חדשות קרי לשבוע השלישי של ינואר

LeAnnDylan

Well-known member
הרשיז../images/Emo99.gif

השיר האהוב עליי!!!
סאמטיימס יו פיל לייק א נט סאמטיימס יו דונט!
1, 2, 1, 2, 3, 4 גיב מי א ברייק גיב מי א ברייק, ברייק מי אפ א פיס אוף דאט קיט קט בר
אוח איזה דבר שולט זה!!!

West Doll

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אבל קיט קט זה מזה טעים
אני מתגעגעת לימי השוקולד שלי

ואו..

זה באמת פרסומת לשוקולד?
זה ממש ממש מוזר היה אבל החולצה האפורה היתה נחמדה

West Doll

New member
וואי שנה אני מנסה להבין איזה מחזור../images/Emo6.gif

כי פשוט קראתי לא נכון[להבא, ניקוד בשביל מפגרים כמוני
] ואז קלטתי את הצמיד...יואו

West Doll

New member
היי שמתי לב בסוף../images/Emo11.gif

רק הייתי צריכה להפסיק לחפש איזה כתם מחזור קודם

symptoms

New member
אז בואו נראה,

דברים שאני צריכה לקחת לתשומת ליבי פעם הבאה: - לנקד מילים מסובכות. - לכתוב שמות מלאים של שירים. אני חושבת אני מסוגלת לעמוד בזה.
. רעות

LeAnnDylan

Well-known member
אחרי ששמו לך את שתי התמונות אחת מול השניה../images/Emo11.gif

ואמרו לך לחפש משהו מוזר אני פשוט שמתי לב כשראיתי את התמונה הימינית, נזכרתי שהיה לה את הצמיד גם בתמונת החתונה שלנו

symptoms

New member
../images/Emo220.gifסינגלס../images/Emo220.gif

הפעם נשתמש בשם המלא של השירים, לאור בקשה מיוחדת.
All American Girl
12 במצעד שירי הקאנטרי (מיקום שיא, עליה של 7 מקומות) 68 בהוט 100 (מיקום שיא, עליה של 16 מקומות) 59 בהוט 100 איירפליי (מיקום שיא, עליה של 11 מקומות)
So Small
93 בפופ 100 (ירידה של 15). 4 בקאנטרי ריקורנט (ירידה של 3). 14 בהוט 100 סינגלס ריקורנט (ירידה של 1) 11 בהוט ריקורנט איירפליי (ירידה של 2).
Before He Cheats
שולט במצעדי בית הקברות: 2 בהוט 100 סינגלס ריקורנט (מיקום שיא, שבוע שני ברציפות) 3 בהוט 100 איירפליי ריקורנט (מיקום שיא, עליה של 1) 14 בהוט טופ 40 ריקורנט (שבוע 2 ברציפות) 3 בהוט AC ריקורנט (שבוע שני ברציפות) מקווה שהפעם היה מובן
. רעות

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo6.gif זה מזה לא כבוד להיות בריקורנטס

ריקורנטס זה ביטוי נרדף ל"די נמאסתם צאו לנו מהחיים ומהפלייליסט" אני מסכימה שביפור יהיה שם, אבל למה סו סמול

symptoms

New member
למעשה זה ביטוי נרדף ל

"הייתם כבר יותר מ-20 שבועות במצעד ואתם כבר לא בטופ 10, אז אתם עוברים למצעד אחר". אני חושבת שמן הסתם זה פחות מרשים מלהיות במצעד הרגיל, מצד שני, זה בדיוק ההיפך מלהגיד צאו לנו מהפלייליסט כי ממשיכים לנגן את השירים האלה, אגב BHC ב-AC מקבל יותר השמעות מחלק מהשירים במצעד הרגיל... רעות

LeAnnDylan

Well-known member
לא XD זה באמת שירי נמאסתם

נמאסתם-אבל-ממשיכים-לנגן-אתכם-בכל-חור-וזה-רק-אומר-שעוד-יותר-נמאס-מכם-

symptoms

New member
../images/Emo182.gifמצעדי וידאו ועוד משהו../images/Emo182.gif

קרי מקום ראשון עם So Small במצעד של GAC. מקום שלישי במצעד של CMT. ודילן, רק שתדעי שכבר יש פאזל להרכבה של קרי, אז יש לך אתגר חדש
רעות

למעלה