סיכום שבועי

limors2

Active member
../images/Emo238.gifסיכום שבועי../images/Emo70.gif../images/Emo238.gif

- שיר השבוע: - אלבום השבוע: - סרט/סדרת השבוע: - ספר השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - תגלית השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - מקום השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - הידעת
- תמונה:

limors2

Active member
../images/Emo223.gif

- שיר השבוע:Lee Dewyze - Fireflies. והוא אפילו לא הפייבוריט שלי
- אלבום השבוע:Lady Gaga-The Fame Monster - סרט/סדרת השבוע:ילד פוגש עולם, והקליפ של טלפון. אז מה אם הוא לא סרט או סדרה
- ספר השבוע:חרב האמת השמיני - האדם שעשה לכם את השבוע:מי שהחליפה אותי בעבודה היום! - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)"אכפת לך שאני אעבוד במקומך מחר"? כן, ממש אכפת לי! אני אוהבת לעבוד בימי שישי
- תגלית השבוע:עדיין יש לי סימני חיתוך בעיניים
- דבר שהשגתם השבוע:הרבה חולצות! - מאכל השבוע:חביתות שרופות
- מקום השבוע:כל מקום שהוא לא העבודה - משהו שעשה לכם את השבוע:לא לעבוד היום!! - משהו שהרס את השבוע:קור איום ונורא. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:הקליפ של "טלפון" הוא גאונות. - משהו שאתם מחכים לו השבוע:אילת!! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:חום!! - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:אף אחד מהעבודה!! - הידעת
יש לי כ2 טון אבק בחדר. - תמונה:קארן ווקר! AKA אנסטסיה ביברהאוזן. בא לי לראות שוב וויל וגרייס מההתחלה.

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר השבוע האם אתה שוממע דנה ברגר דבר שהשגשתם השבוע מתנות מאכל השבוע פסטה מוקרמת משהו שעשה את השבוע עזריאלי\סינמה סיטי\ידיד\חבר מקום השבוע סינמה סיטי סרט השבוע מבט מגן עדן מחכה שיקרה הופעה

למעלה