FullyAlive

New member
../images/Emo29.gif תאמיני לי שגם אני לא.

פעם ראשונה ואחרונה בהחלט!
תראו לאן הגעתי מצפייה באודישן מסכן... לפחות ציפיתי שאם אני פתטית כזו, אני אהנה, אבל... לא

Emergency Exit

New member
יא וואלי,../images/Emo41.gif

כיףלךך! ישראל
ליבי
טוב נו הופעות בחינם זה תמיד לא כזה שוס.. :) העיקר שהעסקת את עצמך ושתרגישי טוב כי הית בהופעה של ישראל(!!)

FullyAlive

New member
../images/Emo29.gif חח מי ישמע מי זה../images/Emo6.gif

שיוכיח את עצמו קודם באלבום, אח"כ נתייחס אליו כאלילXD. טוב על מי אני עובדת, ישראל
.

Emergency Exit

New member
כנסו כנסו משעמםלי!../images/Emo210.gif../images/Emo41.gif

אני אספר לכם סיפור היום הלכתי לת''א עם חברתי, והיה ממש כיף. אבל! גוש שחור הפריע לי לראות את העולם. הא לא, אלו היו הרבה הרבה הרבה2X פריקים. *פאנצ' ליין* המשך הסיפור, ראיתי מישהי שנראת בול כמו היילי, רק עם אף נוראיייייייייייי (סליחה.) ומבטא אוקראיני כבד. דה דה. בקיצור, קניתי סיכה של פראמור חיחיחיחי. כי לא היה לי כסף לחולצה ו\או חשק לההרג בין כל החייזרים שהיו בUFO (חה-חה, חייזרים-UFO, הבנתם?
) מי שהבין את כל הבדיחות שלי מקבל שקל חינם. סתם XD ביי D:~

Emergency Exit

New member
רק חכמים מבינים:)

סתם חח כפרעליך
אבל.. תודה שאתה נהנה לקרוא ת'בדיחות המפגרות שלי XD

xXx Lilo xXx

New member
אווו ידעתי פעם לסרוג.. במסרגה אחת../images/Emo29.gif

כמה עצוב. ~הלכתי לשבת בפינה~

xXx Lilo xXx

New member
וואנה ביז אימואיםםםםם../images/Emo29.gif

דווקא הייתה פעם שהייתי בסנטר והיו מלאמלאמלאמלא פריקים/אימואים שם. ואני כזה התיישבתי על הריצפה ואז מישהו התיישב מולי כאילו בצד השני של המעבר, והתחלנו לעשות פרצומים מוזרים אחד לשנייה XD וזה היה מצחיק בצורה מטורפת! עד שאבא יצא מאיזו חנות וקרא לי. ואז כל פעם שאני נוסעת לסנטר אני נעצרת במקום הזה וכזה מחפשת את "האימו מהסנטר" אפילו אינלי מושג מה השם שלו XDDDDDD אבל הוא היה חמוד. או בכלל, יש תסוג הזה של האימוקוצים האלו, שהייתי עם חברה שלי וכאילו פעם הייתי הולכת עם הרבה צמידים/חוטים (אפילו שרוכים של וואנס) על הידיים ואז איזו צוציקית אימוקוצית כזאת באה אלי עם חברות שלה והיא כזה "את חותכת ורידים" O_O אני וחברה שלי לא הפסקנו לצחוק יומיים על זה.... ואני הבנתי תבדיחה XDDDDDD

FullyAlive

New member
../images/Emo29.gif ../images/Emo6.gif הם תמיד מפחידים אותי

ליד השירותים, הם נועצים מבטים Oo

למעלה