תוכנית גלגל ההצלה

o pie

New member
כן זה מתאים לו במידה מסויימת...

אבל היה משעמם עד שהגיע הסוף שהלהקה הצטרפה

SilviC

New member
לדעתי הוא ממש לקח סיכון עם השיר

הוא שר רק עם ליווי פסנתר מה שאומר שהוא ממש צריך להבין ולהרגיש את השיר ולספר סיפור והוא הצליח לעשות את זה לדעתי. מה גם שהשיר כל כך מזוהה עם אביב והוא משתמש בקול המחוספס שלו כדי לייצור אפקט. לנדב אין את הקול "הקורע" של אביב ולכן לדעתי זה יכל להיות נפילה אבל יצא מאוד מוצלח.

SpongeGil

New member
עדן ונדב

עדן - ביצוע טוב מאוד. לא טוב מאוד מאוד מאוד, אבל טוב מאוד. ההתחלה הלכה לה מעולה, לקראת האמצע זה התחיל לשעמם טיפה. ההרעדות האיטיות של הקול בשלב כלשהו מוצו, אבל גלגל ההצלה בהחלט ראויי לה. תצביעו לחן.
נדב - ביצוע מעולה. לא סוד שנדב פרפומר לפנים ויודע איך להכניס לשירים את הנישה שלו. בכל מקרה, אני מעדיף את הביצוע של מיקה שדה מכוכב נולד 2, לדעתי היה בו יותר רגש ודרמתיות מהביצוע הזה. תצביעו לחן.
טוב רגע וופס וופס חכו שניה. הרגע של השיא הרבה יותר חזק. והקהל רואה את זה ומשתף פעולה. אבל עדיין, תצביעו לחן.

belle24

New member
לא אהבתי לא את עדן ולא את נדב

עדן- רע
נדב- אין לי מה להגיד חוץ מבסדר. אפילו בסדר מינוס. ותגידו מה היו הדיבורים על מרים טוקאם ואירוויזיון או משהו כזה?

oriohaion

New member
אם לא הבנת כולם בלחץ אם מרים תייצג אותנו

כי המתמודד מקום ראשון בכוכב נולד מיצג את המדינה באירוויזיון

SilviC

New member
נו אז מה? שתלך לאירוויזיון

תצא מקום לפני אחרון כמו כל מיני שליחים קודמים שלנו. ובכלל, הסגנון שלה מה זה תפור על אירופה <סרקאזם>

oriohaion

New member
אם היא תשלח נהיה מקום אחרון עדיף מקום

יותר טוב עם נציג אחר

randu

New member
עדן נתנה ביצוע לא רע. ריגשה אפילו. ונדב..

נדב מלך.

SilviC

New member
מרים שרה יפה אבל היא לא עופרה

צפו להשתחוויות מצד השופטים.

belle24

New member
היא תמיד נשמעת אותו דבר..

היא חמודה ויש לה קול יפה אבל אם היא עולה עכשיו זה לשמוע את אותם ביצועים כל הזמן עד שהיא תעוף.

SilviC

New member
אף אחד לא השתחווה

איזו הפתעה. אבל הגזמות, חבל על הזמן - השוואות לסטרייסנד ולעופרה

יצפאן אמר שהיא ל-א מדייקת כמו סטרייסנד

ובאמת להשוות אותה לברברה סטרייסנד עובר כל ביקורת, ומזל שזה עוד לא קרה. ולהשוות אותה לעופרה חזה? מרגול הזו.... משהו בשמיעה שלה לוקה בחסר. אני ממש לא שמעתי את עופרה באף שניה, יש לי את השיר הזה, מרגש, ועופרה היא פשוט, אלוהית. אז איך אפשר להשוות איזה מתמודדת דמיקולו, איך אפשר להשוות אותה לשתי דיוות כאלה?

למעלה