FullyAlive

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo32.gif

כי ממש חסר פה ואני רוצה לפרוק
חזרתי מההופעה המדוברת והיה מגעילאיכס
בהתחלה היינו שורה שישית-חמישית אבל איכשהו הגענו לשורה שלישית. סבלנו 45 דק' עם הופעה של איזה איציק שמואלי או משהו כזה. יש לו איזה שיר אחד מוכר והוא שר 'נשבע לך לא בוגד' ושות'. בחיים לא חשבתי שאני אהיה בהופעה מסוג כזה ועוד מבחירה
כולם מתלהבים, רוקדים, שרים ואני וחברה שלי היחידות כאלה עומדות עם פרצוף תחת, לא ידענו איפה לקבור את עצמנו
כבר אז היה צפוף אבל לפחות ראיתי משהו ;; כרמל עלתה קודם והיא באה בהתלהבות "מוכנים לקצת בלוזזזז?" והייתה שיתקה מביכה כזו
מסכנה, היא דווקא חמודה. באמצע ההופעה התחילה פתאום להגיד "סבבה? סבבה!, סבבה? סבבה!" XD. ואז ליבי עלה והוא פריקנג נתן שואו
. כשהוא סיים הוא קרא לישראל והם עשו דואט. כנראה שציפיתי ליותר מדי, עם הגמדות שלי לא ראיתי את ישראל כמעט
וברור שעם המזל שלי ראיתי את ליבי יותר מאשר ישראל ;; רק מדי פעם קפצתי כמו מפגרת וראיתי לשנייה את הפרצוף שלו או דרך המצלמה של הפלא'. ועדיין לא התלוננתי על הדחיפותתת והמחיצות והזיעה והליפה של ההיא מלפניי O__O אה ועל הערס שהציק לי וחשב שאני אלכוהוליסטית מכורה לוודקה ._. והכיהכי מאכזב: ישראל לא שר 'מלח הדמעות'
לסיכום: המנעו מללכת להופעות בחינם, במיוחד לא אם ממוצע הגילאים של הקהל הוא אחת עשרה ושבעה [!] חודשים, ובעיקר אם אתם גמדים כמוני. מישהו מפה היה בהופעה?

נסטי XD

New member
איזה כיף לך!!!!!!!

אני במקום ללכת לליבי, הלכתי לקובי אפללו
שכל השירים שלו זה תפילה אחת ארוכה, אבל אז...היה יהודה פוליקר, אומג, הוא היה אחד הטובים, שכחתי כמה טוב הוא, קודם הוא גיטריסט מדהים [הוא ניגן בחשמלית, בוזוקי וקלאסית ואקוסטית..] ויש לו קול מדהים...ו..ו..הוא זקן רצח XD

FullyAlive

New member
../images/Emo29.gif לא נורא, לא הפסדת הרבה.

באמת שלא נהניתי
ופוליקר סקסי אש מגיל שש מה את סתם

נסטי XD

New member
../images/Emo207.gifנוטשת

אני נוסעת מחר למרכז, ואז ביום ראשון ב-5:00 אני על המטוס לטורקיה!!!!! עאהעאהעא!!!!

xXx Lilo xXx

New member
מה?? מרכז?? אני רואה אותך?!!?!?!?../images/Emo29.gif

ס'כיף לךךךך תעשי חיים נשמה!
את תיהיה חסר

נסטי XD

New member
חחחח איזה מתוקה.. ../images/Emo23.gif

נקנה לך משו...XD נראה שאול נראה אותךי...כאילו לא בטוח...אני אתקשר XD אני הבנאדם האחרון שקובעים איתו משו..א.כי אני סנילית וב.כי אני לא סגורה על עצמי XD

נסטי XD

New member
אני טסה ביום ראשון

בסביבות ארבע אני נוסעת...סתם רוצה שתגעגעו מעכשיו..P:

למעלה