קצרים לשבת

וגם קצת נוף

הירוק של עץ הסלבדורה הפרסית ששותה כמעט את כל המים של עין סלבדורה. הלבן המדברי והכחול של ים המלח. ברקע הרי אדום. אחד המקומות האהובים עלי במדבר.

מרב.

New member
אני אוכלת את הלב על ההצפה שלכם אתמול!

יום מדהים, נוף מדהים, כמה חבל שהתפספסנו

אל תאכלי את הלב../images/Emo23.gifיהיו עוד המון ימים יפים

לטייל. ממש נדיר שאנחנו מבטלים טיול. בפעם הבאה זה יקרה.

מור שלז

New member
צריך גם את המנוחות האלו

לקום בלי שעון, לבלות עם המשפחה, חוזרת על דברי מאתמול: מלכת האיזון! גם ספורט, גם משפחה, פשוט מלכה תמונות מהממות!!!

תות 50

New member
מדידית מרחקים - שאלה ?

כשאתן רצות בחוץ כיצד אתן יודעות מה המרחק שאתן רצות? איך אתן מודדות את המרחק מבמיוחד במקום שאתם לא מכירות? אני אף פעם לא מצליחה לעלות על המרחק המדויק, זה תמיד נראה לי לא הגיוני( הרבה/ מעט מידי)

מודדים עם gps או רכב או ספידומטר של אופניים

מאז שיש לי שעון גרמין אין יותר שאלות לגבי המרחק. והוא תמיד מראה פחות ממה שנדמה...

efratramati

New member
אם יש לך נוקיה מתקדם - Nokia Sports Tracker

http://sportstracker.nokia.com/ תוכנה שיושבת על הטלפון ומתעדת את הריצה. בסוף אפשר להעלות לאינטרנט ולבחון את המסלול מהירות גובה וכו.

מכיוון שעדיין לא רכשתי שעון מצ'וקלל, מודדת

בשוונגמאפ. אולי לא הכי מדוייק אבל בהחלט נותן קנה מידה. כרגע אני מודדת זמנים ולא מרחקים. מנסה להרגיע את הצורך לדעת כל הזמן כמה אני רצה ובאיזו מהירות. כרגע בעיקר חשוב לי לדעת מרחקים של ריצות ביער כדי לסיים אותן בנקודת ההתחלה אבל להנות מהקילומטראז' שריצה ארוכה מאפשרת. שונאת הקפות...

מור שלז

New member
אני לא מודדת – לא אוהבת מספרים

אמנם עשיתי תיזה עם הרבה מספרים (מודלים מתמטיים של המוח), אבל, לא אוהבת מספרים – לפחות לא בספורט. לא רוצה לדעת מרחקים, לא רוצה לדעת מהירויות, בשבילי זה מוציא את החוויה ה"זנית" מהריצה (או מהרכיבה) אז יש לי GPS, אבל אני ממעטת להשתמש בו, בדיוק מהסיבה הזו. למה בעצם צריך לדעת מרחק?

מרב.

New member
וכל האימונים שלך ניתנים בשעות?

כלומר- אין לך ימים בהם כתוב בתוכנית- 25 ק"מ ריצה? או 30 ק"מ רכיבה? אלא אם המרחקים שלך מדודים וידועים מראש, או שההנחיות בתוכנית ניתנות בזמנים (שעתיים ריצה), לתוכנית אימון חשוב שתהיה מדידה של הקילומטרים, לא?

מור שלז

New member
בדרך כלל כן, כל אימון כולל זמן ותחומי דופק

זה בדרך כלל גם מה שאני מבקשת ממאמן שמרכיב לי תכנית אישית חשוב לי מאוד לדעת שהאימון מסתיים בשעה נתונה ובגלל שאני קצרה בזמן, אני רוצה לנצל את מעט הזמן שיש לי באפקטיביות מלאה ככה אני יודעת שאני יוצאת מהבית ב-6:00 בבוקר לאימון של שעתיים וחוזרת בול בזמן להעיר את הילדים בגדול מכיוון שמדובר בתכנית אישית, שמותאמת לי ולקצבים שלי, אפשר לדעת כמה קילומטרים עשיתי פחות או יותר שניים לפה או לשם בריצה של 28 ק"מ, זה לא ממש משנה... זה יכול להשתנות גם כתלות במזג אויר, ברוחות, אם קמתי על צד שמאל, או כל דבר שהוא...

עשיתי זאת ../images/Emo178.gif

זהו. זה גמור. כולל שער, וכולל תוכן עניינים, וכולל הערות שוליים, ועימוד ורשימה ביבליוגרפית. ותודות! אוי שכתי תודות1 כבר עודרת להשלים
אני עוד מחכה לבעלי שיעשה הגהה אחרונה, אבל זה יצא משליטתי - עוד היום. לא מחר בבוקר. היום! והשנתיים האחרונות מסיימות את פרק התואר השני הדי אמביציוזי שעשיתי. אני מרגישה הקלה עצומה, ופתאום נהיה לי צלול וברור למה זה לקח כל כך הרבה זמן. כי זו היתה הסיבה הרשמית שלי, להפוגה שלקחתי בחיים. הרי עוד לא גמרתי את התואר. ועכשיו - הכל פתוח. אני יכולה להיות בלב שקט ובנשפש חפצה ליד אחותי העומדת ללדת בתמיכה ואהבה, ולחכות בזרועות פתוחות לאחי הרחוק עד כאב. ולחזור לשגרת ספורט מלאה: מכל יום משהו קטן, עד לפחות שלוש פעמים בשבוע גם משהו גדול
וצריכה לקחת אחריות על ההמשך - לחפש עבודה, ולא רוצה להתפשר עליה. רוצה שיבוא לי הדבר הנכון, ואשנס מותניים בשביל שזה יקרה. צלחת מלאה כל טוב, כמו שאומרת סוזי. תודה, תודה רבה על האיחולים הכנים והחמים, הם עזרו לי להתפקס בסופ"ש הזה ולעמוד במשימה. שיהיה שבוע נפלא

2_be

New member
../images/Emo47.gif כל הכבוד../images/Emo13.gif

תהני מההרגשה של אחרי

נפלא לקרוא שזה מאחורייך ואת יכולה להתפנות

לדברים החשובים והנפלאים שעוד לפנייך. איזה כיף לקרוא על ההקלה שאת מרגישה. תהני!

מזל טוב!

עכשיו תוכלי לשאול את השאלה שאני שואלת מאז שסיימתי את התואר השני שלי (אי שם בשנת 1997...)- בשביל מה הייתי צריכה את זה???
ואם יש מצב לרכב איתך ביער הזורע או יער מגידו השבוע (שבילים לבנים, לא בא לי לרוקן את הבוץ מהסינגלים)- אשמח מאוד

מרב.

New member
ברח לי: ../images/Emo106.gif

וכבוד גדול על המטלה שהוסרה. את בטח נושמת חלק ומלא יותר מההקלה, לא? מזל שאחותך בהריון ובאה לבקר

למעלה