MissPop

New member
מה זה השאלות האלה!

זה לא הוגן...תמיד אני יודעת שתיים מתוך שלוש שאלות

חמסה חמסה חמסה

השאלות ליום החמישי 1.למה טיילק באה לדרובס בעצם? 2.מי הציל את מאט וג'ודי מהפיצוץ? 3.איך ג'ודי הוכיחה שהיא מקלאודית? כרגיל את התשובות במסר אלי ולכל אלה שקשה להם אבל רוצים תאמינו לי שאת כל התשובות אפשר למצוא אפילו פה בפורום אם תחפשו טוב
בהצלחה

MissPop

New member
נראה לי שאני יודעת סוף סוף תשובות.

וטיילק??????????? מישהו חדש בדרוברס?

יום (ה)שישי את יודעת...

יאללה קו הסיום מגיע... השאלות היומיות 1.למה רייגן עזבה את דרובס? 2.פטריק היה עיוור, מה גרם לעיוורון שלו? 3.מה היה השם האמיתי של הארי ראין ? את התשובות יש לשלוח במסר אלי בהצלחות

../images/Emo41.gif סיום התחרות ../images/Emo41.gif

התחרות הגיעה לסיומה והגיע הזמן להכריז על הזוכה! הגולשת שהשיבה נכונה על המספר הרב ביותר של שאלות הטריוויה היא yafash7. מסר אישי המודיע על הזכייה נשלח אליה. תודה לכל מי שהשתתף ולקח חלק בתחרות. נתראה בתחרות הבאה!

yafash7

New member
תודה

יקירה לך, למורי ולכל הפורום המקסים הזה שהעביר לי את הזמן במשך כל החודש הזה שאני מרותקת לבית עקב שבירת הקרסול. ובהזדמנות זו אגיד שהסדרה הזו ליוות אותי ואני אותה והפכה לחלק משמעותי והיום שזה הפרק האחרון שאותו כבר ראיתי זה סיכום של שמונה שנים ולמרות ששתי העונות האחרונות היו איך לומר בלשון עדינה לא כוס התה המקלאודי המקורי אבל בכל זאת עצוב שזה נגמר או שלא. הייתי רוצה שיעשו איזה סרט מסכם עם כל השחקנים ששיחקו בכל העונות זה יהיה סוף קלאסי ואני בטוחה שזה משאלה של כל מי שאוהב את הסדרה הזו.

אז באמת, מה שלום הרגל?

ואחלה רעיון לגבי סרט מסכם על הסדרה, כמו שעשו לבנות גילמור.

yafash7

New member
תודה.לפני יומים הורידו את הגבס

אבל לצערי הרגל עדיין נפוחה ואני צריכה להיות עם רגל חבושה בתחבושת אלסטית עוד שבוע ורק אח"כ פיוזטרפיה ותרגול. בינתיים כשאני דורכת עליה זה כואב.

למעלה