הודעות נמחקו

idan1991

New member
../images/Emo221.gif הודעות נמחקו

נא לא לפרם לינקים לאתרים לא חוקיים בו ניתן לראות את המשחק של בית"ר.

Scott Evil

New member
למה לא חוקיים ?!?!

חוקיים מאוד !!! יש ערוצי טלויזיה באינטרנט. כמו שאפשר לראות תמונות באינטרנט ויש תחנות רדיו באינטרנט. תפסיקו למחוק ותתחילו להיצמד לעובדות. ובמונדיאל הפורום הזה היה הרבה יותר מועיל.

ronko

New member
אני בספק אם דין אינטרנט כדין טלוויזיה

אחרי תקדים ישראל-גרוזיה כשכאן לא היה מי שישדר והטלוויזיה הגרוזינית הוחשכה בזמן המשחק, אם זה היה בטלוויזיה אז מילא. אבל לינק לאתרים חיצוניים שלא קשורים למדינה, אני לא יכול להגיד שזה נגד החוק מחד, אבל גם לא בטוח שזה לא חוקי מאידך. האינטרנט חופשי כל עוד לא חוקקו אחרת וספק האינטרנט לא צינזר אתרים. (והצעת החוק להגביל פורנו לצורך העניין נפלה בינתיים, לא שזה קשור ישירות לענייננו). צנזור הכתובות הנ"ל לטעמי פסול וזה אני אומר בתור מישהו ניטרלי ולא בתור מי שמכיר את החוק במלואו. רונקו

ronko

New member
למי אפשר לפנות בנוגע לעניין הזה?

אני מניח שזה מציק ללא מעט אנשים. רונקו

ronko

New member
ברגע שתדע מי זה נשמח (לפחות אני) לחסוך חלק

לחסוך חלק מהתהליך ואם אתה כבר מחפש את אותו אחד שאחראי על זה (כמקובל בתלונות של אנשים), בין אם זה מנהל הפורום ובין אם זה המנהל של תפוז כולו הוא יותר ממוזמן להגיב כאן! רונקו

Oren G

New member
רון

תכלס, כולנו יודעים שהמשחק הזה משודר בערוץ בתשלום. בוא נסכים עם זה שערוץ 5+LIVE לא ישדר את המשחק הזה באינטרנט.. ככה ששורה תחתונה, זה לא חוקי. וזה לא משנה אם אני מסכים עם ערוץ הספורט או לא.. מן הסתם לא שילמתי כדי לראות את המשחק וגם אם זה היה משחק של מכבי בגמר ליגת האלופות לא הייתי משלם. תודה לאל יש פאבים, אם רוצים לקחת סיכון בהפרת זכויות השידור של ספורט 5 זה סיכון שלהם. אבל אם תשאל את תפוז אתה כבר יודע מה התשובה.

ronko

New member
אני חוזר ואומר

אני לא בטוח שדין טלוויזיה הוא כדין אינטרנט. האינטרנט הוא "אזור" חופשי בניגוד לטלוויזיה. לגבי החוקים של תפוז - אני אשמח לראות לינק לתקנון או דף כלשהו שכותב מפורשות שזה לא חוקי. אם זה קיים ברמת חוק אני רוצה לראות את זה כתוב. אם המנהלים יודעים את החוק ואוכפים את החוק אני מצפה שיתנו לי לראות אותו כתוב לכל הפחות. רונקו

Oren G

New member
חבל שאתה סתם דוחק אותי לפינה בלי להבין אותי

הסברתי לך יפה מאוד. אם אתה רוצה משפטים יבשים מהתקנון בבקשה: "הגולש/ת לא תעלה לאתר תפוז ולכל שירות בו כל תוכן המהווה תכנים אסורים (כהגדרתם להלן)" מעבר לזה אתה יכול לבקש ניסוח יותר מפורט מהנהלת הפורומים בפורום משוב http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/anashim.asp?forum=168&pass=1.

ronko

New member
עברית שפה קשה?

עברית שפה קשה??? אני רוצה לינק לעמוד התקנון עצמו. המשפט מתוך התקנון שהבאת לי גם כן לא חד משמעי: "המהווה תכנים אסורים (כהגדרתם להלן)". איפה הפירוט לגבי ה"להלן"?!
נתת לי חוק ולא נתת לי את הפירוט של החוק. העם רוצה לינק! ואם זה הובן אחרת, אני לא צועק או כועס... אני מנסה לברר דברים שלטענתי (וכנראה גם לדעת אחרים) לא תקינים. רונקו

ronko

New member
תודה על הלינק וטענתי בעינה עומדת.

