הודעות נמחקו

skeptic

New member
מי קדוש יותר מהאפיפיור../images/Emo35.gif או מהרב הראשי../images/Emo35.gif

תקנו אותי אם אני טועה, אבל נראה לי שיתכן שעוד יהיו כאן הרבה ויכוחים בנושאים שונים שינוהלו ב"ברוטליות מחיקתית" ע"י המנהלים החדשים הכל כך להוטים לנהל טוב ונכון. מנהל טוב, כמו שופט כדורגל (דימוי מתבקש), אמור להיות ברקע ולא להיות העיקר. הפורום אמור להתנהל בנינוחות המתבקשת ומחיקות/חסימות בעת הצורך ללא הדגשה של המעשה. כמובן שהמנהלים יכולים להשתתף בדיונים/שרשורים השונים כפי שראוי לכל חבר בפורום. פורום שיש בו (מעט יותר מהנחוץ) שרשורים שמתחילים בהודעת מנהל/ים הוא לטעמי פורום בעייתי. מחיקת הקישורים אינה מראה על גישה ראוייה לטובת חברי הפורום. אין טעם להיות יותר קדוש מהאפיפיור כי בהמון מקומות באינטרנט ניתן למצוא את הקישורים הללו. זה גם נראה טיפשי אם בפורום כדורגל מחליטים המנהלים המקומיים למחוק קישורים כאלה בעוד אותם קישורים נמצאים במקומות אחרים בתפוז. בנוסף, כל אחד יכול להוסיף את הקישור בחתימה שלו וכך ל"עקוף" את האיסור המצחיק. הדוגמא שהובאה לפה שבפורום שירים החליטו לא לתת קישורים ליוטיוב היא דוגמא נוספת למעשה איוולת חסר תוחלת. לא תפקידם של מנהלי הפורומים, ולא תפקידם של מנהלי תפוז, להיות שומרי המוסר העולמיים. אם ביוטיוב יש וידיאו שפוגע בחוקי זכויות אז האחריות לכך היא בחברת יוטיוב ולא בשום מקום אחר. לא הורגים את השליח (מי שמביא קישור) אלא אמורים לטפל בבעייה עצמה (הוידיאו ביוטיוב). עובדה שביוטיוב, וגם באתרים ישראלים מקבילים, מורידים מפעם לפעם קטעים מסויימים. הקישורים עצמם הם בד"כ לא לאתרים בלתי חוקיים אלא לאתרים שיש בהם תוכנה - חוקית - שהיא המאפשרת לצפות בוידיאו זורם מתחנות זרות. האתרים עצמם חוקיים ללא ספק. גם האיסור, כביכול, לצפות בוידיאו זורם מתחנות בחו"ל נתון עדיין בקושיות משפטיות. יש לא מעט תחנות טלויזיה בעולם שמעודדות צפייה בשידוריהן בעזרת האינטרנט מטעמי מסחר שלהם בדיוק כפי שחברת ערוצי הספורט (במקרה הזה) מנסה מטעמי המסחר שלה למנוע את זה. מי קבע/קובע שטובתם של בעלי ערוצי הספורט עולה על טובתם של בעלי התחנות הזרות
חבל שהמנהלים החדשים, שאנחנו מצפים מהם ללא פחות מאשר ניהול מזהיר, פוסעים לתוך מלכודת דבש אינטרנטית.

Oren G

New member
כל הטענות שלכם נרשמו

העניין כרגע בבדיקה יותר מעמיקה עם הנהלת תפוז.

למעלה