מבולבלת מכל מני הצעות-עזרה

mikmikonet1

New member
../images/Emo206.gifמבולבלת מכל מני הצעות-עזרה ../images/Emo92.gif

שלום לכולם, אנחנו מפוצצים בקמפוס בכל מני פרסומים של חשבונות סטודנט- איך אני יודעת מי באמת הכי משתלם? משהו אשכרה עשה השוואה בין חשבונות הסטודנט? אשמח לשמוע!

RichardSmith

New member
אפשר להניח בקלות שכולם לא משתלמים...

הכי טוב אם את מכירה בנקאי שיכול לפתוח לך חשבון מוזל... או להתווכח עם בנקאי לא מוכר... בשורה התחתונה, זה עניין של תעריף העמלות.

לסטודנטים אין עמלות

אני לא משלמת שום עמלה, לא על פעולות בחשבון וגם לא על כ. אשראי ואפילו לא דמי חשבון עד סיום תקופתי כסטודנטית (יותר נכון, 3 שנים מהרגע שהפכתי את החשבון שלי לחשבון סטודנט, מה שיוצא כמה חודשים טובים אחרי שכבר לא היה סטודנטית מן המניין
) ככה לפחות זה עובד אצלי. כששאלו אותי כמה שנים אהיה סטודנטית, הייתי צריכה להגיד להם יותר מ-3 שנים אבל ילדה טובה ירושלים שכמוני...

RichardSmith

New member
זה לא מדויק...

לסטודנטים אין עמלות מסויימות. בשורה התחתונה, הבנק מרוויח... במקום ללכת על מסלול סטודנטים כלשהו, אם מכירים מישהו בבנק, זה קצת יותר משתלם...

מה זאת אומרת לסטודנטים אין עמלות?

אתה לא משתמש בכ. אשראי? לא מפקיד צ'קים או כסף בבנק? לא עושה העברות בנקאיות? כלום? כי אני כן, ואילו החשבון שלי לא היה מוגדר כחשבון סטודנטים הייתי משלמת על כל אלה ועוד, עמלות.

נכון

יש אחרות, וחלק מהן נמוכות יותר ממה שבעלי חשבון בנק רגיל מקבל. בכל מקרה זה עדיף על לא כלום.

TwelveEyes

New member
ובכן...

יש את הכתבה הזו. רק קחי בחשבון שהיא מלפני 8 שנים... אני מניחה שלא היו שינויים מאוד דרסטיים בהצעות מאז, אבל נכון לרגע זה אני גמורה מידי בשביל לטרוח ולבדוק. איתך הסליחה
מעבר לכך, העצה שלי היא פשוט לפתוח את החשבון בבנק של ההורים. סביר להניח שאמאבא מבינים דבר או שניים בעניין כספים וזה רעיון לא רע להקשיב להם

TwelveEyes

New member
../images/Emo207.gif אם בכסף עסקינן...

האם יש איפה לעבוד בקמפוס הר-הצופים או בסביבתו? לפי לוח הדרושים באגודה נראה שהכל דורש נסיעה לתוך העיר, אבל אחרי שאני מעבירה כמעט שלושה רבעים מהיום בשיעורים ובספריה ממש אין לי חשק עוד להתחיל לרדוף אחרי אוטובוסים... help?

roeyil

New member
יש בקמפוס עבודות

חפשי בספריה, במינהל הסטדנטים, דרך האגודה (שמעתי שמחפשים מחלקי פליירים...).. יש עוד אבל אני לא זוכר כרגע.. חוץ מזה, יש מצב שתמצאי עבודה במלון הייאט שקרוב לאוניברסיטה...

TwelveEyes

New member
מחלקי פלאיירים??

ממה שראיתי בקמפוס, נראה לי שכאלה דווקא יש להם מספיק
אבל תודה רבה על העזרה

roeyil

New member
../images/Emo13.gif

כן, שמעתי שחסר להם, אולי הם כבר השלימו את החסר....

גם האתר דקושים של האוניברסיטה שימושי

למרות שמניסיון אישי שיטת מפה לאוזן הוכיחה את עצמה עבורי

RichardSmith

New member
מחפשים אצלנו בחווה עובדים

במיוחד לחינוך. פרטים בדף הבית של החווה.

למעלה