בננות

kiss 18

New member
לפעמים הוא קצת מגזים,

לדעתי. ואני סומכת עליו כי החוכמת חיים שלו אדירה (ואני יודעת על מה אני מדברת) סומכת עליו בזה ששומעת מה שיש לו לומר, אבל בתכלס' ההחלטה היא שלי בלבד!

רק רציתי לומר

שהגבר שיאהב אותך בחייך. לא ירצה שתעריצי במקביל אליו עוד מישהו. זה הכל. אנשים אוהבים להרגיש יחידים במינם.

kiss 18

New member
אחחחח

הצחקתי. כמה שאתה לא מכיר אותי. ותאמין לי (או שלא) שבעלי יהיה האחד והיחיד באהבתי העזה והרבה אליו, שלא חש אהבה כזאת מימיו...כל כולי נשמתי וגופי ורק אליו. טוב, לא משנה.

אני

לא יודע במה הוא בדיוק בררן, אבל יותר מסתבר שהוא בררן בברורים יותר מאשר בפגישות עצמם, כך שעצם העובדה שהוא מסכים להפגש זה אומר שזה עבר את המבחן שלו וא"כ למה שלא להפגש? וכי בגלל בררנות (שמתבטאת רק בפגישות כמובן..) מסוימת שווה להפסיד את הנסיון לבדוק אולי זה הזיווג?

kiss 18

New member
הוא לא בררן בבירורים,

אלא בפגישה עצמה. ואחד כזה שאומר על 98% מהבחורות שהוא ניפגש שהוא לא מעוניין... לא עושה ממש חשק להיפגש עם אחד כזה.

אמת,

זה באמת לא עושה חשק.. אבל זה תלוי אם הוא בררן כי הוא אחד שמחזיק מעצמו אז זה עצמו סיבה שלא ללכת לפגישה, אך אם זה מכל סיבה אחרת, מה אכפת לך? תני להשם לסדר לך את העניינים, אם זה שלך אז מעולה, אם לא שלך לפחות עשית את ההשתדלות שלך ובזכות האמונה שלך תקרבי את האמיתי שלך.. בהצלחה.

שרוליקק

New member
‏"בננות בפיג`מות..."

‏ זאת היתה אחת התוכניות. הזכרת לי נשכחות ילדות. לגופו של עניין, אם את מאמינה בעצמך ובמה שאת מציעה, אין לי סיבה לסרב או לחשוש מהפגישה. תלכי, תהיי את, ואם הוא לא ירצה זה הפסד שלו. ככה אני הייתי רואה אתזה.

kiss 18

New member
הנה עוד אחד-

שאני מזכירה לו דברים.....
ואני מאוד מאמינה בעצמי ואני יודעת מה אני משדרת ומה שיש לי להציע. אני בטוחה בהכל! (ואני לא חלילה אומרת בגאוותנות)

שרוליקק

New member
איך אמר פעם מישהו...

‏ ‏ "פעם הייתי שחצן, היום אני מושלם..." (; לגבי הבננות בפיג`מות זאת היתה תוכנית ילדים נחמדה. ביחד עם המומינים ופלפלת והשאר... ואגב, שיהיה לך בהצלחה.

קiבי אא

New member
../images/Emo7.gif

התכוונת אם מוריד. במקום עם. אני מוכן להראות לך תבעיה. למי שחושש מבירורים כנראה שיש לו על מה לחשוש.

kiss 18

New member
לא הסברתי ברור.

בבירורים על הבחור, החבר אמר שהבחור בררן ומוריד בחורות על ימין ועל שמאל, כמעט עם כל בחורה שניפגש עימה.

עם

אם מוריד אחרי שנפגש זה משהו אחר זה נטו תלוי בתחושה שלך אני לא הייתי נפגשת

מחשבה

שעלתה במוחי.. מה פתאום שחבר טוב יגיד על החבר שלו שהוא בררן, ועוד בנוסח כה חריף שמטבע הדברים זה אמור לגרום לשני להוריד??

kiss 18

New member
החבר אמר על הבחור

דברים מעולים!!! רק בקטע של הבררנות הוא אמר- שתדעו לכם......

למעלה