התפקדות חודש אוגוסט!!

Deosette

New member
עכשיו הזכרת לי עוד ספר

המשתה של אפלטון גם הכי השפיע עליי, וכה אמר זרתוסתרא של ניטשה

ניר4819

New member
כה אמר זרטוסטרא

אני מת על ניטשה, שלא תביני. קראתי את כל הכתבים החשובים שלו. לא הצלחתי להסתדר עם זרטוסטרא. אני חושב שזה היחיד מבין ספריו שנטשתי באמצע. לא יודע... לא התלהבתי. את המשתה אני אוהב מאד. אחת מהיצירות הקסומות שקראתי על אהבה ומשמעויותיה.

Thess1

New member
הבעיה עם זרתוסטרא

היא שהוא לא אחיד, והניסיון הכושל בפרוזה מכשיל אותו אחרי ההקדמה (שהיא באמת נהדרת). מה שכן, לצד כמה מהרעיונות המקוריים והחזקים ביותר שקראתי, לניטשה היו כמה תפיסות מגוכחות (העל אדם) ומכעיסות (אישה לא יכולה לחשוב מחשבות עמוקות) בספר הזה. עדיין, שווה להקדיש לו תשומת לב ולקרוא אותו מתחילה לסיום.

noosh

New member
everything after

1. שם נועה 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? אוף שאלות מודיעין :( הממ. איים א גוד ליסטנר, וטובה בלעודד אנשים. לומדת מהר, ואממ, אני טיפוס חיובי. 3. ההכי גרועות? חחחח חוסר הסבלנות הנוראי שלי. והחדר שלי כרגע יעיד על הנטיה לבלאגן. ורגישות-יתר, כמובן. 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? רות דולורס-וייס. ואני לא ודעת מי יהיה האב, בא לי להגיד אהרן אקהארט, כי הוא נראה לי מגניב. 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? הכי חי לכרגע - כשלמדתי לקשור שרוכים, ובגלל זה איחרנו לגן. 6. ספר על האהבה הראשונה שלך לקח לה הרבה זמן לעבור. 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה הרצח במרכז ההומו-לסבי אתמול. אני עדיין מזועזעת. 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? בעיקר מחייכת הרבה ומשתפת את כל מי שסביבי. ונהיית היפר אקטיבית. 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? פרפקציוניזם, ואני מודה על כך כל יום. 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? אמהיות
אני דואגת לחברים שלי הרבה יותר מדי. 11. תאר את המשרה הראשונה שלך אם נגיד שאחרי הצבא, אז אממ. חחח. זה היה מזעזע. בואו נקרא לזה שירות-לקוחות מאוד אינטנסיבי
. 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? אנשים שאינ אוהבת מתים. 13. איזה ספר הכי השפיע עלייך Extremely Loud & Incredibly Close ו-Everything Is Illuminated, לשניהם היתה השפעה מאוד חזקה עליי. 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים יש המון כאלה. בעיקר חברים. 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך חחח נו אופנס, אבל תכונות טובות ורעות. 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו אני לא חושבת שאני מצטערת, אני חושבת שאינ מפחדת. 17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? נישואים חד-מיניים. וחקיקה ירוקה, כל חקיקה ירוקה. 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי היומולדת, כל האנשים שראיתי, ומתנות מגניבות, מצאתי דירה, דינר פארטי, והופעה של רות דולורס-וייס. אבל בעיקר האנשים והזמן איתם. 19. מה היה הכי באסה לחפש דירה ולהתייאש הרבה פעמים. והעבודה. 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? לחוץ, מאוד מאוד מאוד לחוץ. אבל בסופו יהיה יורוטריפ!!! תהיה פריז החודש!!!!!!!!!!! אז יאי. אמג עכישו אני שמחה. תודה! צרף תמונה שמאפיינת אותך הממ, נגיד שזו, אם כי בערך כל xkcd. הודגש באמצעות מדגישומטיק

noosh

New member
הו, וגם זו ../images/Emo27.gif

(היא מתארת את הרצון בעוגה ביחס לזמן, אם זה לא ברור).

