שאלות, בקשות, עדכונים

7han

New member
כן בויוה אמרו שרכשו סידרה בת50 ומשהו פרקים

והיא תשודר בויוה רגיל מקווה שיבאו עוד

mishi 1

New member
נכנסים לקומוונה...

הרי הסקר החדש כבר מונה 20 קולות... אבל, כן.. בעיקר כותבים כאן

elall

Member
מנהל
../images/Emo124.gif../images/Emo26.gifהפרומו../images/Emo36.gif../images/Emo124.gif

נו מה קרנית, לא הבטחתי לך?
אבל בטח בהמשך היה עוד פרומו, כי פה הם אפילו לא אומרים שם הסדרה http://www.youtube.com/watch?v=FVArveGCWA4

7han

New member
זאת הסידרה היהלוםשבארמון

אם אני מזהה נכון

MaNcHi 135

New member
מה זה הפרומו המאעפן הזה?!

מה אנחנו במטבח עם רגב הוד?!! מישהו צריך ללמד אותם איך לעשות פרומו כי אם הם ניסו לעניין אותנו אז זה ממש לא.ץ..

geminigum

New member
טוב, אני לא ראיתי את הדרמה...

אבל הפרומו לא אומר לי כלום. אני דווקא אוהבת שיש בישולים בדרמות קוריאניות. הפרומו נראה לי בסדר גמור. את כלב זאב הם סרסו בפרומו, אבל זה דווקא בסדר. נראה לי סבבה של דרמה דווקא בגלל הבישולים (מה שמזכיר לי שאני חייבת לבדוק אם יש כבר תרגום לפרקים של רועיקי.... הוא יודע לבשל בחור הזה.....).

mishi 1

New member
קומאו אלוש ../images/Emo25.gif

ראיתי אותו היום בבוקר ממש ציפיתי לו, בשעה שאמרת... כן כן... קיהיצר, למרות שזו סדרת המופת היהלום בארמון זה יותר נראה כמו "גידי גוב עושה שוק בקוריאה"
מה יהיה עפם הפרומואים האלה?...

One Missed Call

New member
בהחלט לא הצלחתי לקלוט מה הולך שם..

כדי לתקן את הרשמים המוטעים שלי שזו הולכת להיות תוכנית בישול, מישו מוכן להסביר לי על מה זה באמת?

desire33

New member
לא ממש תוכנית בישול - תקציר קטן..

זה הולך לדבר על התרבות והמלוכה הקוריאנית כאשר הנושא העיקרי יהיה בישול. תהיה שמה שחקנית ראשית שתתחיל ממעמד מאוד עלוב בבית המלוכה, ותגיע עד ליד ימינו של המלך.. עכשיו בגלל שזאת בתקופה של פעם, אז הסדרה מראה לנו איך מעמד האישה עלה לאט לאט באותו זמן.. במקביל היא מתאהבת ומראים את האהבה שלה.. לפי התחזיות שלי, הולכת להיות סדרה מדהימה.. בפורום תרבות וקוריאה אחת המנהלים צפה בסדרה והוא אמר שהיא אחת המדהימות ביותר שהוא ראה.. והוא אחד שיודע על מה הוא מדבר.. ככה שאני חושבת שיש לנו למה לצפות מהסדרה הזאת..

למעלה