אני מושפע ::::) כנסו

Tomish

New member
../images/Emo32.gif אני מושפע ::::) כנסו

קיצר שאלה כזאת ללא כל קשר לחיים אבל מענינת מה ישראלי בעינייך? שכל אחד ירשום מה שבא לו כל עוד הוא לא עובר על חוקי הפורום אני יתחיל מי שבא לו שימשיך אז ישראלי בעיניי זה לבקש ממוכר לטעום ארטיק להגיע לחצי ולהגיד "זה לא טעים
 

איחוד

New member
כמה שאני אוהב את העם שלנו

ישראלי זה לנסות לרמות לשקר להתחצף לטעות ולא לדעת לקבל שעשית טעות להאשים מישהו אחר בכל דבר אלא אם זה דבר טוב לאכול פלאפל לדעת לצחוק כמה שיותר על כל דבר לקבל שינויים בקצב מטורף שלא מתרחשים אצלך והכי חשוב, ישראלי זה לאהוב את המולדת ולהיות מוכן להגן עליה אבל לא בכל מחיר
 

edddie

New member
מה הקשר?אפשר לכתוב הכל אפילו ז*ן

מה איך זה צונזר חחחח ישראלי זה מי שנדחף בתור ויש לו חוצפת עם זה בעייני הישראלי המצוי
 
העם הכי מלומד... והכי חסר

מובא בתלמוד: שיש 3 סימני היכר לעם היהודי. 1. ביישנים 2. רחמנים 3. גומלי חסדים... כמה שזה מצחיק זה עצוב... שהתרבות שלנו רחוקה מההגדרה הזו כמטחווי קשת...! אבל על זה אני לא תוהה. כי מובא בתלמוד מאמר נוסף ואני מצטט "ישראל כשהם יורדים... יורדים עד התהום..." וזה מה שעשינו. לקחנו את שלשת המידות הנאצלות והיפות האלה... חיפשנו את כל מה שמסמל את היפוכן... אימצנו אותם לעצמנו... וקראנו להן "תרבות" ישראלית... ואנחנו עוד גאים בזה... כמה שזה מצחיק זה עצוב...!
 

tmaster1

New member
שכחתם פרט מאוד חשוב

למרות שאמרתם דברים נכונים , אנחנו שחצנים , גאים מדי , אף אחד לא יכול עלינו ,מנסים לרמות , זאת גישה ישראלית מאוד נכונה . אבל אתם גם שוכחים שישראלים אוהבים את המולדת שלהם יותר מהחיים . למרות שאנחנו אומרים שזאת ארץ מסריחה בגלל זה וזה וזה וזה .. אנחנו אוהבים את ארץ הזאת ונשמור עליה בכל דרך אפשרית . וכמו כן ישראלי ברגעים קשים יקום ויעזור , יתרום . לסיכום מה שאני אומר , שלמרות כל ההיבטים הרעים לגבי ישראלים יש לנו גם היבטים חיוביים .
 
משפט ישראלי אופייני:

"הישראלים האלה" אין אומה בעולם שיורדת על עצמה כל כך הרבה
 
ישראלי זה אילה

או לאדג'ה יש גם הרבה דברים חיוביים בישראלים, אתם פשוט לא יודעים מה הם כי אין לכם פרופורציה להתנהגות של אנשים במדינות אחרות (ושבוע בבית מלון בפריז לא נחשב).
 
למעלה