תודה על הלינק!
http://www.tapuz.co.il/general/takanon.asp וגם שם העניין בעייתי. כתוב שם "לא להפנות לכל קישור (link) או לתת הפניה אחרת לחומר שפירסומו נאסר לפי מסמך זה." הדברים שנאסרו לפי מסמך זה בין היתר: "לא לכלול בתכני גולשות המועלים על ידן לכל שירות אחר של תפוז אנשים (בין היתר הפורומים) חומר כלשהו המהווה פגיעה בפרטיות ו/או חדירה אליה...הפרת זכויות יוצרים, זכויות מבצעים, הפרת סימנים ושמות מסחריים, מדגמים, פטנטים וכו', הפרת זכויות אחרות כלשהן של צדדים שלישיים..." משפט המפתח שאמרתי בתחילת הטיעונים שלי "דין אינטרנט אינו כדין טלוויזיה", לפחות לא עד כמה שידוע לי. לרשום כאן לינקים לאתרים שמשדרים משחקים של בית"ר לצורך העניין לא מפר שום זכויות של אף אחד. לצ'רלטון/ספורט5 אין בלעדיות (אם בכלל) כאן בארץ בכל הנוגע לשידורים אינטרנטים. לגבי שידורים טלוויזיונים עוד אפשר להתווכח. אם הייתה בלעדיות כזאת, ספקיות השירות (אינטרנט זהב, נטוויז'ן...) היו דואגות לצנזר את זה. מאחר ואין דבר כזה, לא מבחינת התכל'ס (צנזור כתובות אתרים) ולא מבחינת החוק, אין שום הצדקה להסיר הודעות כאלו מהאתר מאחר והם לא פוגעות באף אחד בשום דרך. רונקו

sixtobastia

New member
התממות לא קשורה לעניין

אני משלם מספיק כסף על האינטרנט בשביל שלא "יחשיכו" לי אותו כמו בכל מיני מדינות שמחשיכים מסכי טלויזיה של ערוצים ששילמתי גם עליהם בשביל שאני אשלם עוד... אין שום דבר לא חוקי בלראות את המשחק באינטרנט כמו שבארץ החברה שקנתה את הזכויות שידור משדרת בתשלום ככה יש חברות בעולם שקונות זכויות שידור ומשדרות חינם (גם בטלויזיה וגם ברשת) ומרויחות רק מהפרסומות שבאתר\שידור ואין שום מניעה שאני אעדיף לבחור את הערוץ שאמנם לא דובר עברית אבל משדר חינם!!! אין בזה שום עבירה על החוק לערוץ הספורט אין בלעדיות על השידור הזכויות נקנו ע"י עוד רשתות שחלקן פחות חמדניות.. זה במידה וכמובן לא ניתן לינק לספורט 5 אלא לערוץ זר

ronko

New member
אני עדיין לא קיבלתי שום משהו מוצק מהמנהלים../images/Emo4.gif

רונקו

ronko

New member
לפי כותרת העמוד IDAN1991 וOREN G מנהלים

אפשר בבקשה נימוק מכם למה נמחקו ההודעות עם לינקים למשחקים של בית"ר? רונקו

ronko

New member
סליחה (היה אמור להיות משורשר לצבי ישראלי)

ההודעה הייתה אמורה להיות משורשרת לצבי ישראלי אבל בגלל תקלה טכנית שאני מקבל כל פעם מהאתר אני לא מצליח לשרשר אליו. ----------------- כל עוד לא הוגדר שלינקים לאתרים חיצוניים זה לא חוקי - זה חוקי! אשמח לראות את הסעיף הזה בתקנון של תפוז. האינטרנט עדיין חופשי נכון להיום (לפני שהמנ***** בממשלה ו/או בספקי האינטרנט יחליטו אחרת) וכמו שאמרתי קודם. אני לא בטוח שדין אינטרנט כדין טלוויזיה. רונקו

Oren G

New member
אולי אתה לא יודע

אבל הוגדר. בעקבות ויכוח בפורום זיהוי שירים (שבו הייתי פעיל מאוד כמה שנים) לפני כשנה הוחלט שאסור להעלות לינקים של קליפים מיוטיוב. וכמו כן לינק לכל אתר שיש בו חשד להפרה של זכויות יוצרים. אתה מוזמן לשאול את הנהלת הפורומים בפורום משוב על הנושא הזה . ואגב זה בסדר מותר לכתוב מניאקים (אבל לא להתלהב)

ronko

New member
חחחח ../images/Emo6.gif

דווקא לא התכוונתי לכתוב מניאקים. התכוונתי למשהו אחר אבל זה לא האישו
. אני שוב חוזר על עצמי... כנראה שלא הובנתי. אם זה קיים מבחינת חוק - לכל הפחות אני רוצה לינק לדף של תקנון או חוקים או משהו בסגנון. רונקו

mSgDick

New member
אין לי מוג אם התכוונת אלי

אבל פירסמתי באמת לינק לTVUPlayer שזה מאוד חוקי לידיעתך כמו כל האתר המצוין הזה: http://www.myp2p.eu/index.htm

למעלה