סיכום שבועי

פרח333

New member
בטן יפיפיה!

סחתיין עליך! גם על ה"בוק", זה אח"כ כיף להסתכל אחורה על התמונות, ולא להאמין.... וגם על הבחור, על השיחה איתו, על הפתיחות! בסוף, בלי שתשימי לב, עוד תהיה כאן מערכת יחסים...
שוב אפשר להבחין ש"הם" הרבה יותר פשוטים מאיתנו (וסליחה מראש על ההכללות).

tutik1

New member
אצלינו שבוע סטנדרטי -

הרבה התרוצצויות שלי, כולל שני אחר-צהרים שקוקי היה אצל חברים ועם אחותי. הגעתי לסוף השבוע מותשת... התפתחויות בגזרתו של קוקי: השבוע הוא כל הזמן אומר לי כמה הוא אוהב אותי...
למרות שכבר אמר זאת פה ושם בעבר, השבוע זה פתאם במינונים גבוהים וממיס כל פעם מחדש את הלב. הוא התחיל פתאם להתחיל משפטים ב"תקשיבי אמא..." במין חשיבות עצמית כזו, וזה הופך כל דבר שהוא אומר לנורא מצחיק... ומצד שני-אנחנו עמוק בתקופת "את קקי, את פיפי", שזה הוא למד מחברה שלו שמאד עסוקה בנושא... ככה, שיהיה איזון... שבת נעימה לכולן!

nina L

New member
../images/Emo99.gif-לגמרי בקוקי שלך. שהוא מתוק וחכם!

שיהיה שבוע נעים וכזה המטעין בכוחות
.

טלטל11

New member
אוחחח איזה כיף זה הצהרות האהבה האלה ../images/Emo99.gif

ונורא מתוק איך שהם הופכים לאנשים קטנים והכל נעשה במין ארשת חשיבות עצמית שכזו, באמת נורא מצחיק
אנחנו איכשהו צלחנו (SO FAR ) את תקופת ה"את\ה קקי" ודומיו בקלילות יחסית, ואני חושבת שזה בעיקר בזכות הגננת של שפיצקי שמאוד החלטית בגדיעת הדברים האלה כבר בגן. בפירוש רואים שהיא עושה על זה עבודה עם הילדים.

טלטל11

New member
חזרתי מ'חופש' של שבוע מכן ../images/Emo8.gif

וקודם כל תודה גדולה לתותיק יקירתי שאיפשרה לי את הנתק הזה שקצת הייתי זקוקה לו
היה לי שבוע מאוד אינטנסיבי, במסגרתו הגעתי להחלטה לוותר על הדירה הנהדרת שנפלה עלי, וזה אחרי ימים די מתישים של משא ומתן על סעיפים מאוד דרקוניים בחוזה, שלגבי חלקם שאלתי אתכן פה בתחילת השבוע, אבל האמת מה שהכי הטריד אותי בסופו של דבר שבעלת הדירה כל הזמן חזרה בה מסיכומים ראשוניים שסיכמנו ביננו, וזה בסופו של דבר היה מה שגרם לי לוותר על הדירה. היה תהליך מאוד שואב ומאוד לא פשוט
ברגע שהגעתי להחלטה היתה בי תחושת הקלה די גדולה- אז כנראה שזו היתה ההחלטה הנכונה, אבל לקח לראש זמן להתחבר עם הבטן
מה שכן, היתה לי התנסות די מעמיקה בכל התהליך של חוזה שכירות- וזה בטח ייקל עלי בדירה הבאה שאני אמצא ותמצא חן בעיני... בצד החיובי של השבוע- היה לי הערב דייט עם מישהו ממש מתוק, ובהתייחס לזה שזה הדייט הראשון שלי מזה שלוש שנים בערך- זה לא רע בכלל להיפגש עם מישהו, לדבר איתו בערך 3 שעות בלי להשתעמם ולקבוע שניפגש שוב בקרוב
הבעייה הקלילה זה שהוא גר איפשהו ליד יקנעם, אבל נו, בואו נהיה אופטימיות ככה לקראת השבת
שיהיה סופ"ש נעים לכולן
אה, ואמאנחל- אהבתי!
תתחדשי!

פומלית1

New member
../images/Emo24.gif

בקשר לדירה, כמו שאמרת, כנראה זה לא היה "זה", וכל עכבה לטובה! בקשר לבחור, ואווו, מחזיקה
להמשך ! בהצלחה!

Amoureuse

New member
כיפאק היי לדייט ../images/Emo9.gif

תראי שיש יתרונות למגורים רחוקים, במיוחד כשהחיים עמוסים ממילא... (מנסיון, הבחור שלי חיפאי
) ובעניין הדירה, הכל לטובה, טוב שנחלצת מחוזה גרוע (גם אם הדירה מקסימה) ובטוח החכמת והעשרת את נסיונך לפעם הבאה. בהצלחה בסיבוב הבא

yael2007

New member
אכן נשמע החלטה נכונה בעניין הדירה

ומניסיוני בענייני נדל"ן - תמיד מגיע בסוף משהו יותר מתאים, וגם באמת צוברים ניסיון לפעם הבאה.

nina L

New member
ברוכה השווה ../images/Emo24.gif. איזו הודעה משמחת!

