הולמרק מזמינה אתכם לתחרות עם בשר!

הסדרה "בנות מקלאוד" חוזרת לעונה שמינית ואחרונה בימים א'-ה' בשעה 20:15 בערוץ הולמרק. לכבוד העונה האחרונה והפרק האחרון בהחלט הפורום הרשמי בתפוז, ערוץ הולמרק ו-Black Bar 'n' Burger מזמינים אתכם לחידון עם בשר! יודעים הכל על הדרמה האוסטרלית הוותיקה והמצליחה "בנות מקלאוד"? רוצים להוכיח את זה ולזכות בארוחה טעימה במיוחד ברשת Black Bar 'n' Burger? במהלך השבוע הקרוב יעלו מדי יום שלוש שאלות בדרגות קושי שונות (קל, בינוני וקשה, בהתאמה) בנושא הסדרה על גבי הפורום. הגולש אשר יענה תשובות רבות ונכונות ככל האפשר לשאלות שיועלו בפורום - ייזכה בשובר שובר לארוחה זוגית בסך 250₪ במסעדת Black Bar 'n' Burger (למימוש בסניף סינמה סיטי ורמת החייל). השאלות: 1. למה טיילר לא רצתה לחגוג יום הולדת 18? 2. כמה פעמיים קייט ארזה מזוודה כדי לעזוב את דרובס? 3. איך קראו לאנשים שג'ודי ראתה בחזיונות שלה? שימו לב: את התשובות יש לשלוח במסר למנהלת הפורום, ובמקביל יש להגיב בשרשור הפעילות עם האייקון
. על העונה השמינית והאחרונה של בנות מקלאוד: שתי האחיות מאוסטרליה חוזרות לעונה שמינית ואחרונה עם הסדרה זוכת הפרסים העוסקת בתחנת בקר מרוחקת בדרום אוסטרליה המנוהלת ע"י נשים בלבד... הסדרה "בנות מקלאוד" מספרת את הסיפור של שתי אחיות אשר מתאחדות מחדש לאחר 20 שנה, כאשר הן יורשות חוות בקר גדולה ומרוחקת מהוריהן. לאחר 20 שנה שהן חיו בנפרד הן מקימות יחד כוח עבודה לניהול החווה המורכב מנשים בלבד. הבנות של החווה נחושות בדעתן לכבוש את כל האתגרים הניצבים לפניהן בעבודה שנועדה בעיקר לגברים בחוות "דרובר ראן", הממוקמת 180 ק"מ מהעיירה הכי קרובה ו-400 ק"מ מהעיר. בעונה החדשה נגלה... האם ריילי אכן שרד את תאונת הדרכים של חג המולד? איזה סוד מפתיע אינגריד תחשוף מעברה? מיהו האיש שהציל את חייה של גרייס ומדוע נעלם? כיצד אדם אחד מהעבר משנה את חייה של כל העיירה?האם גרייס ומרקוס ינצלו מקריסת המכרה הנטוש? ומהו הצעד שתחליט טיילור לקחת שישנה את מערכת היחסים שלה? כל זאת ועוד בעונה החדשה של "בנות מקלאוד", שם אקשן, הומור ורגש מתקיימים בשפע כמיטב המסורת. העונה השמינית של בנות מקלאוד - ימים א'-ה', החל מיום שני 27 באוקטובר, בשעה 20:15 (ש.ח יום למחרת 17:45). על Black Bar 'n' Burger: רשת Black Bar 'n' Burger בבעלותו של השף צחי בוקששתר מונה תשעה סניפים: תל אביב- רמת החייל, רמת השרון – מתחם סינמה סיטי, רחובות, באר שבע, ראשון לציון, חיפה, ירושלים, פתח-תקוה וקניון עזריאלי. בתפריט של Black Bar 'n' Burger תמצאו מנות עשירות וטעימות, עם דגש על בשר איכותי ועסיסי בכלל, על המבורגרים יוצאי דופן במרקם ובטעם בפרט, לצד המון קוקטיילים ובר אלכוהול עשיר. בנוסף, קיימות בתפריט מבחר מנות ללא גלוטן. - התחרות תסתיים בתאריך 25.11.08 בשעה 12:00. - לתקנון התחרות בהצלחה

החידון ממשיך - שאלות ליום השני ../images/Emo9.gif

1.מי זו סיסליה? 2.כמה הצעות נישואין היו בעונה השביעית? ומי הציע למי? 3.מי זו/זה קים? את התשובות יש לשלוח במסרים אלי בהצלחה

MissPop

New member
טוב, אני לא משתתפת ../images/Emo46.gif

מה הם עושים דווקא, מי בכלל זוכר מה היה בעונה השביעית? מישהו בכלל התמקד במשהו שקרה בעונה השלישית? איזו עלילה מעניינת היתה בעונה השלישית? (למעט העזיבה של ג'ודי ובעצם נדמה לי שריילי/קייט).... מה קשור סיסליה וקים? מי הן בכלל? ועל החידון הראשון אני יודעת לענות על 2 מתוך 3 שעות, על השלישית אני לא בטוחה. OH WELL....
ניתן למומחיות לענות

דווקא ממך לא ציפיתי לזה..

אני בטוחה שאת כן יודעת את התשובות זה באמת לא כ-ז-ה קשה..

התחרות ממשיכה ליום השלישי שלה ../images/Emo9.gif

יאללה אנשים לא להתעצל, השאלות לא כאלה קשות (טוב חלקן כן אבל..) אבל באמת שלא מסובך למצוא את התשובות... ולשאלות של היום 1.מי הוציא את אלכס מהכלא ביום של החתונה שלו? 2.מה הציון שפטריק קיבל בבוחן על קייט,ואיך הוא קיבל את הציון? 3.את מרכוס והית' הכרנו כבר בעבר ,באיזה עונות ואיך קראו להם? את התשובות יש לשלוח במסר אלי בהצלחות

החידון ממשיך ליום הרביעי שלו

יאללה בנות תתחילו להתעורר
השאלות היומיות: 1.איך רוז נהפעה לנכה? 2.מה הסימן של קייט וג'ודי להודיע שהן בסדר במקרה שאחת מהן תמות? 3.איך קראו למתנקש שניסה להרוג את מאט ? את התשובותלשלוח במסר אלי וכן, אני עוד מקבלת תשובות גם על הימים הקודמים אז יאללה...

למעלה