שרשור שאלות

שלום

קניתי חצאית סקוטית שחורה לבנה ומחוך וסט שחור, גרביוני רשת שחורים יתאימו לזה? ואם כן אז איפה אפשר לקנות גרביוני רשת שחורים באזור המרכז? עדיפות לראשון לציון. תודה :)

TokisBride

New member
אמ,

לגרביוני רשת יש מראה זנותי, אבל זה פשוט יפה, אז מה זה משנה איך זה ייראה? :)

NyaPrawr

New member
בד"כ זה תלוי בנעליים.

ובאורך של החצאית. אבל למי אכפת גרביוני רשת זה ממש יפה. :) אם את מחפשת כאלו איכותיים תנסי חנויות סקס. נשמע קינקי משהו, אבל יש להם דברים כאלו

לא כדאי חנויות סקס כי אני הולכת לקנות

את זה אולי עם אמא... לא בטוח, אבל בכל מקרה אני אעלה מחר תמונה של הנעליים והחצאית ותגידי לי מה את חושבת. תודה :)

בגלל הנעליים בטח, לא?

הן אמנם עדינות, אבל עם חצאית קצרה וגרביוני רשת זה בהחלט יכול להיראות ככה חח ותדה :)

Kiyommi

New member
לדעתי אם תנעלי מגפיים ללא עקב וטיפה גסות זה

פחות יתקשר למשהו זנותי.

hyperChen

New member
../images/Emo262.gifשרשור שאלות../images/Emo264.gif

לקחתי על עצמי חחחחח כי אני פשוטחייבת לשאול משהו..... ואין פה למטה לדעתי.... 3>

hyperChen

New member
../images/Emo41.gifבקשר לנעליים ועיצוב נעליים....

חייבת עזרההההה אנשים יפים :( יש נעל שאני מחפשת בטירוף! אולסטאר רגילות.. סניקרס כאלה, רק על פלטפורה של איזה 5 סנטימטר, מצורפת תמונה. אני ממש ממש ממש לא מוצאת! אם אתם רואים אתם חייבים להגיד לי חחחח אבל בינתיים האלטרנטיבה היא או... 1. ללכת למקום שמעצבים נעליים במיוחד 2. לקחת אולסטאר קיימות לסנדלר ולשאול מה אפשר לעשות אז ככה - איפה יש סנדלר טוב?... לדעתכם אפשרי לעשות דבר כזה ושיצא גם יפה אפילו? איפה יש חנויות שמבקשים בעצמך את הגובה של נעליים צבע וכו? הבנתי שיש בתל אביב אזור שהוא כזה נעליים בהזמנה אישית בעיקר בשביל אירועים וזה אבל נראה לי זה יהיה אפשרי... תודה לכל העוזר.. זה מאד מאד חשוב לי!!

sonaku

New member
אם את מיואשת,לכי לסנדלר וזהו

שיוסיף לך הגבהה. מי כמוני יודעת P:

sonaku

New member
כמעט כל סנדלר יכול לעשות את זה

אני לא מומחית גדולה,לי יש אחד קבוע דרך הביטוח הלאומי.

למעלה