אותו בדר אז דווקא הסוף לא? נו,הגזמתםםם... ועוד יותר שהסוף הוא הכי יפה !!! שתופסם את כול החרא והבאבאא של דייגו לכלאאא... כל כך אהבתי את הקטע הזה'' אני עוד יתנקם'' חחעחעחעחחע....
והקטע של מריצהואפבלו בדשא ייאא זה היה כזה מדהים חיבים לעשות את זה עם רוברטה ודייגו{למרות שבנינו זה לא יהיה אותו דבר} וכמן הקטע הכי מרגשש בעונה ה-2 הקטע של מנו ומיה איך שהוא אומר לה שהוא אוהב אוצהברמקול והיא רצה אליו והוא רץ אליה ואז בסווווווווווווווווווו !!!
וברע היה את השיר {וחלמתי עלייך} של פליפה. מעניין מה הם ישימו!!!! העונה ה-2 הייתה יותר שווה מהעונה הראשונה פי כמה . בהכול.. זה שאתם אומרים שאתם לא אהובים אותה בגלל שהיו שמה כמה דברים רעים.. אזזז??? מה אתם רוצים שתמיד יהיה טוב לכולם שהם לא יפרדו לעלולם? שלא יהיו תיכנונים להפרדות בין הזוגות ? שלא יהיו קצת בגידותפה ושם? שלא יהיה אקשן? מתח?!?! עם כול זה לא היה זה היה סופפפפרר משעמם! אז חבל שאתם סתם מדברים שטויות תראו את ונה ה-2 ותראו שהיא פי 1000 יותר שווה מהראשונה ואני אומרת לכם שעכשיו זו הפעם השלישית שאני רואה את העונה ה-2 של המורדים!!! {לא רבלדה,המורדים} זה התחיל יפה בין מיה למנואל ואי אפשר למששוך את זה כול העונה אחרי זה הזוג הזה בכלל לא יעניין אותנו!! אז התחילו הצרות,ההבגידות,המרביות זה הכי כיףףף בסוף אנחנו נקבל את הנשיקקה הסופית
מריצה ופאבלו מתחילתהסדרה ראיתם שהם תמיד יש בניהם וייכוחים והם לאהרבה זמן ביחד כי יש להם כבוד עצמי ענקקק ! והם לא מעזיים ספפר אחד לשני על הרגשות שלהם. בגלל זה ,זה ככה לא יהיה יותר גרוע בניהם בעונה ה-2 מהראשונה בעונה ה-2 הזוג יהיה הרבה יותר יפהה !! באמת. אתם עוד תראו ותזכרו אותי...

חניניתה

New member
../images/Emo58.gif

וואיייייי זאת היתה הנשיקה הכי שווה בהסטוריה!!! והכי ארוכה!!!!! 3 דקות!!!!!! אני פשוט 3 דקות היתי עם פה פתוח ומרותקת לטלויזה.. צרכתי כמו מטורפת!! וואי זאת היתה נשיקה הכי שווה שהיתה בכל הזמנים של כל הטלנובלות!!!!!!!!! אני ממש מקווה שהתיה כזאת נשיקה לרוברטה ודייגו כי זה היה שפוט מושלם!!

osh360

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo178.gif לא ראיתי..חח.. ../images/Emo10.gif

חניניתה

New member
מה?? איך אפשר לפספס..

ראיתי את זה גם בכל שידור חוזר שהיה לזה..חח אני יחפש סירטונים אולי אני ימצא..

sapir1000

New member
אאאא

יש לי תסירטון של הפרק האחרון שניה אני חייבת ליראות אותו שוב ראיתי ליפי שניםםםם:-O ואני זוכרתתתתת

osh360

New member
אני יודעת..כי.. ../images/Emo58.gif

יש סירטונים וראיתי חלק והוא ממש נגדההההה והוא כזה זבל אליה ולועג לה וצוחק עליה בהצבעות וזה ממש לא יפה והיא נעלבת ומיה ומיגל ולוחאן תאו ולופיטה וניקו לצידה

Pollitaaaaaaa

New member
וואלה?=))

