תוכנית גלגל ההצלה

חן יגיע לגמר לדעתיי...

בסופו של דבר אנשים יבינו שדניאל גרוע...ושלומי גם לא יחזיק עוד הרבה זמן... אם אתה שואל אותי מחר שלומי הולך הביתהה

aabbghjk

New member
חחח כןן!! גם לדעתי החמשיה יותר טובה מה6

שנשארוו... מסכימה איתך לגבי עדן, אין היא פשוט כובשת. והיום אני ראיתי כמה היא חסרה בתוכנית, היא עוד תגיע רחווקק!

drdulitex

New member
הלו- להתעורר

אני מוסיקאי במקצועי , ואני אומר בפה מלא. חן אהרוני הוא זמר מצוין - מצוין. יש לו יכולות אדירות צבע קול מענין אני מסכים שלפעמים המניירות שלו מעט מעצבנות, אבל הוא ליגה אחרת. אני לא חושב שמישהו שמבין - אבל מבין --(ואני מבין) אני עובד שנים עם זמרים ואף שר - יאמר שחן אהרוני הוא לא זמר ענק - ובטח בהתחשב בגילו הצעיר.

אין

לשם שינוי כל ההצבעות לחן השתלמו אני כלכך מאושרת [למרות שהסולו שלו היום לא היה משהו לדעתי...] הלוואי שחן בועז ואליסה יהיה בגמר
.

maccabiben

New member
כמה יעלו לחצי הגמר??? ומי יעלו לדעתכם?

אני יודע שבשבת בערב ברבע הגמר יהיו 7 מתחרים: חן,דניאל,בועז,מארינה,אליסה,שלומי,דורון. אז כמה ממשיכים לחצי הגמר? ולדעתי מארינה ודורון הכי חלשים מכאן אבל נראה לי שדורון לא ימשיך ומארינה תמשיך...

tomer35

New member
אחרי האכזבה הקשה מהתוכנית אתמול.....

וכדי להציל את הכבוד שנשאר, צריך לעשות כל מאמץ כדי שיגיעו לגמר: שלומי, בועז, חן או דניאל ולחצי הגמר: מרינה, אליסה ודורון..... זה גם הוגן וגם מכובד עבור כולם.

liri7

New member
הריקוד היה החלק המרענן של הערב

בעיקר הקטע של רונה לי ועמרי. כמובן שטוב שאדיר זכה לדיסק, טוב לו, וטוב להליקון.

לא אהבתי את הריקוד

אני הרגשתי שהריקוד היה ארוך וחזר על עצמו. יכלו לתת כמה דקות של רונה לי ועומרי והיינו תופסים את הרעיון. הריקוד נמתח כמו מסטיק שלעסו אותו שוב ושוב. העברתי כמה פעמים במשך הריקוד לערוצים אחרים.

תלוי איזה מחול. אני לא אוהב מחול מודרני

אם היו מלבישים אותם בתלבושות יפות והם היו רוקדים כמו מדונה או מיקל ג'קסון או אוליביה ניוטון ג'ון וג'ון טרוולטה או בריקוד מושחת או fame הייתי אוהב את הריקוד. הם עשו מעומרי מכוער מאוד ולא גברי עם התלבושת והריקוד. הכי יפה היה אם עדן אמזלג
היתה שרה והם היו רוקדים. אפילו צביקה פיק בחר במקום הראשון בעדן אמזלג.
היא תגיע רחוק. יחתימו אותה בסדרות טלוויזיה כמו שהחתימו את נינט.

Shining Dark

New member
המון עומק יש לך.. המון טעם..

המון מחשבה יש לך.. איך אתה עושה את זה?

הרשימה של הזוכים השנה

1 דניאל 2 חן אהרוני 3 בועז 4אליסה 5 מרינה 6 דורון והשאר לא מענייןןןןןןןןן

למעלה