קצרים לשבת

איזה יופי- גם נופש, גם בית חדש, גם ריצה

מוצלחת! קראתי וצחקתי כשדמינתי איך את רצה ושרה לך. מי אמר שהספורט לא מחרפן קצת? כל הכבוד על קצב הריצה! ובעניין הבנזוג - תוסיפי
ואולי היובש של חיים יורטב. אפשרות אחרת - למצוא מישהו יותר עליז בדרך. נ.ב. מה מינון זריקת האנדו' שקבלת בסיום הריצה?

מור שלז

New member
איזה סיכון מעולה למסכנת ../images/Emo6.gif

חולה עליך, חולה על ההומור שלך. עשית לי חשק לרוץ 38 ק"מ – אבל רק בתנאי שאת תלווי אותי
את מכירה מספיק שירי כינרת בשביל 30 ק"מ ריצה?
לא ידעתי שיש כל כך הרבה שירי כינרת. סחתיין עליך על הריצה, על הקצב, וכמובן על התיאור הנפלא תיהני מהטייפר

susieada

New member
יצאתי מבידוד. אפשר שוב להתחבק ולהתאמן!

ביום ו' חדר כושר קל ושחייה מאוד קלה (אין לי כעת משהו אחר). שבת - בדיקה קלילה של מסלול האופניים המוצע החדש (בעקבות שינוי מיקום שטח ההחלפה בעקבות צמיחת מספר המשתתפות) - בעצם אותו האיזור אך בכיוון השני - נגד כיוון השעון - עם שינוים קלים. יוצא יותר טכני. ו... אני בדרך לפילאטיס! כייף לחזור לציבור הרחב ללא חשש שאזהם את הסביבה! סוזי

מור שלז

New member
איך אני שמחה ../images/Emo24.gif

שמעתי את השימחה בקול שלך היום בבוקר רואים את החיוך המקסים שלך נשפך דרך ההודעה הזו איזה כיף
איך היה בפילאטיס?

מרב.

New member
איזה כיף!

שנה חדשה מתקרבת, התחלות חדשות בפתח- הרבה בריאות, כושר ואושר!!

efratramati

New member
שעתיים בן שמן + עידוד הזוגי בתחרות ברומני

ההקפה החביבה עלי של יער בן שמן, בלופ
כל הזמן על פלטה אמצעית והשתדלות לא לרדת לאיזורים ה"קלים". באופן מעניין העליה הגדולה היתה יותר קלה לי בפעם השניה. הארבע ראשי מתרגל???? אין מה לומר היה יותר טוב משבוע שעבר. אחרי כן הלכתי לעודד את הזוגי ב"מדידת זמנים בין חברים" בסינגל "הרומני" בבן שמן. מסלול All Mountain חביב עם המון אלמנטים בנוי יפה. היה כיף לצפות. היו שמה גם ילדים שרכבו כל כך יפה פשוט תענוג. אחת האמהות שאלה אם זאת שריטה של בנים... והאמת לדעתי כן למרות שיש כמה בנות שכן בענף הזה. אז אם מישהי קוראת ומדגדג לה - תהיה עוד מדידה בעוד כחודש... מה שכן הרכיבה הזו הכניסה אותי לאמביציה לרכב בעמידה והבוקר רכבתי שעה וחצי בפארק והרוב בעמידה.

מור שלז

New member
נשמע נהדר בן שמן

וגם אצלי, פעם שנייה בעלייה, בין אם זה נס הרים, נשר, בית אורן, או כל עלייה אחרת – קלה יותר. כנראה שהגוף מתרגל באמת...

efratramati

New member
ואללה

זה כזה מפתיע העניין הזה. ראשית כל אני מצפה שכשאני עדיין "רעננה" הכל יהיה יותר קל. מצד שני אולי הגוף מתחמם.