Pie88

New member
../images/Emo45.gifג'ונתן ספרן פויר

לקרוא אותו זו חוויה מטלטלת. יש מעט מאוד כותבים שמסוגלים להצחיק אותך תוך כדי שהם שוברים לך את הלב.

GK_FF

New member
בה

1. שיאל 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? לא יודע 3. ההכי גרועות? לא יודע. 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? מריל סטריפ 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? 6. ספר על האהבה הראשונה שלך. זאת אהבה חד צדדית, מישהו שמצאתי בתיכון שלי כשהגעתי לכיתה ט' והייתי בטוח שהוא ב-יב', בכיתה י' גיליתי שהוא בשכבה שלי כי כשנכנסתי לכיתת המגמה שלי הוא היה שם, אבל הוא לא היה בקולנוע אלא באלקטרוניקה (זו הייתה הכיתה היחידה שערבו בתוכה שתי מגמות קטנות). אז בשיעורי קולנוע חשבתי עליו ובשעורים עיוניים הסתכלתי עליו בכלליות זה סתם היה מעמס רגשי במשך כל שנות התיכון אף פעם לא דיברתי איתו כי תמיד הייתי לחוץ בסביבתו, שלחתי לו פעם וידוי אהבה באיזו תוכנת מסרים וכשלמחרת שאלתי אותו אם הוא ראה את ההודעה ופשוט ענה כן אז אמרתי טוב והלכתי. 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה. חח הטבח בהומואים כמובן! מצחיק כי זה קרה אחרי שהעלת את השאלון. 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? מוחא כפיים וקופץ. 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? סוג של נודניקיות אולי חח. סתם האמת זה לא עבר. 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? הקשבה אינטנסיבית לאחר. ברמה מסוימת גם זה תמיד היה. 11. תאר את המשרה הראשונה שלך. כאילו עבודה? אני עובד במלתחה של מועדון סלסה. 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? רצח קבוצתי שלי.
13. איזה ספר הכי השפיע עלייך. לא הרבה ספרים השפיעו עלי. אני לא קורא הרבה. "סיפור" השפיע עלי אבל זה קצת מטופש לשים אותו פה, "פורנוגרפיה" השפיע עלי כי הוא מאוד מיוחד. 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים. כל כמה שנים אדם חדש מקבל את התואר הזה נכון לעכשיו חבר מסוים שהיה לי לפני בערך 4 שנים. לפניו זו הייתה איזו בחורה שהכרתי באינטרנט אני חושב כשהייתי בן 13 בערך. לפניה נראה לי אח שלי בגיל 9 בערך. לפניו נראה לי אמא שלי. יש חיה כזאת שגרמת לי לעשות את הסדר הזה פתאום?? 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך. חחחחחחח "למה נראה לך שזה מעניין אותי". זה מצחיק כי זו לא באמת שאלה אף אחד לא מצפה לתשובה על זה. נכון זה יהיה מצחיק אם הם יקבלו תשובה כשהם ישאלו את זה? 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו. יש כמה! 17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? יש כמה. 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי. מי זוכר אותו בכלל. 19. מה היה הכי באסה. רבתי עם מישהי. 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? יש לי יומולדת.. התמונה של noosh הזכירה לי שכמעט כל תמונה של pon and zi. אבל פה נשים משו אחר.

noosh

New member
אהההה אבל פון & זי זה הדבר הכי מדכא ביקום!!!

ו-xkcd זה טוב ומשמח לבב! לפעמים. אם כי האחרון גרם לי לרצות למות. אז לא יודעת.

