בואו נכיר

והנה תשובותיי

1. צבע מועדף ? כחול וסגול 2. מאכל הכי אהוב? יש המווווווון 3. ים או בריכה ? ים סוף
4. יין אדום או לבן ? לא תודה 5. משקה אחר ? אייס קפה 6. סגנון לבוש ? הממ נוטה לאלגנטי 7. ספר שממש עשה לי את זה ? "ימי שלישי עם מורי" 8. סרט שממש עשה לי את זה ? פאנטום האופרה
9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ? ישר וחיבוק אני מעדיפה מפרטנר שמחבק בחזרה 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ? בית קפה 11. מי משלם בפגישה ראשונה ? חצי-חצי 12. מוסיקה מועדפת ? keane, evanescence 13. לרקוד או להביט מהצד ? מהצד 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ? כן אך תלוי באיזו תקופה של החיים 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ? טרם היתה 16. סקס ראשון באיזה גיל ? 22 17. סוג ספורט מועדף ? לא בדיוק מועדף אבל הליכה
18. סיגריות זה מגעיל אותי ? אולי בעתיד 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ? עצמאית בתחום הטיפול האלטרנטיבי 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ? משפחה

P u s s i c a t

New member
טוב. גמני ../images/Emo13.gif

1. צבע מועדף ? אדום/ שחור 2. מאכל הכי אהוב? גלידה 3. ים או בריכה ? גם וגם. 4. יין אדום או לבן ? אדום. 5. משקה אחר ? קפה שחור. חזק. חם. 6. סגנון לבוש ? ספורט אלגנט (שלא באימונים כמובן) 7. ספר שממש עשה לי את זה ? חשיכה נראית 8. סרט שממש עשה לי את זה ? הילד 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ? באלכסון עם חיבוק הכרית 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ? אספרסו-בר / פאב / בר. 11. מי משלם בפגישה ראשונה ? תלוי בפגישה 12. מוסיקה מועדפת ? כל מה שנעים לי לאוזן 13. לרקוד או להביט מהצד ? גם וגם 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ? 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ? גיל 27 16. סקס ראשון באיזה גיל ? 17. סוג ספורט מועדף ? אחד?.. ספינינג, ריצה, שחיה, אופניים (או בקיצור טריאתלון...) אגרוף, (יש לי שק בבית) סקווש, צלילה... 18. סיגריות זה מגעיל אותי ? לא 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ? קטנה שוב.. 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ? קצת מזה, קצת מזה, וקצת לבד. בשקט

הנה התשובות שלי

. צבע מועדף ? שחור/אדום 2. מאכל הכי אהוב?סושי 3. ים או בריכה ?לראות את השקיעה, לטייל על החוף 4. יין אדום או לבן ?שניהם {רק ליגמה כי אני לא שותה } 5. משקה אחר ?מים 6. סגנון לבוש ?ספורט אלגנט תמיד עם מחשוף עמוק 7. ספר שממש עשה לי את זה ?רומן אמיתי סמדר שיר {עוד בתקופת הנישואים} 8. סרט שממש עשה לי את זה ?בוגדת {התחברתי ....} 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ?חיבוק עם הכרית 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ?בית קפה שאפשר לשוחח 11. מי משלם בפגישה ראשונה ?חצי חצי 12. מוסיקה מועדפת ?תלוי במוד, לרקוד עכשוית , להאזין בכיף ישנה מכל סוג. 13. לרקוד או להביט מהצד ?לרקוד ולקרוע את רחבת הריקודים 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ?כן 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ?15 הגרוש שלי 16. סקס ראשון באיזה גיל ?17 הגרוש שלי 17. סוג ספורט מועדף ?בישול , קניות 18. סיגריות זה מגעיל אותי ?לא מעשנת , 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ?מאושרת 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ?מישפחה אך אי אפשר לוותר על חברים

אקי36

New member
התשובות שלי

1. צבע מועדף ? תכלת 2. מאכל הכי אהוב? קוסקוס מרוקאי אמיתי 3. ים או בריכה ? בריכה 4. יין אדום או לבן ? לא משנה 5. משקה אחר ? פלטינום אחד סוכר 3/4 1/4 6. סגנון לבוש ? ג'ינס וחולצה מכופתרת 7. ספר שממש עשה לי את זה ? דירה להשכיר 8. סרט שממש עשה לי את זה ? דרכים צדדיות 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ? רק חיבוקים 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ? פאב 11. מי משלם בפגישה ראשונה ? אני 12. מוסיקה מועדפת ? counting crows 13. לרקוד או להביט מהצד ? לרקוד (בחברה הנכונה ובמצב הרוח המתאים) 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) ? נראה לי שלא הייתי מסרב 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ? בקרוב 16. סקס ראשון באיזה גיל ? 17 17. סוג ספורט מועדף ? מירוץ חלזונות 18. סיגריות זה מגעיל אותי ? מאאאד 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ? מאושר ומאוהב 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ? משפחה

למעלה