דיון קבוצתי קליפים

עונה וזה../images/Emo217.gif

איך המראה של הלהקה בקליפ?הייתי משנה את הבגדים שלהםP:
איך התפאורה/מיקום של הקליפ?ממש אחלה
האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה?כן, הקליפ מתאים לשיר בגלל שהמילים מתחברות לסיפור של הקליפ ולהפךXD
איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה?את החלק האחרון כי הבת זונה ההיא לומדת לקחD:
הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה?לא, לא ממש. זה מעולה ככהD:
תנו ציון לקליפ: 1000000000000000000000000000000000 D:

taltol14

New member
אני ../images/Emo97.gif

איך המראה של הלהקה בקליפ? אממ סבבי P: איך התפאורה/מיקום של הקליפ? אהבתי שזה בתוך ביצפר האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה? אני חושב שכן איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה? זה שהיילי מוציאה לה את הסיליקון מהציצי חחחח הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה? אממ לא ממש יודע >< תנו ציון לקליפ: 9

xXx Lilo xXx

New member
שיהיה... משעמם לי../images/Emo29.gif

איך המראה של הלהקה בקליפ? מ-ה-מ-ם!
איך התפאורה/מיקום של הקליפ? אהבתי את כל הקטע שהכתוביות זה בלוקים בפני עצמם וזה חתיכות חתיכות!!! זה ממש מגניב... [הבנתן למה התכוונתי נכון?!]
האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה? לדעתי כן, כי זה על איזו פוסטמה XD
איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה? ניראה לי שהיא מוציאה לה תסיליקון... סתם נשפכתי מצחוק בפעם הראשונה שראיתי תקליפ
הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה? לא, כי הקליפ ממש טוב.
תנו ציון לקליפ: 10

Emergency Exit

New member
אנייי. ../images/Emo202.gif../images/Emo209.gif

שאלות: איך המראה של הלהקה בקליפ? קוליבולי. אהבתי את ההתאמה של האדום-שחורוכ'ו. איך התפאורה/מיקום של הקליפ? ביתספר זה אמנם רגיל מדיי אבל הביצפר שם צבעוני כזה ולוקרים
. וגם הקיר של ה"Riot" ממש יפה. D= האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה? אני מניחה שכן. אחרת לא היו עושים אותו. איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה? שהיא גוזרת להיא את הצמה כי תמיד רציתי לעשות אתזהXD\שהיילי באה D: הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה? נאא. תנו ציון לקליפ:

mcfly danna

New member
שלי...

הקליפ Misery Business ולשאלות: איך המראה של הלהקה בקליפ?מאוד יפה.... איך התפאורה/מיקום של הקליפ?אהבתי את הבי"ס... הלוואי עליי בי"ס כזה... פה כולם ערסווטים ופרחולות.. האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה?הוא מאוד מתאים כי הזאתי בשמלה מתעללת בכולם עד שסופר היילי (טהטהטהטה) מתעללת בה.. איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה?שהיא מוציאה לה את הסיליקון... הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה?לא, זה יצא מושלם!! תנו ציון לקליפ:1000000000 בין האהובים עליי...

May Music

New member
מוו../images/Emo80.gif

איך המראה של הלהקה בקליפ?
הממ פסדר, היילי קצת מוזרה בחלקים שהיא שרה
איך התפאורה/מיקום של הקליפ?
איפה שהם שרים ממש יפה, הבצפר קצת נדוש אבל חביב.
האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה?
נראלי שכע
איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה?
כשהלהקה באה לבצפר... היילי ממש יפה שם
הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה?
הממ אולי, כי תמיד יכול להיות יותר טובP:
תנו ציון לקליפ:
8

למעלה