סיכום שבועי

iritt2008

New member
אין לי כל רצון להלחיץ

הרי כל הרעיון ב"לעשות ילד" לבד מתרומה היה כדי שלא אצטרך לבנות קשר זוגי בלחץ ולהבריח את הצד השני. אז החלטנו שאעשה ניסיון נוסף גם החודש מתרומה. מעקב הביוץ נקבע לשבוע הבא. לאחר מכן, במידה ולא יקלט, במילא אאלץ לעשות הפסקה של חודש, כי לא מאפשרים אצלנו לקחת הורמונים חודשיים ברציפות. אוכל אמנם לעשות הזרעה טבעית, אבל אני בתחושה שכבר מיציתי את הנסיונות הטבעיים. הבחור מבין שכל הנושא הזה של האמהות התבשל אצלי במשך הרבה שנים ושקשה להפסיק פתאום את התהליך שאני נמצאת בעיצומו. בדרך הזאת אנחנו יכולים לקחת לעצמנו את כל הזמן שבעולם לבנות קשר זוגי ולהתקדם בקצב שמתאים לנו. ולא לדאוג... אנחנו מספיק אחראים כדי לדאוג שאדע ממי אני נכנסת להיריון
. וכמובן שהייתי שמחה הרבה יותר אילו הילד היה תוצר של זוגיות, אבל אחרי חודש ביחד זו החלטה כבדה מידי עבורי ולא באה בחשבון מבחינתו בכלל.

ממולדה

New member
אה, וגם

לא חשבתי שרמזת שהיא צריכה להערים עליו או משהו.. אם זה מה שהבנת. פשוט בגלל המצב ה"אפור" כרגע, במקרה של הריון כדאי שיהיה ברור ממש-ממש טוב מי אבי הילד (התורם).

טלטל11

New member
איזה כיף שימשיך ככה

ושהאהבה תמשיך לשרור
אין לי ספק שגם הבטא המיועדת בוא תגיע

מזמן לא כתבתי סיכום אז זה סיכום חודשי...

היתה לי פגישה בבית הספר עם המנהלת המחנכת והמורה לחשבון סה"כ קיבלתי המון מחמאות על לולי על ההתנהגות והלימודים פשוט מתה על הילד הזה....השנה גיליתי (בעצמי כן כן אחלה מערכת חינוך) שיש לו בעית כתיבה שהוא כותב מלמטה למעלה במקום מלמעלה למטה אז הוא מקבל סיוע וגם אני ואמא שלי יושבות איתו מאוד קשה לו פתאום לשנות כתב והוא כותב לאט ומשתדל מאוד...סיכמנו שהוא מקבל כרגע הקלות בכתיבה..... יש לנו החודש אבחון דידקטי בניצן מקווה שיעבור בקלות....(אבא של לולי דיסלקטי ויש לי הרגשה שגם אצלו ישנה בעיה כלשהי) ,,, האמת שהשבועות רצים לי כל כך מהר ...לולי התחיל להתאמן בטניס במושב אחר וזה הוסיף לי עוד שתי נסיעות מעבר לשתיים שכבר יש לי אז אני על תקן אמא מונית... וכל מקום זה לקחת את צ'וצ'ו איתי ולחכות שעה (זה נראה לי אחד החסרונות היחידים במושב) .צ'וצ'ו תפס לאחרונה דברת
וזה מדהים שהוא יודע להגיד הכל! מבין הכל מתווכח מתעקש מסביר, פשוט אישיות משל עצמו (אישיות רצינית ביותר), בעבודה המון המון לחץ בקושי מרימה את הראש, פרוייקטים גדולים ובניית כל הסמינרים והקייטנות של הקיץ ... כל ערב בלי להגזים שעה 21:00 כל הבית פשוט נוחר כולל הכלבה... מרגישה מאוד מותשת בזמן האחרון ובלי אנרגיות...השבת יש טורניר טניס ללולי מקווה שאוכל גם בין לבין להשתלט על הכביסות שהצטברו והבלאגן בבית.... סה"כ הכל צרות טובות....הבנים מאוד התחברו לאחרונה צ'וצ'ו מעריץ את אחיו הגדול ולולי מאוד מאוד עוטף אותו...אוכלים יחד, מתקלחים יחד, משחקים בגינה לולי בהחלט נפתח ואפילו לוקח עליו אחריות מידי פעם...וכל יום אני מודה מחדש על האושר הזה שיש לי שני הבנים המקסימים שלי...

tutik1

New member
כיף לשמוע על לולי המתוק, וכיף גדול

על האושר שהבנים מסבים לך! מקווה שהעומס ירגע במהרה. נשמע מאד מתיש...

judith4

New member
גם ננזפת שלא הגעת פעם קודמת וגם קיבלת מחמאות

שתהיינה בריאות המורות. מזדהה איתך עד מאד לגבי הקשר שנוצר בין הילדים - אני מסתכלת ומשתאה.

