סיכום שבועי

../images/Emo8.gifתהיי חיובית וקלילה

היי... יש גם דברים טובים שקרו לך ,תוצאות הבדיקות הגנטיות...לא דבר של מה בכך..לא? לגבי הבחור, אל תתאכזבי...מאיפה את יודעת מיהו? מאחלת לך שבוע מקסים ופורה ובעיקר שמח.אל תשכחי פורים מתקרב וזהו חג שמח.. אז שיהיה חג שמח לכולן....
דרך אגב,פעם ראשונה שאני מגיבה....וזה די נחמד...

niritne

New member
גנטיות אכן משמח

והבחור-אנסה להתנחם בכך שאכן לא מכירה לעומק, אולי הוא בכלל מקסם שווא.. ומה שבטוח זה שצריכה להתחיל עם בני גילי ודי עם 4 שנים צעירים ממני.

niritne

New member
אכן.. תודה

תמיד הצעיר ממני אטרקטיבי לי יותר.. אבל אנסה לשמור על עין פתוחה יותר לכיוון הרצוי, אחרת אשאר במצב הבודד הנוכחי..

Amoureuse

New member
שבוע נפלא ../images/Emo65.gif

זה לא היה שבוע עמוס במיוחד. הייתי השבוע אצל יועצת הנקה. בגלל בעיה ספציפית בעברי יש חשש מסוים להצלחת ההנקה (מעבר לכך שאצל כל אישה זה בסימן שאלה). מצאתי יועצת שמתמחה בעניין הזה במיוחד. היא שאלה מיליון שאלות ועשתה בדיקה ידנית ויצאנו עם אופטימיות רבה, אבל גם עם הוראות בדיוק איך לעקוב ומה הסימנים הרעים ובאיזה מצב אני אמורה ליבש הכל תוך 24 שעות ולרדת מזה (אבל היא אמרה שהיא ממש ממש לא מאמינה שזה יקרה). בקצת לחץ יצאה טיפונת קולוסטרום בצד אחד, וזה היה שבוע 34, וזה חיזק את האופטימיות. אהבתי את גישתה שהיתה ממש לא פנאטית, למרות שכמובן היא בעד הנקה. בחזית הזוגיות, הבוקר העליתי פעם ראשונה בפני הבחור את שאלת מיליון הדולר, מה הוא מרגיש כלפי הלידה המתקרבת. אני חשבתי שאם הוא בהדחקה אז הגיע הזמן להעיר את הנושא, ושאם זה יגרום לו לעזוב, עדיף עכשיו ולא יותר קרוב ללידה. די להפתעתי, הוא לא ממש הבין למה אני שואלת, הוא אמר שהוא מבין טוב מאד שהולך לצאת פה תינוק והוא בכלל לא מדחיק. ונכון, הוא גם לא יודע מה יהיה, ובכלל הסיט את השאלה לכיוון שלי ומה אני רוצה. ניצלתי את ההזדמנות לספר לו שלא יהיה סקס לפחות חודש וחצי (מסתבר שהוא ידע) ושלא ניתן לנבא את מצבי הרוח שיהיו לי ומה בכלל יהיה. בקיצור נהייתה מזה שיחה קצרה על מה יש בינינו, ושרדנו אותה ונשארנו עדיין יחד
לפני 3 שבועות התפנקתי בבוק הריון אצל צלמת מקצועית. השבוע קיבלתי את הדיסק (עוד לפני עיבוד סופי כי דרשתי להשתתף בבחירת ה"נבחרת" שתודפס), ואני מצרפת תמונה אחת להשווצה.. זה משבוע 32, הבטן עכשיו לפחות כפולה, לכן שמתי תמונה של 2 בטנים

s p r i n g1

New member
איזה יופי של בטן,פשוט מקסים ../images/Emo39.gif

שיהיה
בכל החזיתות ונראה לי שאת הולכת להגשים את הטיעון שבעקבות הילד, בעצם יחד איתו מגיע הבן זוג, שתהני מהכל ותמשיכי להתעגל בנחת ובשלווה

niritne

New member
התמונה בצבע טבעי-ניסיתי:

אמורז א. עבדתי קצת על תמונתך המקסימה, כי נראתה לי קצת אדומה. מקווה שהצלחתי. מצורפת כאן. ב. איזה יופייייייייייי בקשר לבחור!!! :) כייף.

Amoureuse

New member
תודה רבה! אכן יותר טוב ככה ../images/Emo140.gif

בעקרון הצלמת עוד אמורה לעשות לתמונות עיבוד - אני צריכה לבחור 20 לעיבוד והדפסה ועוד 10 אם אני רוצה לעיבוד בלבד. זה קצת מתעכב כי החלטנו על סשן צילומים קצר נוסף שאחריו תתבצע הבחירה (אני "לקוחה קשה" כשמדובר בתמונות שלי... זה משמין וזה לא מחמיא בפנים וזה לא מחמיא באף וכו'
). היא כבר שלחה לי כמה דוגמאות מעובדות והיא עושה אחלה עבודה למשל להעביר את רוב התמונה לשחור לבן ולהשאיר אלמנט מסוים כמו תכשיט בצבע, זה ממש מקסים!

niritne

New member
מגניב

ואני יודעת איך "להרזות" בתמונות, יש לזה תוכנה..

yael2007

New member
איזו בטן מקסימה!

איזה כיף! וגם בחזית הזוגיות נשמע שיש לך מישהו מאוד מיוחד ולעניין!

מקסים! עשית לי חשק

אני עושה בוק לאורך ההריון, ובכל פעם מבקשת מחברה אחרת שתלם אותי. כמה עולה התענוג הקצועי? אשמח לקבל פרטים של הצלמת. ואני גם שמחה על הזוגיות... כל הכבוד!

טלטל11

New member
איזה בטן מקסימה ../images/Emo99.gif

ותשמעי, הבחור שלך מוצא חן בעיני יותר ויותר מרגע לרגע

נניבל

New member
אחלה תמונה

מזכירה לי נשכחות,שיהיה בהצלחה .אשמח לסייע לך גם בנושא ההנקה לכשיגיע הזמן. תיהני מכל רגע,,וכמובן הצלחה בזוגיות החדשה.[אי אפשר לדעת, שווה לנסות]

למעלה