dalitrin

New member
חופשה בישראל

איזה כיף להיות תיירת כאן ואיזה מזג אוויר נפלא! עוד בתחילת השבוע (שעבר) הבנתי שאני לא ארוץ הרבה - הרבה עומס בעבודה לפני החופש ומזג אוויר מזעזע + העובדה שהמרתון בדיוק עוד 4 חודשים ובשבוע הבא אני ממש צריכה להתאמן... חדר כושר ביום שני ואח"כ 3 ימי הפסקה שכללו גם טיסה לישראל בלילה שבין רביעי לחמישי , היו מספיקים כדאי למלא לי את המצברים באנרגיה עודפת שש בבוקר יום שישי - השמים קצת דולפים,אבל השמש כבר מציצה (באנגליה זה קורה רק בשבע וחצי) ואני באוטו לפרק הירקון -ממש חלמתי על הריצה הזאת ואכן שעה שלמה מהדר יוסף ועד נמיר וחזרה ירשמו כאחת הריצות המהנות שהיו לי בחצי שנה האחרונה. שמחתי מאוד שהשארתי את המכנסיים הארוכים בבית -היה מזג אוויר מושלם לריצה. שבת בבוקר - אותה שעה, הפעם השמים ממש מאירים,שוב נסעתי להדר יוסף ובפעם הראשונה רצתי עם כל-כך הרבה אנשים אחרים שהגיעו מכל הכיוונים. אף פעם לא רצתי לפני זה בפרק הירקון!! וממש הרגשתי שהגשמתי חלום - הנהר, השייטים,הים הטיילת,הרצים האחרים- ובעיקר הרצות,השמש, הציפורים - היה נפלא בריצה הזאת המשכתי עד המרינה וחזרה, 1:50 ,בערך 18 ק"מ. הריצה הארוכה ביותר שרצתי עד עכשיו ואחת המהנות ביותר שהיו לי - אבל איזה צפיפות... אכלתי בדרך תמרים ושתיתי מים ונראה לי שזה עזר לי מאוד והיה חסר בריצות הקודמות.הצטערתי שלבשתי חולצה ארוכה - טוב לא האמנתי שיהיה כל-כך חם מאוד נהניתי לעבור רצים אחרים (טוב אף אחד לא יגיד עלי שאני לא תחרותית) ולרוץ ליד רצים אחרים. אווירת הספורט בשבע בבוקר פשוט מדהימה פחות נהניתי מכל רוכבי אופני השטח שמתעקשים לנסוע על הכביש הסלול ועדייו לא הבנתי לאן הם נוסעים עם האופניים המאוד יקרים שלהם. הם נראו נקיים מדי בשביל טיול בירקון ובשביל רכיבה בטיילת לא ברור לי למה צריך אופני הרים כל-כך יקרים(בגלגול הספורטיבי הקודם שלי רכבתי על אופני שטח אז אני כבר מזהה כאלו) היום אני ביום הפסקה ומחר אני מתכוונת לבדוק את שדות העמק - איזה כיף לרוץ כאן ! דלית

איזה יופי שאת פה!

עד מתי? הגעת עם כל המשפחה או שזו רק את? הגעת בדיוק בזמן הפסקה בין הגשמים ככה שאפילו מקצת שמש תוכלי להנות פה. איפה את רצה בשדות העמק? באיזה עמק? תמלאי
שיהיה רק טוב. נעמי

מור שלז

New member
ברוכה הבאה לארץ../images/Emo24.gif

איזה יופי שאת פה! (ולמען הסר ספק: אני ממש לא אומרת את זה בגלל הג'לים
) נשמעות נפלא הריצות שלך בפארק – איזה יופי! מחכה לשמוע איך היו לך הריצות בעמק מתחברת מאוד למה שאמרת: כיף לרוץ, וכיף לרוץ כאן

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

שדות עמק יזרעאל? אם כן, צרי איתי קשר במסר, ואולי נצליח להיפגש לקפה (כי לרוץ יחד אין מצב
)

dalitrin

New member
תודה על ההזמנה - הכי ההיתי רוצה להכיר את הסוס

שלך ולראות אותך רוכבת נראה שהפעם לא אספיק אולי בפעם הבאה שאבוא לבקר - נוכל גם לרוץ דלית

מרב.

New member
איזה כיף שאת כאן!

הריצות שלך בסופ"ש נשמעות משגעות, אחת מאותן "ריצות הירואיות", כמו שאני קוראת להן. עד מתי את בארץ והיכן את מתאכסנת?

למעלה