תלמידי שכבה י´

../images/Emo26.gif תלמידי שכבה י´

יש לכם שאלות לגבי בחירת ההרחבות?
זקוקים לייעוץ?
ההורים רוצים לדעת יותר? החל מהיום ובמהלך התקופה הקרובה אענה על שאלותיכם אחת ליומיים בפורום זה. אתם מוזמנים להשאיר שאלות מראש ולהפנות גם את הוריכם! (הפניות הינן אנונימיות - בציון כתה ומידע רלוונטי בלבד) רינה

שאלה לגבי המגמות מ-י4!

רציתי לשאול האם תפתח מגמת ספורט לתלמידי כיתות י´? ואם כן, האם אוכל לקחת 3 מגמות? ממה יהיו חמשת היחידות מורכבות בספורט? מי יהיו המורים? בתודה, תלמיד י4!

לגבי פתיחת מגמת ספורט בתיכון הראל ../images/Emo87.gif

א) פתיחת מגמת הספורט לשנה"ל הקרובה נמצאת בתהליך , וכנראה שניתן יהיה להרחיב בספורט. לקראת סוף השנה נדע בוודאות. ב) אין אפשרות ללמוד 3 הרחבות משום שזה לא אפשרי מבחינה טכנית. ג) מגמת הספורט כוללת לימודים עיוניים לצד לימודים מעשיים . כלומר, התמחות בתחום כל שהוא בספורט ברמה גבוהה. בתחום העיוני - אנטומיה, פזיולוגיה וכו´. בתחום המעשי - התמחות באחד מענפי הספורט, כשכל תלמיד מתמחה בתחום אחר. ד) גם אם זהותם כבר ידועה לנו, איננו נוהגים לפרסם מראש את שמות המורים. פרטים נוספים ניתן לקבל אצל אלי מור או דרכי. רינה

שאלה בקשר למגמת ספורט!

היי! רציתי לשאול אם מגמת ספורט אכן תפתח לכיתות י"א שיהיו בשנה הבאה. ודבר נוסף, כמה יחידות לימוד נבחן על מעשי? מה יהיו הקטגרויות בכך?

ערע

New member
קולנוע - אפשר להצטרף? - אחד מ י 1

רינה מה המצב הכל טוב ? אם לא ההיתי השנה במגמת קולנוע בל אני מעוניין להצטרף האם זה אפשרי כי הם לא עושים השנה בגרות ואני יכול להשלים את החומר שהם למדו

בבעע

New member
שאלה...

ביגלל שאני עדיין לא סגורה על ההחלטה של ההרחבות שבחרתי רציתי לדעת עד מתי אני אוכל לשנות את דעתי

למעלה