GK_FF

New member
והתמונה שבחרתי לא מדכאת? ../images/Emo13.gif

פון אנד זי ממש מרגשים אותי, היוצר מצליח בצורה כל כך מדויקת להעביר כל כך הרבה רגשות ש(לפחות) אני יודע שאני מרגיש כל כך חזק ונכון בסיטואציות מסוימות ולמרות זאת אני לא רואה הרבה ייצוגים להם באמנות בכלל (אני חושב שדמדומים נוגע בהם טיפה). איך שהו אני יכול לראות רצף פון אנד זיים ואני אצחק ואהיה עצוב באותו זמן, זה רגש מאוד מיוחד, לא יודע!
xkcd אין לי מושג מה זה ולא ראיתי את זה מעולם עד ששמת פה. אוקיי הסתובבתי עכשיו טיפה באתר. אני אוהב את ההשקעה בציור\צביעה\הבעות שיש יותר בפון אנד זי מפה וגם אני אוהב איך בפוןזי אפשר מאוד מהר להבין מה הסיטואציה דרך פריים אחד (לרוב) בעוד xkcd היה ממש קומיקס, סיפור וכו' כשהרגש עצמו קצת מתמסמס בצורה הזו בעיני. אבל שניהם נחמדים. מזכירים לי קומיקסים קצרים שעשיתי במחברות בתקופת התיכון לפני שראיתי דברים כאלה באינטרנט (בייחוד מבחינה אווירתית של ה... דכאון הרומנטי הזה נגיד?). xkcd מזכיר את הציורים שלי אפילו יותר. XDDD

Pie88

New member
טוב

1. שם: דני 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? נחמדות, נאמנות, התחשבות 3. ההכי גרועות? העדר של בטחון ועמוד שדרה, אדישות יתר 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? ג'וני דפ ומישל פייפר - הם פשוט עושים רושם של אנשים חביבים עד מאוד. למרות שעם אמא כמו מישל פייפר, ההקנטות של חבריך בתקופת התיכון יהיו בוטות במיוחד. 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? כיתה ה'. משחק כדורגל סוער. אני השוער. מגיע החלוץ לעברי. אני יוצא לעברו על מנת לבלום את הכדור, אבל תוך כדי הבעיטה שלו הוא מחליק על מגרש האספלט ותוך כדי מפיל אותי. הכאב בכתף בלתי נסבל. חודשיים לאחר מכן עוד הייתי עם תחבושת. זו הייתה הפציעה הרצינית הראשונה והאחרונה שלי עד כה. ולמקרה שתהיתם - כן, הוא הבקיע גול. 6. ספר על האהבה הראשונה שלך: תחילת כיתה ט' בבית הספר החדש. היא הייתה ג'ינג'ית עדינה. התחושה הייתה חד צדדית לחלוטין כך שמעולם לא קרה משהו בינינו, מה שלא מנע ממני להמשיך להיות מאוהב בה הרבה יותר מדי שנים. 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה: הטבח במועדון ההומואים. למרות שבדיעבד, במדינה שלנו, מפתיע שדבר כזה קורה לראשונה רק עכשיו. 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? מתעטף במחשבות אופטימיות. זה לא קורה יותר מדי. 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? היה בי פעם צד אכזרי שגרם לי להתנכל לא פעם למי שחלש יותר ללא סיבה באמת מוצדקת. אני רוצה להאמין שהצד הזה נחלש עם השנים, וגם אם הוא קיים כיום אני מסוגל להתעלות מעליו. 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? נטייה להתמכרות 11. תאר את המשרה הראשונה שלך: סרקתי דפים למחשב במשרד היי-טק. זו הייתה משרה זמנית של שבוע בלבד, שהרווחתי בה לא מעט בשביל בן 14-15 (20 ש"ח לשעה), אבל לעזאזל, היא הייתה משעממת להחריד. 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? הייתי חווה הזיה בסגנון ביג לבובסקי, של מספריים ענקיות שנועדו לחתוך מקום מסוים אחד. וכל גבר שעונה אחרת בשאלה זו - משקר. 13. איזה ספר הכי השפיע עלייך: "דבר קטן וטוב" של ריימונד קרבר. מהכתיבה של קרבר למדתי כי האמת הגדולה, אם קיימת, נמצאת בפרטים הקטנים. 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים: אני לא חושב שאני יכול לציין אדם אחד ספציפי. היו הרבה אנשים שהשפיעו עלי, כל אחד בדרך אחרת. 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך: "למה אתה מעשן? ממש לא מתאים לך". כאילו יש איזה תקן מיוחד ל"טיפוס המעשן". 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו: צה"ל 17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? חוק שמאפשר ליישם בפועל את עקרון הדמוקרטיה המתגוננת, כדי שנוכל לעצור את כל אותם פושעים ומסיטים שהופכים את המדינה שלנו לפחות דמוקרטית ויותר אלימה וגזענית. מי יודע, אם היה חוק כזה אולי הייתי עונה תשובה אחרת לשאלה 7. 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי: כמה דייטים חביבים שנטעו בי תקווה לעתיד 19. מה היה הכי באסה: נזרקתי. לא עתיד ולא נעליים. 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? תהיה טחינה בצבא, אבל יהיה גם את פסטיבל הקומיקס, שזה תמיד נחמד.

