בואו נכיר

D e c e m b e r

New member
../images/Emo26.gif בואו נכיר ../images/Emo36.gif

שאלון קצרצר להכרות בסיסית, למי שבא שישתף פעולה, למי שלא, שיסתכל.. 1. צבע מועדף ? 2. מאכל הכי אהוב? 3. ים או בריכה ? 4. יין אדום או לבן ? 5. משקה אחר ? 6. סגנון לבוש ? 7. ספר שממש עשה לי את זה ? 8. סרט שממש עשה לי את זה ? 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ? 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ? 11. מי משלם בפגישה ראשונה ? 12. מוסיקה מועדפת ? 13. לרקוד או להביט מהצד ? 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ? 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ? 16. סקס ראשון באיזה גיל ? 17. סוג ספורט מועדף ? 18. סיגריות זה מגעיל אותי ? 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ? 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ?

D e c e m b e r

New member
../images/Emo72.gif אתחיל

1. כחול 2. חריימה (של חמותי לשעבר). 3. בריכה. 4. יין לבן. 5. בירה. 6. ספורט אלגנט. 7. באדולינה. 8. שמש תחת שמי טוסקנה. 9. חיבוק הכרית. 10. פגישה ראשונה , עדיף פאב 11. אני מתעקשת שכל אחד ישלם על שלו בפגישה ראשונה. 12. ישראלית. 13. לרקוד, ריקוד משכר אותי יותר מטקילה או ייגר מייסטר. 14. ידיד למטרת סקס כשהמטרה מוסכמת מראש, אני בעד. 15. אהבת אמת ראשונה, שנה לאחר הגירושים. 16. 20 17. אוהבת לרוץ והליכות ארוכות. 18. מעשנת 19. אני עוד לא יודעת מה אהיה כשאהיה גדולה (אבל הבן שלי המליץ עלי כליצנית בטענה שאני "מצחיקנית"). 20. בחגים - לפעמים עדיף לבד.. אך תמיד משפוח'ה.

גלית35

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

. צבע מועדף ?
אדום 2. מאכל הכי אהוב?
שוקולד 3. ים או בריכה ?
ים 4. יין אדום או לבן ?
לבן 5. משקה אחר ?
אספרסו 6. סגנון לבוש ?
ספורט 7. ספר שממש עשה לי את זה ?
חזרה מטואיצ'י,למטאיס יש את השמש בבטן,מר ורטיגו 8. סרט שממש עשה לי את זה ?
היפה והחיה,שרק, שמש נצחית בראש צלול,אפקט הפרפר 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ?
לצערי באלכסון+כרית 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ?
בית קפה 11. מי משלם בפגישה ראשונה ?חצי חצי 12. מוסיקה מועדפת ?
כמעט הכל חוץ מקלאסי וממזרחית כבדה 13. לרקוד או להביט מהצד ?
להביט מהצד 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ?
כרגע לא-רוצה לעשות אהבה לא סקס 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ?
בגיל 16 16. סקס ראשון באיזה גיל ?
מזה? כבר לא זוכרת 17. סוג ספורט מועדף ?
הקלדה 18. סיגריות זה מגעיל אותי ?
ההפך 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ?
אמא 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ?
חברים אבל בדר"כ עם המשפחה.

Signals

New member
אני

1. צבע מועדף > כולם. 2. מאכל הכי אהוב > הכל 3. ים או בריכה > שניהם 4. יין אדום או לבן > אדום 5. משקה אחר > מים. 6. סגנון לבוש > מה שבא לי 7. ספר שממש עשה לי את זה > סיפורים קצרים באינטרנט. 8. סרט שממש עשה לי את זה > עלילה טובה ועמוקה צילום טוב וזמן צפייה מתאים. 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית >
שניהם 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט > תלוי בפרטנר בעיקרון טיול בעיר וסיום על כוס קפה אצלי או אצלה. 11. מי משלם בפגישה ראשונה > שנינו. 12. מוסיקה מועדפת > הכל. 13. לרקוד או להביט מהצד > להביט מהצד 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא > כן 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי > ממזמן 16. סקס ראשון באיזה גיל > 17 17. סוג ספורט מועדף > סקס, הליכה. 18. סיגריות זה מגעיל אותי > מרעיל מרעיל אבל לא מגעיל 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה > ילד 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה > שניהם.

נוגע בך

New member
הנני

1. צבע מועדף ? - שחור 2. מאכל הכי אהוב? - שרימפסים/כבד אווז 3. ים או בריכה ? - בריכה, ים בלילה 4. יין אדום או לבן ? - אדום 5. משקה אחר ? - הפוך 6. סגנון לבוש ? - ספורט 7. ספר שממש עשה לי את זה ? - דרקון אין דבר כזה 8. סרט שממש עשה לי את זה ? - המזכירה 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ? - אלכון, מעדיף לחבק את האחת 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ? - קפה, פאב 11. מי משלם בפגישה ראשונה ? - אני 12. מוסיקה מועדפת ? - ישראלית 13. לרקוד או להביט מהצד ? - לא מביט ולא רוקד 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ? - לא בשלב זה בחיי 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ? - 17 16. סקס ראשון באיזה גיל ? - 17 17. סוג ספורט מועדף ? - בישול 18. סיגריות זה מגעיל אותי ? זה אני ולא מגעיל 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ? - ילד 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ? - משפחה ותמיד יש פנטזיה של חברים יחד

שלא תפעיל ת'מוח שלך יותר מדיי

יותר פשוט ממה שאתה מנחש או מדמיין. רואה כבר לאילו כיוונים לקחת את זה. ובאמת, נסיך...לא על כל תגובה צריך להגיב סתם כי לא היה לך מה לומר. יש דברים שהשתיקה יפה להם...אופס לך.
קצת בגרות...לא יותר. לפעמים אתה מוסיף כל מיני הערות שעלולות להתפרש לא נכון. אז הייתי חייבת...פשוט חייבת להאיר את עינייך.

