סופ"ש בדרכים - סיכום שבועי # 29

../images/Emo221.gif סופ"ש בדרכים - סיכום שבועי # 29 ../images/Emo41.gif

אז לא מזמן חגגנו שנה לקומונה והפכת הפורום והנה חוזר הסיכום השבועי בדרכים. ולגבי חגיגות השנה למי שפספס:
שנה לקומונת DTM
DTM: תעודת-זהות ומספרים לסיכום השבועי האחרון בקומונה הקליקו כאן.
ועכשיו לסיכום השבועי- בואו נשמע מה היה אצלכם בשבוע החולף - מוזמנים לשתף, לספר ולהמליץ. שירים בולטים שכבשו אתכם, אלבום טוב ששמעתם, חדשה מוזיקלית מהשבוע, סיפור מהחיים האישיים. הבמה שלנו!

העכביש2

New member
מסכם שבוע ../images/Emo27.gif

השבוע היה מעולה במפגש פורום מצעדים שנערך בדיזינגוף סנטר. שוב באו מלא אנשים, שוב צחקנו ואפילו הפתיעו אותי עם מתנת פרידה מהניהול. תודה לכל החברים גם מכאן. חוץ מזה - חופש זה טוב לנשמה וזה אולי הדבר היחידי הטוב שיצא מהחגים הבלתי נגמרים האלה (וטוב שעברו). ובמוזיקה- שירים - Jon McLaughlin - Beautiful Disaster Kings Of Leon - Fans Newton Faulkner - teardrop Pat Mcgee Band - Nobody Knows KT Tunstall - Someday Soon Newton faulkner - all i got
Sia - distractions ובמוזיקה - אלבומים-
החדש של קייטי טונסטל- "drastic fantastic" עשה לי ללא ספק את השבוע. אלבום מעולה ומולץ במיוחד.
אלבום ההופעה החיה של Sia משובח במיוחד. ידיעת מוזיקה: רדיוהד משחררים חינם את אלבומם ברשת וזה בהחלט מרעיש. זהו נראה לי. סופ"ש שקט לכולם

yrutoo

New member
אני../images/Emo13.gif

מוסיקלי: השבוע שמעתי הרבה אלישיה קיז, אחרי שהתאהבתי בסינגל החדש שלה חזרתי לשני האלבומים הקודמים, ובמיוחד לרצועות המדהימות: Fallin' Diary Karma When You Really Love Someone Samsonite Man וכו'... שמעתי את האלבום הנפלא של קייטי טאנסטול, מומלץ להעביר איתו את הזמן (ובכייף!!). גם "All The Lost Souls" של ג'יימס בלאנט אלבום יפה, הוא לא מחדש הרבה מאז הקודם אבל יש בו שירים מלודיים ונעימים כמו שאהבתי בקודם שלו. מי שאהב את "Back To Bedlam" סביר להניח שיתחבר. נחשפתי לניוטון פולקנר עם "All I Got" (לירן אני מצפה לדיווח על האלבום כשהוא יגיע
) וכבר כמה זמן שלא אהבתי ככה שיר מהסגנון הזה. מחכה לאלבום של רדיוהד אחרי המהלך המעניין שהם עשו, וגם לשוגבייבז אחרי הסינגל הראשון והמעולה (אני רוצה לשמוע כשהוא ידלוף במלואו). אה ו... אני מקווה לכתוב ביקורת בקרוב על איזה אלבום חדש, בתקווה שיהיה לי זמן
. בקטע האישי...: מכירים את זה שתמיד בחופשים קמים עם הרגשה רעה ועצובה, ואתם לא מבינים מאיפה זה בא לכם?..
אז הבנתי שעם גישה חיובית תמיד אפשר להשתלט על זה, זה עניין של אימון אבל זה עוזר.

העכביש2

New member
../images/Emo99.gif

ואני עוד אמרתי לעצמי שאני לא חייב להגיב למה שאת כותבת אלא אפשר להסתפק רק בלקרוא
קודם כל - המשפט האחרון גורם לי לתהות שאולי עדיין יש אנשים צעירים וחכמים בעולם (לא שאני זקן אבל בכל זאת)
ולגבי פולקנר- אני גאה להגיד לך שהזמנתי אותו אתמול באישון לילה מאמאזון ומיד כשהוא יגיע תהיה גם ביקורת אלבום. שמח שאהבת- בהחלט שיר מעולה שלא יוצא מהראש.