למרות שאני רוצה א-ת ר-ב-ל-ד-ה בארץ =) מאדד היתי רוצההה שגםםםםםם קממייי ופליי יבואו ! אני נורא אוהבת אותםםםםםםםםםםםםםםםםם =) והם חמודיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם בטירוף! ואני אוהבת את קמי ופלי יותר מאשר את דולסה =) למרות שאני מתה על דולסה חחחחחחחחחח.. אבל עם הם כבר באים,שגם RBD יעלו על המטוס ויבואו פוררר דיוססססססססססס אני כבר מתה לראות אותםם מצידי רק כריס אנהי ומאיטהההההה וכריסטיאן אבל שיבואווווווווו!!!!!!!!!!!

Ripelll

New member
אני אשמח אם הם יבואו../images/Emo70.gif

אני ממש מתגעגעת לפלי!!!!!!!!!!!!!!!! למרות שאני לא אתנגד אם גם פונצ'ו יגיע....

סוכריה16

New member
יש קמייייייי באההההה

והלוואי שהיא תשחק פרק ברבלדה ופונצ'ו יצטררף לנסיעה לישראלחחח

gilyy21

New member
חח צודקת!ובאמת הללואי והיא תבוא!!!

הלוואייי וזה אמיתי והיא תבואאאאאאאאאאאאאא !!!!! רוצים אותה פה..!! אבל שלא ישכחו לשים את אנהי דולסה ופונצ'ו בדרך ..!! בין הנוסעים.. שיבואו לקדם את המופע..

gilyy21

New member
א-ט|הדיעתם 2?!!?

זהו זה האחרון לבנתיים חח.. שלא תחשבו .. הידעתם שלפני כמה ימים נערכה למדריד מין בעיה קשה של החלטות. לקנות את הסדרה ''המורדים'' של כריס מורנה או את הסדרה ''רבלדה'' הגירסה המקסיקנית. מדריד החליטה והודיעה כי היא תקנה את הסדרה המורדים!!! הסיבה שלה היתה כזו: ''הסדרה שזכתה ל-2 עונות, אלפי מעריצים, להקה אחת, 3 דיסקים וסרט תגיע ב-26 לחודש אלינו. הסיבה - הסדרה גרפה הצלחה רבה בארצות בהן היא שודרה כגון: הונגריה, רומניה, סלובקיה, מקדוניה, קפריסין, ישראל, יוון ובשאר המדינות של אמריקה הלטינית. עכשיו מחכים ששלושת הדיסקים ("סימנים", "זמן" ו"זיכרון") המוצלחים ינחתו שם. משום מה היא ממהרת לקנות אותה.. וקנתה כבר כמה פרקים ובקרוב המורדים תשודר במדריד. והדיסקים של הלהקה כבר בדרך . אולי זו מין פריצה לשמועה שהלהקה מתחילה להכנס שוב לעולם המוזיקה !?
|

סוכריה16

New member
נראה לי היא התכוונה

שלמדריד הייתה בעיה במה לבחור... ואגב.. לא נראה לי זה נכון כי זה ספרד.. ושודר שם המורדים.. ועכשיו רבלדה. עד כמה שאני יודעת..

לא ,היא צודקת ...!!

אני זוכר שעוד שודר המורדים הייתה בעיה שמה לשדר את זה גם במדריד. יכול להיות בגלל השעות או בגלל התקציב לא יודע בדיוק.. בשעה הזו מדריד החליטו שהם רוצים גם למדינה שלהם את המורדים/רבלדה שגרפו הצלחה רבה עכשיו אחרי שיצאה גירסה מקסיקנית. הציאו להם או את המורדים או את רבלדה ומדריד החליטו כי הם יקנו את המורדים ולא את רבלדה !!! אני רואה שהם מיהרו לקנות וכבר ב-26 לחודש היא תשדר שמה בפרקים הראשונים. הבנתי גם ששלושת הדיסקים של erreway ינחתו שמה בקרוב. ומי יודע אולי הם יצאו לסיבוב הופעות גם שמה...

למעלה