Amoureuse

New member
באמת מרגש הקשר בין הבנים

יש נטיה לחשוב שכאשר הפער גדול מדי זה כבר לא יקרה, וכייף שאצלכם זה קורה וזה בוודאי אושר גדול לאמא. אני רואה גם היום, כאשר אני ואחי ואחיותיי כולנו גדולים, איך הדבר שהכי משמח את אמא שלי זה הקשר שלנו. בשבת שעברה יצאנו לטיול כל האחים וכמובן אשתו של אחי ובנותיו (הזמנתי גם את הורי אבל הכל היה ברגע האחרון והם כבר היו עמוסים מדי) - והטיול הזה גרם לאמא שלי אושר עצום, עצם הידיעה שצאצאיה בילו את היום ביחד.

nina L

New member
יקירתי, הבנים שלך נשמעים מאורות גדולים

ומקור אושר עצום. כל כך מובן שאת עייפה עם כל העומס הזה. מקווה שיוקל קצת ותצליחי לנוח ולאגור כוחות בהצלחה ללולי!

טלטל11

New member
לירונית למרות העומס שאת מתארת

הכל נשמע כל כך אופטימי, והקשר שאת מתארת בין הבנים פשוט עושה נעים בלב
שיהיה לך שבוע קצת פחות עמוס

lilth

New member
באמת שני בנים מקסימים ../images/Emo13.gif

יופי על כל הפידבקים החיובים שאת שומעת על ללולי, ומזל באמת ששמת לב שיש איזו בעייה בכתיבה ושזה בטיפול. מקווה שתצליחי (שהצלחת..) גם לנוח קצת סוף השבוע ולאסוף קצת כוחות, ובכל מקרה שבעבודה ירגע קצת ולא תהיי כ"כ מותשת.

yaelman

New member
התחלה מעולה של השבוע

התחלתי את השבוע עם הסקירה השניה, ובנות היה ממש ממש מדהים. זה לא יאמן התלת-מימד, יש לי כבר תמונה ראשונה לאלבום
ממש רואים פרצוף, עינים אף שפתיים. והיא כזאת מתוקה זהו התאהבתי. כל האיברים תקינים טפו טפו טפו, והיא שוקלת 548 גרם, הייתי אומרת שהיא עדיין קטנה, נראה לי שעדיף שתשאר בפנים עוד ארבע חודשים. סידור הבית מתקדם לאיטו, שבוע הבא אני מתכננת לצבוע את החדר העתידי של הילדה. אני חשבתי על צבע לבן או קרם. מה דעתכן כדאי משהו צבעוני יותר? פשוט אני מפחדת שאחר כך זה יימאס. שיהיה סופ"ש נעים לכולם.

tutik1

New member
איזה כיף! כל כך מרגש...../images/Emo9.gif

שימשיך הכל בטוב עם חוויות כאלו...

טלטל11

New member
אני הייתי הולכת על קרם

יותר נעים לעיניים מלבן, ועם זאת לא יפריע לך לציור קיר אם תירצי לעשות אח"כ, ותמיד יש אפשרות לצבוע קיר אחד בוורוד
שימשיך מרגש ומשעמם

judith4

New member
איזו כיף ואיזו התרגשות

נשמע מצויין. שימשיך כך הלאה (טפו טפו). אני בעד לצבוע בקרם ואת הצבעוניות להוסיף משאר הדברים, תמונות, וילונות, אהיל וכו'.

niritne

New member
לא להיט ../images/Emo5.gif

הטוב היה שקבלתי את תוצאות הב. הגנטיות והכל טוב :) גם כייף לבוא מדי שבוע למפגשי היחידניות בנס ציונה. לצערי הייתי השבוע בעיקר מאוכזבת: בחור שפגשתי, נהניתי כל-כך, ו...התאכזבתי שלא הדדי. מתוסכלת שזה תמיד אותו סיפור, כשאני מעוניינת. מאחלת לי שבוע רגוע ושמח יותר. ולכן כמובן.

tutik1

New member
../images/Emo24.gif בכל זאת יש דברים טובים...

מקווה שבשבוע הבא השמש תאיר!

למעלה