שרשור מעניין

victorya

New member
../images/Emo26.gifשרשור מעניין../images/Emo36.gif

פיכסי כיחסי טיכסי... (התחרפנתי) נמאס לי מההתקפות חרפון האלה! ארררגגג...! אוווווקי.,., כחכחכחכח... *זה שיעול נואמים* אז, חשבתי וחשבתי והגעתי למקסנה *מסקנה* מענינת- (אני חושבת... רגע... עוד לא חשבתי על מסקנה מענינת...) חשבתי. ניקח בייס, וכל אחת תהיה אחראית על חלק מהדולי. נעביר אותו בתורות וכל אחת תוסיף חלק ותתקן את הדולי של הקודמת לה. היא תראה את התוצר ואם נסכים לזה אז נמשיך להעביר את הדולי. מי שמעונינת להשתתף שתקח את מה שהכנתי פה(
) ושתוסיף לה ותשפץ, אבל אף פעם אל תשנו לגמרי את הדולי! אבל לפני זה צריך לאשר את ההתחלה שלי, אז תגיבו ותאשרו. עכשיו, אם מישהי שיפצה את הדולי הקודמת לה, אי אפשר להמשיך לפני שמאשרים את הדולי הקודמת. אווקי, ביי! ...שירה

הרעיון יפה מאוד אבל.......

הבייס בעייתי, כי לא רואים את הגוף, וקשה לשנות חלקים קטנים בבגדים.

Hugs a Kisses

New member
אני עכשיו אולי יעשה אבל ניצול של הש

רשור!!!!! הכנתי דולי חדשה מסוג שונה לגמרי! בבקשה בבקשה תגיבו!!! שלכן רותי נ.ב. את הרעיון של השפתיים לקחתי מדולי אחרת שהיתה בו, שכחתי של מי- תודה על הרעיון ומקווה שלא אכפת כי זה לא דומה!

victorya

New member
מתוקה...

היו כמה דברים שלא אהבתי אבל כל השאר ממש מקסים. אוווף, אף אחד לא רוצה לשתף פעולה עם הרעיון שלי...

Hugs a Kisses

New member
אמממ...

אני רוצה לשתף פעולה אבל לא הבנתי כל כך את ההסבר.... ומה לא אהבת בה?

victorya

New member
ררווותתתתתייי *עצבנית*

איך לא הבנת את ההסבר הברור ביותר שלי... כל אחת מוסיפה משהו לדולי ובסוף יש דולי מייצגת! וחברה שלי שואלת מתי את מסימת ללמוד... (? תמוה מאד... ?) ...שירה

Hugs a Kisses

New member
נקווה שבקרוב

אני אעשה את זה, אבל עוד מעט, הולכת לאכול מאפין! יאמ יאמ ואז לראות בנות גילמור- רולז!

bilha501

New member
רותי!!!

את מוכנה להעלות את הבייס של הבובה שהכנת? ממש אהבתי ואני רוצה לצייר על הבייס! שלך

Hugs a Kisses

New member
כן ברור- בלהה!

שמחה שאהבת את הבייס תהני ממנו רגע אני עכשיו הולכת לחפש אותו..... מצאתי! יש מן כזאת ברך מוזרה או מה שזה לא יהיה שמחקתי מהדולי שלי, את יכולה או לעשות איתה משהו או שלא! חחחחחחח מקווה שזה טוב! שלך רותי

your-destiny...

New member
זאת לא ברך מוזרה...

זה "כאילו" הדולי שמה את היד שלה על הברך. נראה לי...

Hugs a Kisses

New member
אני יודעת, אבל זה נראה כמו ברך

ושהיד הזאתי תהיה מאחורה פשוט, פשוט שיניתי זאת!

Hugs a Kisses

New member
לבלהה!!!

שמחה שהצלחתי לעזור! מה שלומך? יש לך אייסיקיו? שלך רותי

Mooa-Numi

New member
אממ....

אולי תשימי את השיער על בייס אחר שיותר קל לשימוש...? כי הוא באמת בייס מעצבן-אבל רעיון טוב!

CrazyBitch

New member
אוי ../images/Emo93.gif בעעה!

ניסיתי, אבל אני ממהרת, העכבר שלי דפוק ואני גם בחיים לא ציירתי לא חצאית ובעיקר לא שומדבר שקוף, אז לא היה לי מושג... אז- למי שרוצה להתחמק מלעשות את החלק הקשה (החולצה) יכולה לעבוד קשה (אבל פחות) על שיפוץ הזוועה הזאת שאני עשיתי! (או לחכות עד מחר שאולי אני אשפץ...) בכל אופן, חה חה! אני תפסתי את החלק הטוב בבייס הזה! חיחיחי (צחוק מרושע!!!)

צו צאנג

New member
עשיתי לה איפור, ועניים- שניתי ת´צבע

ולא היה פעם שירשור כזה? כי אני זוכרת שהתחלת שירשור כזה כבר..... ואני שלחתי דולי וכנראה שזה לא הצליח לשלוח..... הייתי צריכה לגזור לה את הראש ששיניתי ולהדביק אותו על הבובה הזו....

ayana

New member
אני הרסתי אותה ושיניתי לה תשער../images/Emo80.gif

סורי ):

למעלה