תלתלית

New member
../images/Emo23.gif

היא היתה חזקה מהחורף היא היתה חזקה מסופה זה סוד הכוח שלה את ליבה היא שמרה בכספת את גופה היא שמרה לעצמה היא רואה או אולי מתעלמת ממה שקורה בגללה מתוך עולמות שבורים היא צומחת לילות שלמים היא רוקמת כל מה שיקרה לה ופתאום יום אחד הוא הגיע כמו אל שעלה מן הים את כל כוחותיה נתנה לו ליבה התעורר מאי שם אבל אהובה כמו המים נגע בחופים וחזר עכשיו אהבה היא יודעת כאב שאינו נגמר מתוך עולמות שבורים היא צומחת לילות שלמים היא רוקמת כל מה שיקרה לה <גלי עטרי<>

חן (*_*)

New member
תלתולית ../images/Emo24.gif

אל תישברי, היי חזקה לעולם אל תאבדי את התקווה, נסי לא לחשוב על כך כל הזמן, העסיקי את עצמך עד בלי די. עם הזמן החולף, יקהה הכאב מאיליו, תפגשי אחר, ולא תחשבי עליו. אוהבת אותך חמודה

Mוניk

New member
היי שקטה../images/Emo79.gif../images/Emo79.gifריקי גל

היי שקטה עכשיו הכל בסדר אפילו המחנק עומד להשתחרר זה לא הגהנום ובטח לא גן עדן זה העולם שיש ואין עולם אחר היי שקטה כמו לא עברת אף פעם כמו לא היית צרימה בנוף המטופח כמו ראית כף יד בתוך אגרוף הזעם כמו אלומת האור הנה מצאה אותך. היי שקטה כאילו אין בך דופי כאילו האוויר נותן לה הגנה כאילו הצרות כבר מתגבשות ליופי כאילו מעפר פורחת שושנה. היי שקטה כמה אפשר לשטוח את הפגיעות מבלי לחשוש מהשפלה כאילו הפגיעות עצמה היא סוג של כוח כאילו השלווה היא חום הבהלה. היי שקטה...

danistar

New member
לשלם שינוי משהו משלי ..

עכשיו את לבד נשארת בלי האחד חשבת שהוא ירגיש הבית כולו מחריש הלכת לישון בודדה הכל עדין חידה לא מצליחה לשכוח אינך מסוגלת לברוח חולמת זמן עבר מה שהיה ונשבר יודעת שזה נגמר למרות מה שנאמר מתעוררת לבוקר דומם מסביב הכל שומם עוד תחזרי לשניים לברק הזה בעיניים ...

danistar

New member
תלתלית .. ../images/Emo140.gif

אני יודע כמה זה קשה .. צריך להיות חזק ולהמשיך הלאה .. בכל משבר כזה יש איזושהיא התחלה חדשה וצריך תמיד לחשוב קדימה . נכון העבר מותיר את משקעיו אבל התרופה הכי טובה שיש היא הזמן , הזמן עוזר למשקעים הללו לנחות איפה שהוא בתחתית המחשבה ולרגש לקהות . תיהיי חזקה !! והשיר .. אותו כתבתי במטרה לנסות ולהבין את הכאב הזה ( גם אני חוויתי כאב דומה אבל שונה .. ) . אני מקווה שהוא יעזור לך להבין שבתוך כל הדממה והשקט שנותר תמיד צריך לשמור על התקווה למשהו חדש . אני מתנצל על הכותרת שהשתמשתי מקודם .. היא מאוד לא מוצלחת ..

למעלה