סופ"ש בדרכים - סיכום שבועי # 29

hilali1

New member
דווקא אפרת לא מדהימה כאן לדעתי..

אבל זה כנראה עניין של טעם.

just nimi

New member
סיכומון

היה סבבה, מפגש של 314, שהיה ממש מעולה, חופש, סבתא, שינה, שינה שינה, כושר... שינה הזכרתי? הרבה אר אי אם, פו פייטרז, רד הוט, הראל מויאל.

ron2561

New member
סיכום שבועי

כל תקופת החגים הזאת מזכירה לי את הלימודים וכמה שהם חסרים לי... לכל התלמידים למיניהם תעריכו את הזמן שלכם בבצפר, אני יודע שזה לא נראה עכשיו אבל זה עוד יחסר לכם. השבוע דלף לאינטרנט הפרוייקט של Radio 1 BBC Established 1967 - 2007 הרעיון שמסתתר מאחורי כל הפרוייקט הזה הוא חידוש של להיטים גדולים לאורך כל הארבעים השנים האחרונות מאז שעלו שידורי הרדיו, בוא נגיד שהרעיון נחמד והביצוע פחות... מתוך כל הארבעים קאברים האלו אני בספק אם אני יכול להגיש שהיו 5 טובים, רובם כל כך מאכזבים, יש קלאסיקות שבהם לא נוגעים... בכל מקרה להמליץ על איזה שיר מתוכו ממש קשה לי אני אנסה לתת לכמה שעוד היו נשמעים סבירים עוד הזדמנות ואז אני אוכל לתת ביקורת קצת יותר בונה... למי שמעוניין רשימת הקאברים: http://www.amazon.co.uk/Radio-Established-1967-Various-Artists/dp/B000VRVTSO/ref=pd_ts_m_h__3/202-1380598-4395831?ie=UTF8&s=music בנוסף בעוד שבועיים ישתחרר שגם הוא בחסות Radio 1 BBC וגם פה מדובר בארבעים להיטים גדולים של השנה הגדולה וביניהם אומנים שונים מבצעים את שיריהם מהשנה האחרונה ומבצעים קאברים לאומנים שונים... להפתעתי הרבה דווקא מהקאברים שיצא לי לשמוע בנתיים יש כמה שממש אהבתי Biffy Clyro - Umbrella גירסא אקוסטית ומדהימה לשיר של ריאנה, לדעתי עולה בהרבה על ריאנה Avril Lavigne - The Scientist היא ממש לא עולה על המקור ואפילו לא מתקרבת אליו אבל גירסא חמודה מאוד של השיר Arctic Monkeys - You Know I'm No Good קאבר נחמד לאיימי וינהאוס 30 Seconds to Mars -Stronger גירסא מגניבה לשיר של קנייה ווסט כמובן שלא הכל טוב... Natasha Beginfield - Chasing Cars היא פשוט לקחה שיר מדהים והרסה אותו בכל דרך אפשרית, יש שירים שבהם לא צריך לגעת! שוב רשימת השירים למי שמעוניין... http://www.amazon.co.uk/Live-Lounge-2-Various-Artists/dp/B000VCUX5E/ref=pd_ts_m_h__13/202-1380598-4395831?ie=UTF8&s=music הדיסק הזה אמור לצאת ב22 לחודש שבוע טוב לכולם :)

yrutoo

New member
שמעתי על כמה קאברים מהפרוייקט הזה

הגרסה של נטשה מזעזעת, זה ביסייד של "Soulmate" אם אני לא טועה. מעניין אותי ארקטיק מאנקיז לאיימי ווינהאוס, וגם 30 שניות למאדים למרות שאני לא אוהבת אותם במיוחד (להקת אימו שרים שיר של קנייה ווסט?
) שמעתי גם על החידוש של מוטיה לשיר של טרייסי צ'אפמן אבל עוד לא יצא לי לשמוע אותו (זה שיר שאני אוהבת אז אני מקווה שהיא לא הרסה אותו...). בקישור השני ששמת יש גם כמה ממש מצחיקים- הפריי לשאקירה, קורין ביילי ריי לג'סטין
וכו'... אחלה סיכום!

mickey tam

New member
הפריי לשאקירה הוא אחד ההזויים

ולא במובן הטוב.. אני אוהב את הלהקה הזו אבל גם הם לא הצליחו לעשות משהו עם השיר הזה... של קורין עוד לא יצא לי לשמוע אבל אני מנחש שאני לא ממש יאהב את זה =\ מוטיה דווקא מאלו שהתכוונתי שהיו טובים... אני אהבתי מה שהיא עשתה עם השיר...

galoosh33

New member
איזה אדיר ../images/Emo47.gif

אחלה סיכום. הקאברים נשמעים ממש מעניינים! איך אפשר לשמוע אותם? האלבום כבר דלף? תודה מיקי (ככה קוראים לך?)

למעלה