נוגע בך

New member
מקפיץץץץץץ

מענייןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

3שרונית

New member
ווקשה...עניתי ובהרחבה

1. שחור בבגד, לבן בפרח 2. שוקולד ,עוגת שוקולד, מוס שוקולד 3. בריכה עם הילדים, ים בערב 4. יין...אממ לא אוהבת בכלל 5. מים, הכי טוב מים עם אפשר חמים עם כפית נס 2 סוכר וחלב, תודה. 6. תלוי איך קמתי בבוקר 7. הרבה , כל אחד בזמנו 8. ראו סעיף 7 9. מתחילה ישר , גומרת באלכסון 10. רק לא סרט.. 11. זה באמת משנה?? 12. הכל..תלוי במצב הרוח 13. לא יודעת לרקוד ..אוףףף 14. הידידות נגמרת כשמתחיל הסקס 15. בגיל 17 16. 19 17. לישון נחשב ? 18. מצטערת אני מהמזהמים 19. מאושרת 20. אי בודד ארוך השאלון שלך

ניאו30

New member
בקשר ל-13...

כמה אנשים באמת יודעים לרקוד?לא הרבה! רוצה לספר לך שאני התחלתי לרקוד לראשונה בחיי רק בתחילת השנה כי תמיד חשבתי שאני לא יודע לרקוד,אבל רק שהתחלתי להתנסות ולהנות מריקודים הבנתי שאין לזה קשר לידיעה/חוסר ידיעה של לרקוד,אלא לדברים אחרים לגמרי. לא מנסה לשכנע אותך להתחיל לרקוד,אבל לא חושב שיש לזה קשר למה שאמרת שאת לא יודעת לרקוד,ואני חושב שיש כאן אפשרות ופוטנציאל למצוא לך משהו שייתן לך הרבה בחיים,הן פנימית והן חיצונית.

3שרונית

New member
צודק ניאו ,אבל..

יש הבדל בין לרקוד, לבין לדעת לרקוד, נכון שאין הרבה שיודעים באמת לרקוד ,לא אמרתי שאני לא רוקדת בכלל (אם אפשר לקרוא לזה ריקוד) בכל מקרה תודה לך

עונה גם .....

1. צבע מועדף ? אדום 2. מאכל הכי אהוב? ביתיים- שניצלים, קישואים, ממולאים, קציצות ברוטב, כבד קצוץ או שלם ועוד. 3. ים או בריכה ? לא נכנס לא לזה ולא לזה- אוהב לטייל על חוף הים. 4. יין אדום או לבן ? לבן 5. משקה אחר ? מילקשייק 6. סגנון לבוש ? טי שרט , ג'ינס, רגיל רגיל ופשוט פשוט. 7. ספר שממש עשה לי את זה ? יש כמה אבל לא כל כך אוהב לקרוא. 8. סרט שממש עשה לי את זה ? דבר אליה, יש עוד אחד צרפתי שאינני זוכר את שמו כרגע. 9. במיטה, באלכסון או ישר עם חיבוק הכרית ? חיבוק הכרית ! 10. פגישה ראשונה, בית קפה ? פאב? סרט ? כל מקום שבו אפשר לדבר... לא סרט כמובן. 11. מי משלם בפגישה ראשונה ? אני מעדיף לשלם ואחר כך לזרום, חצי חצי או ביחד להשלים או פעם אני ופעם אחרת היא.... בפעם הראשונה זה אני בכל אופן אבל לא מתעקש על כך ולדעתי צריכים להתחלק. 12. מוסיקה מועדפת ? מוזיקה עם רגש, שנות ה 70, רוק קלאסי, פולק, אתנית, בלוז, קאנטרי ועוד... ( ישראלית במיוחד הישנה והטובה ) 13. לרקוד או להביט מהצד ? להביט מהצד 14. ידיד/ה למטרת סקס בלבד (בהסכמה מראש) כן\ לא ? כן 15. אהבת אמת ראשונה בחיים ? מתי ? אהבה ראשונה היתה לי בגיל 16 וחצי , אבל אהבת אמת ראשונה היתה לפניי 4 שנים שערך ( ! ) 16. סקס ראשון באיזה גיל ? 16 וחצי 17. סוג ספורט מועדף ? באולינג 18. סיגריות זה מגעיל אותי ? לא, אני מעשן בקביעות גם דברים אסורים ... 19. מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה ? רוצה להיות שחקן. 20. בחגים - מה עדיף חברים או משפחה ? לבד.

למעלה