Rockamora

New member
החודש הנורא שלי

1. שם: נבו א. 2. מהם שלושת התכונות הכי טובות שלך בעינייך? ישיר, דעתן ועמדן [אפשר לקרוא לזה ככה? עומד על שלו..] 3. ההכי גרועות? כל השאר! יהיה לי קשה לבחור רק שלוש 4. אילו יכולת לבחור במפורסמים שיהיו הורייך, מי אלו יהיו? שרי האריסון וסטף ורטהיימר. סתם חח לא יודע אבל העמק שבמחשבה שניה זה נשמע לא רע. 5. מה הזיכרון ילדות הכי חי אצלך? העליה הטראומטית לכיתה א'. בחיי שזה היה טראומתי. 6. ספר על האהבה הראשונה שלך: כיתה ד'. הבלונדה של הכיתה. זה עבר אחרי ארבעה ימים של חברות לא ברורה. כיתה ד' נו! 7. איזה ידיעה בחדשות הכי זעזעה אותך לאחרונה: "ילדה בת 12 מתה משפעת חזירים". לעזאזל! היא מתה ממום בלב! לא משפעת חזירים! למה הפאניקה? 8. מה אתה עושה כשאתה ממש שמח? שותה עוד חצי גולדסטאר כדי להרגיש יותר שמח. לא אלכוהוליסט!! כשאני שמח אני משתדל לדבר עם אנשים עצובים.. שישמחו איתי 9. האם ישנה תכונה באישיות שנעלמה אצלך במרוצת השנים? כן... זו שנמצאת בין הרגישות לאדישות. בשנתיים האחרונות או שאני שם או שני שם. אין באמצע. 10. אילו תכונות אופי חדשות הופיעו אצלך בשנים האחרונות? אדישות יתרה! זה השטן! 11. תאר את המשרה הראשונה שלך: מלצר במסעדה קטנה ומגעילה שמשום מה נחשבת לשם דבר באזור שלנו 12. אילו היה שד שהיה מעמת אותך עם הפחד הכי גדול שלך כדי לגרום לך להתקף לב – מה היית רואה? עכביש ע-נ-ק. 13. איזה ספר הכי השפיע עלייך: "כימים אחדים" של מאיר שלו\"יונה ונער" של מאיר שלו. אחד מהשניים עוד לא החלטתי מי טוב יותר. 14. מי האדם שהכי השפיע עלייך בחיים: יש שניים- האחד קוראים לו אריק והשני קוראים לו ברק. 15. איזה שאלה אתה הכי שונא ששואלים אותך: "מי עצבן אותך?" או "למה אתה עצבני?" 16. מהו הצער הכי גדול שלך בימים אלו: יום ראשון ה16/08- יום גיוסי לצהל. 17. איזה חוק היית רוצה להעביר בכנסת? כזה שיגרום לחינוך שלנו להראות טוב יותר.. 18. מה היה הכי סבבה בחודש יולי: כלום.... 19. מה היה הכי באסה: גם כלום. זה מהחודשים המיותרים האלה! 20. מה אתה מצפה שיהיה באוגוסט? שאני אגיע לבקו"ם ויגידו לי כמו בכל הסרטי גן עדן "עוד לא הגיע תורך למות. קבל דחייה של חודשיים." אני אנשק את הקצין שיגיד לי דבר כזה! חודש נעים לכולם! :]

למעלה