yrutoo

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo99.gif

לצערי הרוב מתחבאים
(וזה מה שאני אוהבת בפורומים האלה- פה הם יוצאים החוצה
) ותודה, i'm flattered :]

yrutoo

New member
*תיקון טעות../images/Emo3.gif

האלבום של שוגה יהיה אצלי עוד כמה דקות, למי שרוצה

milkshakit

New member
מזדהה עם הקטע האישי../images/Emo12.gif

זה קורה לי הרבה, לעיתים קרובות לצערי. מממ ננסה להתאמן על זה :)

Edgar Davids

New member
סיכום שבועי :]

מוזיקה : שמעתי את האלבום של פאט מונהאן, יש שירים טובים ויש שירים שעוד אני צריך לבדוק. בסך הכל לא מאכזב. חזרתי לשמוע את Red Hot Chilli Peppers וחרשתי במיוחד על Californication
. בנוסף : Stereophonics - it Means Nothing אביתר בנאי - הזאב והאיילה בועז בנאי - תנופה
, פשוט מעולה הזמר הזה. Semisonic - Closing Time Mobile - Out of my head Belle And Sebastian - Another Sunny Day ומקודם ראיתי את ההופעה של Queen בוומבלי ב-VOD (חינם!!!)
פרדי פרפורמר כל כך ענק, חבל שהם לא שרו את Love of my life
. בקטע האישי : היה לי שבוע קצר בצבא, רק שלושה ימים אבל עכשיו אני חוזר לשבועיים בצבא שמתוכם שבוע שטח =\. אז אני סומך עליכם לפוצץ את הפורום במוזיקה חדשה וטובה כדי שיהיה לי מעניין כשאני אחזור
.

yrutoo

New member
בועז בנאי ../images/Emo45.gif

אחרי שראיתי במקרה את הקליפ התחלתי לחבב את השיר! ושיהיה קל בצבא :(

Edgar Davids

New member
גם לי לקח קצת זמן לאהוב את השיר

עם הזמן החיבה רק גדלה. ותודה רבה, נקווה שבאמת יהיה קל למרות שלא יהיה
.

galoosh33

New member
שבוע די רגוע ...

באמת שלא קרה הרבה. מרוב החגים כבר התבלבלו לי הימים .. שירי השבוע.. radiohead - karma police athlete - it's not your fault שיר מעולה.. אלבומים של Bat for lashes ושל ghosts שוב פעם. חוץ מזה הייתי פעמיים בצפון וביום ראשון עוד טיול של יומיים מביצפר. אחרי זה - אולי תהיה שביתה..?
וקיבלתי ציון (100
) על מבחן שהיה לי, אז זה היה נחמד :) שבוע נעים לכולם

yrutoo

New member
כל הכבוד על ה100!!

ועל המוטיבציה שלך(?) לנסוע לטיולים
הכריחו אותי ללכת פעם אחת, הספיק לי
איזה באסה שתמיד כשבכל הארץ יש שביתות, אצלנו יש לימודים כרגיל

galoosh33

New member
תודה ../images/Emo9.gif

וטוב, זה לא היה ממש טיול אקטיבי
השביתות הן בארגון המורים נראה לי, אז זה בד"כ רק לתיכונים.. אגב, אני אמנם רוצה שביתה והכול אבל אני גם חושבת שהמורים באמת צריכים לעמוד על שלהם ולקבל זכויות נורמליות, כי הממשלה בארץ פשוט לא שמה עליהם. ומורים טובים זה המפתח לחינוך טוב!

hilali1

New member
בלופ בלופ ../images/Emo19.gif

היה שבוע די נחמד.. בעיקר בגלל חופשת החג
מבחינת מוזיקה אממ שמעתי כל מיני בעיקר עידן רייכל, אוסף של כל מיני שירי אהבה שכוחי אל, את האלבום של דידי שחר, קצת ברי סחרוף ולא מעט רדיו. ובאווירת החג ופסטיבלי המוזיקה הייתי השבוע בפסיבל התמר במופע של מירי מסיקה שאירחה את אפרת גוש ואריק ברמן. נכון אני יודעת שזה לא המקום לפרט ולהרחיב אז מי שרוצה יכול לקרוא בהרחבה כאן ויש גם שני פליקסים נחמדים: האחד - ג'וני - בביצוע משותף של מירי ואריק והשני - אף אחת - ביצוע משותף של אפרת ומירי זהו היום קניתי את נועם רותם
שיהיה סוף שבוע מעולה

yrutoo

New member
אהבתי את הביצוע של מירי ואפרת ../images/Emo99.gif

מדהימות! גם של מירי ואריק נחמד..

למעלה