שאיבה

• פותח הנושא nubi
  • פורסם בתאריך

nubi

New member
../images/Emo221.gifשאיבה

מקווה שזה בסדר לפתוח שירשור שאיבה חדש-הקודם נורא עמוס. שלשום לקחתי מ"יד שרה" ספקטרה 2. ניסיתי לשאוב איתה-לא מצליחה להגיע לכמויות של האוונט הידנית. היום ממש ירדו הכמויות ונשברתי וחזרתי לאוונט.השאיבה היא למטרות הכנת סטוק (אני חוזרת לעבודה עוד 3 שבועות) וכן למטרות הכנת בקבוק לאבא כשאני יוצאת מהבית (למשל היום בערב). יש לי כמה שאלות.
איך לעקר את האוונט הידנית? האם המים הרותחים שבהם אני משתמשת גורמים לבלאי מואץ של הדיאפרגמה?
האם הגיוני שהדיאפרגמה מתבלה כ"כ מהר (שבוע?)
להתייאש מהספקטרה ולהחזיר אותה?
יש לכן טיפים לשילוב של החשמלית עם הידנית?

yoyo10

New member
אצלי האוונט שאבה יותר טוב מהלקטינה

עשיתי סטרליציה עם קצת חומץ במים דבר שמנע את האבנית המעצבנת הזאת

ו שתי

New member
כמה דברים:

אצל חברה שלי ששאבה עם הלקטינה במשך די הרבה זמן, הידנית התגלתה אח"כ כהרבה יותר יעילה. את החלק הלבן הקטן בידנית עד כמה שאני יודעת לא מסטרלים עם מים רותחים, כי הוא ניזוק. לגבי שילוב- נסי לשאוב מצד אחד כשמהצד השני היא יונקת.

יונתנה

New member
../images/Emo41.gif אוונט ידנית ../images/Emo41.gif

אני ניקיתי את כל החלקים עם מים רותחים, גם את השסתום הלבן הקטן. כרגע המשאבה בשימוש בסבב ב' והשסתום עדיין תקין. במקרה הכי גרוע, אפשר להחליף שסתום. המשאבה מגיעה עם שסתום חלופי, ואפשר להזמין חלקים שמתבלים/אובדים בדואר.

הערה טכנית

בסדר גמור לפתוח שרשור חדש כשהקודם עמוס מאוד, אבל קודם לפתוח כותרת ריקה "שרשור שאיבה" ואליה לשרשר את השאלה.

לי יש עטרות קטנות

ואני מרכיבה את חצוצרת הסיליקון ל"חצוצרה" של הספקטרה 2- מגדיל תפוקה בפחות זמן שאיבה

מצטרפת לגבי הסטריליזציה

של האוונט הידנית. לא עונים לי שם במוקד. אין לי סטריליזטור ולא רוצה לקנות - האם בסיר עם מים רותחים?

Berbale

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo41.gifהצילו!../images/Emo41.gif האוונט מתה?../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

יש לי משאבה ידנית של אוונט. היום באמצע השאיבה היא פתאום השמיעה מין קליק והפסיקה לשאוב! כלומר היא כאילו "מוצצת" אבל אין ואקום ולא יוצא כלום... מה עושים? יש אפשרות לתקן את זה? זה אפילו לא המשאבה שלי, אלא של חברה... בבקשה תעזרו לי...

דןודנה

New member
מנסה לעזור

תבדקי אם העיגול הקטן שמוכנס למשאבה לא יצא מהמקום או התהפך. לי קורה לפעמים שאני לוחצת חזק ואז הוא פשוט מתהפך כשהשיניים שלו נמצאות בכיוון ההפוך.

tamarhp

New member
תבדקי אם החלק הלבן הקטן עם הכוכב

מחובר כמו שצריך. אפשר גם להתקשר למוקד של אוונט.

