שאלות, בקשות, עדכונים

eini3

New member
מצטערת, אבל תפוז לא מעלה לי את התמונה ../images/Emo10.gif

ההפסד כולו שלכם, תאמינו לי

eini3

New member
ניסיון אחרון

בתור קובץ וורד. בבקשה תנסו לזהות בכל אופן...

mishi 1

New member
אם הוא לא מקבל את התמונה כנראה

שהיא גדולה מידי... או בפורמט שתפוז לא מכיר מה שאת יכולה לעשות זה לפתוח אותה בצייר (לחצן ימני) ולעשות שמירה בשם ולבחור סוג קובץ JPEG (לא משנה אם היא כבר JPEG עשי זאת בכל זאת) ואז זה יעבוד. באחריות

eini3

New member
תודה! אבל אין טעם להעלות אותה שוב

בכל אופן- מושג מי זה?

eini3

New member
את חושבת?

נראה לי שככה מצאתי את התמונה בכלל, כשחיפשתי תמונה של הירושי. אבל הוא לא ממש נראה ככה, לא? להירושי אין אף הרבה יותר גדול?

geminigum

New member
זה ממש לא הירושי...

אין לי מושג מי זה, אבל הירושי הוא לא. ולדעתי גם לא שכב קרוב להירושי.....

Love chan

New member
לא יודעת, גם לי הייתה תמונה כזו כשלידה

כיתוב שזה הירושי או שחיפשתי תמונה של הירושי וזה מה שהמנוע חיפוש מצא... תמיד אפשר לתקן דברים עם פוטושופ וכאלה P: אישית לדעתי הוא דומה לעצמו...

geminigum

New member
זה הירושי. ההוא למעלה, לא.

ויצא לי להכיר את חפירות הירושי לעומק... ככה ש...

mishi 1

New member
שמישהו ינסה לתפוז את הפרומו לקוריאנית - בויוה

שמעתי בפורום טלנובלות שיש פרומו לקוריאנית שמתקרבת אלינו... נסו לתפוס

בטי בופ3

New member
וואו, פרומו ליהלום שבארמון לא?

אני מה זה מחכה לה... אני אנסה לתפוס... מתי היא אמורה להיות משודרת? במקום מה?

Lee Mor Sweet

New member
אייי איי ויוה לה טמטום (במלעיל *צוחק*)

כרגיל, ויוה עושים את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב! אממממ.... מממממ.... בבבבב..... אולי, שום דבר??? בעצם יש משהו שהם יודעים לעשות היטב, ליצור פרומואים הזויים שגורמים לכל אדם ממוצע (שלא כמונו המכורים) לרצות להשמיד את קוריאה על כל יושביה.... במקרה הגרוע. או לרצות להיעלם בשעת שידור קוריאנית לאיזה שהוא יקום מקביל!... במקרה הטוב. הם עושים עוול עם הסדרות, להם אפשר לומר באקה באקה באקה... ושלא יקחו את זה כמחמאה *רותחמעצבים* היי, אני פה פעם ראשונה וכבר תפוז לא מתייחס אלי יפה, למה אי אפשר להוסיף אייקונים????

אל תדאגי, זה לא רק עם הקוראניות

הם הורסים את רוב הפרומואים שלהם
ובעיית האייקונים, את בטח עדיין במערכת הישנה, תעברי למערכת החדשה, בצד שמאל של המסך יש קישור לעבור למערכת החדשה

מיכל151

New member
ראיתי הרגע את הפרומו לקוריאנית

לא אומרים את השם, רק אומרים בקרוב. אתן מכירות סדרה עם ג'אנג גום האמיצה? D:

mishi 1

New member
Dae Jang Geum???

זה היהלום בארמון!! יאיי!! דווקא מאוד ציפיתי לה

juli xD

New member
בגלל שעכשיו כולן כאן ובטח לא נכנסים לקומונה

סדרה קוריאנית חדשה בויוה !ו עכשיו ראיתי ויוה .. (מחכה לבגידה חח) ופתאום היה פרומו של סדרה קוריאנית חדשה משהו עם ג'אנג ג'ון אם אני לא טועה ~.~ בקיצור , ויוה השתדרגו ומתחילים לשדר סדרות קוריאנים גם בויוה הרגיל D : יותר טוב איזה אושר חיחי עכשיו אני לא יצטרך לחכות במתח לבין כלב לזאב (המדהים3>) ותהיה סדרה קוריאנית כל יום D : זה בקרוב אגב .

למעלה