Valentine´s Day

zooti

New member
אוי

אהובי פרח לו היום לניכר והשאיר אותי בודדה וגלמודה אז עד החודש הבא אין לי עם מי לחגוג ולנטיין

orit74

New member
גם לי לא

גם לי אין עם מי לחגוג את הולנטיין
אבל עדיף לי להיות לבד מאשר עם מישהו שלא מתאים לי ....... מקווה בשביל כל מי שלבד שהשנה נמצא את האהבה שלנו ועד טו באב יהיה לנו עם מי לחגוג

אלדד26

New member
מסכים עם אורית -

עדיף להיות לבד על ההתפשרות המיותרת והמכאיבה בסופו של התהליך.

deyulia

New member
אורית חמודה

את יודעת שאת תמיד מוזמנת אליי, וחסר לך אם לא תגיעי ב1/3

smile2life

New member
ולנטיין עצוב../images/Emo7.gif

לי - ושוב אני לבד בולנטיין´ז דיי או בט"ו באב או כל חג אהבה אחר

אלדד26

New member
אני חושב,

שאני לא יכול לדבר בשם smile2life, אבל לטעמי.. כל הימים האלו, ט"ו באב, ולנטיינז, סילבסטר - כשכולם חוגגים את האהבה וכל הזוגות המאוהבים מסתובבים עוד יותר מאוהבים... זה הרבה יותר מכאיב מסתם יום רגיל. יש אהבה באוויר - והיא לא שלך... זה עצוב יותר, לטעמי.

ליאן.

New member
אלדד, למה אתה מתחפש למסכן כזה?

אתה יכול לשמוח בשביל אחרים, לזכור שהמצב הנוכחי הוא רק זמני ולהפיק את המירב ממנו. זה לא פחות טוב. עוד 10 שנים אתה תתחנן לקצת זמן בשקט, לבד עם עצמך, בלי הילדים שרוצים שתקנה להם במבה ותקריא להם סיפור ובלי האישה שמזכירה לך לקנות לה קופסת טמפונים בסופר. כל אותם חגי אהבה לא רק חוגגים את הזוגיות, אלא גם את האהבה בכללי, נכון שיש אהבה באויר, אבל היא של כולנו. תתעודד..

אלדד26

New member
אני לא מתחפש לשום מסכן, יקירתי.

לא טענתי לרגע שאני מסכן. כן, עצוב לי. אני מודה ומתוודה. מה לעשות, יש אנשים שזקוקים לאהבה, זקוקים למישהו לאהוב אותו וזקוקים להיות נאהבים. אני כזה. וכשיש יום מיוחד לחגיגות האהבה, אז אני עוד יותר עצוב כי אין לי אהבה. אמנם לא קרה לי יותר מדי - אבל זה קרה, ופעמיים בחודשיים וחצי האחרונים זה מספיק
ובכל מקרה, לומר "תשמח בשביל אחרים" זה מגוחך וצבוע בעיניי. אני שמח בשביל אחרים בהרבה מאוד מקרים, אבל מדובר פה במשהו שכביכול "מגיע" לכל מי שרוצה בו - ואם אין לי, אז זו תחושה של חוסר צדק, חוסר הגיון, וכו´. אני לא יכול לשמוח בשביל אחרים שלהם יש אהבה, כשאני מחפש אחריה בנרות ומוצא... טוב, לא משנה מה אני מוצא. במילים אחרות, אני שמח בשביל אחרים שיש להם אהבה - אבל העצבות שלי אישית על זה שלי אין אהבה פשוט גוברת ללא קרב רציני בכלל על השמחה הבסיסית - ובמיוחד בימים כאלו. אז אני אופטימי, יקירתי, ואני ממש לא מסכן ולא מתחפש לכזה, אני יודע מה אני שווה ואני יודע שיש שם מישהי בחוץ שתרצה אותי ואני אותה וזו תהיה, כמובן, אידיליה
- אבל עד אז לפעמים עצוב לי, מה לעשות. יש עליות ויש מורדות - ובימי אהבה למיניהם אני מודה שהמורד נראה כמו תהום פעורה של דכדוך. טוב שיש את חמי ששר לי על מלנכוליה ברדיו. איך נפלו גיבורים של הלהקה הכי הכי שהייתה פה בארץ.

אלדד26

New member
אז כדי לעדכן,

הייתה לי חברה חצי שנה עד תחילת דצמבר, ומאז היה לי קטע קצר של שבועיים שלא ממש עבד. אז לא, אני פנוי. אתה מעוניין, קושקוש?

voguemaster

New member
לא תודה ../images/Emo3.gif

חוץ מזה, אתה לא יודע ? יש רק אחת פה בפורום בשבילי

אלדד26

New member
תן לי לנחש,

זו שפותחת את ההודעות כשאני עושה עליהן קליק? שעומדת מהצד השני של המסך ומזיזה אותו?
וחוץ מזה, פגעת פגיעה אנושה באגו שלי עכשיו. אני הולך לבכות את מר גורלי באיזה ראנץ´. טוב, עוד לא הגיעה שעת ארוחת הצהריים בעצם... אז אני אלך להכין לי איזה סנדוויץ´ שינחם אותי. רע לב שכמוך.

orit74

New member
גם אני עצובה

גם אני עצובה , גם כי הולנטיין עבר ללא אהבה, וגם בכלל כי היא איננה , ואני מודה חסר לי ..........

למעלה