Berbale

New member
אתן גדולות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הכוכב באמת התהפך! האוונט קמה לתחיה! תודה רבה רבה!

aviviye

New member
האם אפשר לשאוב עם האוונט בלי להשתמש בסיליקון

או שזה פחות טוב לשד?

אכדית

New member
אני הורדתי את הסיליקון, סתם עיצבן אותי

לא נראה לי שזה פחות טוב לשד, יש לי חשמלית שהיא ללא החלק הנ"ל והשד שלי שרד

י ע ל י ש

New member
גם שאלה על שאיבה../images/Emo36.gif

אם אני שואבת (באוונט הידני) לבקבוק ושמה במקרר. האם אחרי כמה שעות אני יכולה להמשיך לשאוב לתוך אותו בקבוק? ואז לשים במקרר את כל הכמות יחד? האם הערבוב של חלב קר עם חלב טרי זו לא בעיה? אני שואלת משום שכרגע יש לי רק בקבוק אחד ואני רוצה לשאוב כי אני יוצאת היום, אבל לא בטוחה שבפעם אחת של שאיבה יהיה כמות מספיקה.

tamarhp

New member
לא,

שואבים לכלי נפרד, מקררים במקרר לאיזה שעתיים, ורק אז מערבבים. את לא חייבת הרבה בקבוקים - אם יש לך אוונט ידני את יכולה לקנות את הכוסות של VIA עם המתאם, זה פשוט נהדר - שואבים לתוך הכוסות ואח"כ את יכולה לסגור אותן, לקרר, להקפיא, ואפילו לחבר להן פטמה ולהשתמש כבקבוק.

k u l k u l

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif מצטרפת גם לשאלות..

שאבתי היום בבוקר כ-50 מ"ל במשך כשעה, לא ברציפות, האם יש בעיה עם החלב הזה? והאם אוכל לצרף אותו לחלב ששאבתי אתמול, כמובן לאחר שאקרר אותו??? המון המון תודות לעונות

k u l k u l

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo27.gif../images/Emo27.gif|קדיplease please please

צריכה תשובות...

אין בעיה עם החלב - למה שתהיה...

ניתן לצרף מנות אם נשאבו תוך 24 שעות, אבל אז כל המנה המאוחדת מקבלת תוקף של המנה הישנה יותר. לדעתי, עדיף לשמור שתי מנות קטנות, גם עדיף להפשיר ככה - אולי הבייבי ירצה/תרצה רק חצי מנה פלאפל...

k u l k u l

New member
קודם כל ממש תודה..

את ממש צודקת, חבל לזרוק אם היא לא תסיים... אני פשוט לא ממש יודעת איך לשאוב, כמה זמן מכל צד.. אתמול קראתי שמישהי אמרה 7-7 5-5 3-3 כל פעם מצד אחר, שזה מחכה את פעולת היניקה אז זה אומר שגם אם יש זרימה להפסיק ולעבור לצד שני? או לשאוב עד שנגמר צד אחד ולעבור לשני.. וכמה זמן אפשר בסך הכל להיות עם זה ככה לא בקירור המון שאלות..

השיטה של כמה דקות מכל צד

7-7 5-5 3-3 מיועדת להגברת כמות החלב הנשאב, בייחוד למי ששואבת בלעדית ולא מניקה. אם את שואבת לסטוק קפוא או לטובת יציאה חד פעמית מהבית אין צורך לשאוב כך. אל תפסיקי לשאוב כל עוד יש זרימה, רק כשנגמר תעברי צד. את החלב תכניסי למקרר / מקפיא כשאת גומרת לשאוב. לא צריך לתת לו לעמוד בחום, אבל גם לא צריך להיכנס ללחץ מזה שהשאיבה לוקחת קצת זמן. זה לא מה שיקלקל אותו. והמלצה קטנה - אם בכוונתך לשאוב הרבה (נגיד, אם תשאבי בעבודה באופן קבוע), כדאי לך מאוד לקנות משאבה דו צדדית, זה ממש מייעל ומקצר את השאיבה.

למעלה