עם הדירה - טוב עשית. ואני בטוחה שתמצא הדירה המתאימה. זה תהליך שדורש סבלנות. סאחה על הדייט!!! המון הצלחה!

../images/Emo45.gif

בטוחה שתגיע דירה אחרת, לפעמים זה לא מסתדר, מקווה שתשארו לידינו... לגבי הדייט- איזה כייף! אני לאחרונה מוצאת את עצמי מאוד רוצה שוב להתחיל ואצלי עברו הרבה יותר שנים משלוש...

טלטל11

New member
התכנון הוא להישאר באזור ../images/Emo13.gif

ואולי באמת כבר הגיע הזמן שניפגש

אמאנחל

Member
מנהל
קודם כל תודה ../images/Emo13.gif

וחוצמזה כל הכבוד על הדייט באמצע תקופה עמוסה. תחושת הקלה לאחר החלטה אכן מעידה, גם לדעתי, על החלטה נכונה, אז בהצלחה בהמשך החיפושים.

ממולדה

New member
הופה ../images/Emo9.gif

סחה על הדייט! ונשמע שקיבלת החלטה נכונה לגבי הדירה, יותר מדי מכשולים בחוזה הזה.

lilth

New member
באסה על הדירה

אבל כמו שאת אומרת - אם חשת תחושת הקלה אחרי הויתור עליה, כנראה שזו לא הדירה, ובטוחה אני שתמצאי דירה פי אלף יותר מושכת ועם כל מה שאת מחפשת בדירת חלומות ואף יותר ובלי בעלת בית דרקונית שמסכמת איתך בע"פ משהו אחד ואח"כ בחוזה משהו אחר, וואכן גם אפשר ללמוד מההתנסות הזו לגבי חוזי שכירות. ושיהיה בהצלחה עם הבחור..

yael2007

New member
שבוע של המשך התגבשות ההחלטה

כפי שכתבתי לפני שבוע, החלטתי להתחיל בתהליך בעוד כשנה. ההחלטה הולכת ומתחזקת מיום ליום וממלאת אותי אושר. בינתיים התחלתי בכמה הכנות פיזיות. קבעתי תור לאחות ייעוץ גנטי בשביל בדיקות גנטיות, ואני רוצה לעשות גם בדיקות של חיסונים, נוגדנים וכו'. חוץ מזה יש לי איזה בעיה רפואית קטנה שאני צריכה לפתור לפני שאכנס להיריון (זו גם הסיבה העיקרית להחלטה לחכות עוד שנה). קבעתי תור לרופאה הרלוונטית כדי להתייעץ אתה בעניין. סיפרתי על ההחלטה בסביבה הקרובה שלי - למעשה לכל חברותיי, גם אלה הפחות קרובות. התגובות היו מעורבות. כולן ידעו על המחשבות שלי, אבל בתגובה להחלטה הממשית - קיבלתי כמה תגובות די צוננות, שהתמקדו בשני עניינים: הראשון הוא שלא כדאי לי לוותר על זוגיות ושאני צריכה להתמקד עכשיו בלצאת לדייטים, והשני הוא הדגשת הקושי הכלכלי, הפיזי והנפשי הכרוך בגידול ילד לבד. קצת התבעסתי מהתגובות האלה, כי הרי ברור שחשבתי בעצמי וגם דיברתי אתן על הקשיים, ואני לא בדיוק בחורה אימפולסיבית, בקיצור - לא מתאים שיתייחסו אליי כאילו אני ילדה קטנה שמקבלת החלטה לא אחראית. אבל אחרי יום-יומיים נרגעתי והבנתי שהתגובות באו ממקום של דאגה. לשמחתי לא הסתגרתי אלא הסברתי להן והמשכתי לדבר אתן על זה, ואני חושבת שהיחס משתפר וכך גם ההבנה שזה הצעד הנכון והטוב בשבילי. זה חשוב לי כי אני חושבת שזה בכלל שיעור בשבילי בחיים - לא להירתע ולהיעלב, אלא להיות פתוחה לשמוע דברים קצת קשים. בשבוע שעבר כתבתי גם על ההתלבטויות שלי בעניין מקום העבודה. אז די החלטתי שטוב לי איפה שאני נמצאת ושאני נוטה להישאר, בסביבה בטוחה ונעימה, והנה פתאום - פנו אליי השבוע בהצעת עבודה... היום היתה לי פגישה אתם ובימים הקרובים הם צריכים לתת לי הצעת שכר. גם העבודה הזאת היא בירושלים, כך שאין כאן שום פתרון לבעיית המגורים (כאמור, אני גרה במרכז ועובדת גם עכשיו בירושלים), אבל מדובר על התקדמות מבחינת התפקיד וכנראה גם על תוספת משמעותית למשכורת. אני מפחדת מאוד להתאכזב (וגם עם הפה הגדול שלי סיפרתי על זה היום לכל החברות, לא יכולה לשמור כלום בבטן
), אבל טפו טפו טפו יהיה טוב בע"ה
אני כל הזמן חושבת על זה ששיפור של מצבי הכלכלי יכול כל כך לעזור לי עם תינוק קטן, ואם זה יצליח זה יהיה ממש מתנה משמים לכבוד הילד... זהו, יצא ארוך, לילה טוב לכולן

למעלה