דיון קבוצתי קליפים

../images/Emo202.gifדיון קבוצתי קליפים../images/Emo202.gif

הקליפ Misery Business ולשאלות:
איך המראה של הלהקה בקליפ?
איך התפאורה/מיקום של הקליפ?
האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה?
איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה?
הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה?
תנו ציון לקליפ: חג שמח

Fairy of Rock

New member
../images/Emo108.gifחג שמיייייייח../images/Emo23.gif

איך המראה של הלהקה בקליפ?אה, היילי נראת טיפה, מטורפת בקליפ><" איך התפאורה/מיקום של הקליפ?אהבתי מאוד
האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה?אה...נראה לי שכן, בדוגרי, אני לא ממש מצליחה לדמיין לשיר קליפ אחר. איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה?שהלהקה בתוך הבית ספר
הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה?לא. תנו ציון לקליפ:8.

עונה^^../images/Emo28.gif

איך המראה של הלהקה בקליפ? מראה מגניב. השיער של היילי מגניב.
איך התפאורה/מיקום של הקליפ? בית ספר. זה מגניב כי זה אמריקאי
האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה? זה מתאים, כי זה שיר נקמה כזה, קלות והוא מדבר על מישהי שאין לה גבולות. [שמזוהה בקליפ כ"בחורה הברונטית שמוציאים לה את הכריות סיליקון בסוף הקליפ"]
איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה? שפארמור יוצאים מהכיתה וניגשים אליה ורואים את הבחורה הברונטית ואת היילי והיילי מה-זה יותר נמוכה ממנה ואז היא כזה מזיזה את הראש ומחייכת כזה בקטע של "אה, אנלא שמה עלייך!". זה היה מגניב. לא יודעת למה.
הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה? לא. כי זה קליפ נהדר שמושך את העין והבחירה בשיר הזה הייתה גם מעל ומעבר!
תנו ציון לקליפ: 10 מתוך 10 ^^

WaitForTomorrow

New member
../images/Emo110.gif

איך המראה של הלהקה בקליפ? אחלה!!
איך התפאורה/מיקום של הקליפ? הוא יפה...
האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה? הוא ממש מתאים לו, כמו סיר ומכסה, כמו בננה ותות, כמו פיצה וקולה...
איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה? את הקטע שהיילי מוציאה לזאתי את הדברים מהחזייה...
הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה? לא!! הוא ממש מתאים לו!
תנו ציון לקליפ: 9.99

נאמ.

איך המראה של הלהקה בקליפ? חמוד, לא יותר איך התפאורה/מיקום של הקליפ? בסדר, אני מניחה D: האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה? נה, חבל שהם לא עשו משהו איכותי יותר [לא לסקול אותי, עצם העובדה שנקמה בבית הספר, לילדה הביצ'ית לא מעניין אותי - (כי עשיתי את זה לפניה XD ) לא אומר שאפשר לתקוף אותי
] איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה? אהמ..אולי את הקטע עם הסיליקון...כמה שהוא מטומטם - הוא מצחיק [אבל עדיין ציפיתי למשהו אחר] הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה? כן, אני חושבת שהם היו יכולים לעשות משהו אחר, חדשני תנו ציון לקליפ: 7.6 רק בגלל הקטע עם הסיליקון

Sakai Shana

New member
טהטהטה.

אני חושבת שבתאכלס הקטע החומרי נהדר, רק שיש שוטים שהם נראים קצת כמו מפגרים. איך שהם זזים על הבמה הזאת ז"א. שזה רע. התפאורה נהדרת דווקא. רק שאני לא מבינה למה כמעט הכל הולך שם בבצפר, הזאתי שכאילו שרים לה את השיר נראת בת 30-40. הקליפ תואם את המילים ואת האווירה של השיר בצורה ממש מדוייקת לדעתי, שזה נהדר, כי יש כל כך הרבה קליפים של להקות אחרות שזה לא ככה. החלק שהכי אהבתי בקליפ זה כל השוטים של הלהקה עצמה כשהיא שרה, יש בזה אנרגיה שמן הסתם אין בשוטים האחרים, של ה"עלילה". אני דווקא ממש מרוצה מהקליפ. אחלה קליפ. ציון לקליפ- 9 (לא מרגש מספיק לטעמי).

FullyAlive

New member
../images/Emo181.gif../images/Emo29.gifגאד איט ג'סט פיל סו גוד !

איך המראה של הלהקה בקליפ? חמדמדים שכאלה^^ איך התפאורה/מיקום של הקליפ? אוה. אני פשוט מתה על החדר השחור הזה עם הכתובות האלה שהם מנגנים בו. כ"כ. האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה? אכן, אחרת הם לא היו עושים אותו, duh. איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה? ללא ספק, את הקטעים שהם מנגנים. התפאורה מהממת והם נותנים את כל כולם בהופעות. כ"כ אנרגטי ופאן כזה3> הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה? האמת שלא ממש משנה לי, העיקר המוזיקה
תנו ציון לקליפ: איכס אני שונאת ציונים.

a k c

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo26.gif

איך המראה של הלהקה בקליפ?
איך התפאורה/מיקום של הקליפ? נחמדת אך נדושה במקצת
. האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה? המממ.. את האמת שלא ממש שמתי לבXD. איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה? הכל
למה? כי זה MB><
. הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה? המממ.. יכול להיו תשאולי קליפ שיותר יתאים למילים, ופחות נדוש כזה, אבל אני אוהבת
. תנו ציון לקליפ: 10

a k c

New member
../images/Emo109.gifברור..

אבל אני מתכוונת שעכשיו כל קליפ שני נמצא בבית ספר, ואפשר היה לשיר כזה למצוא מקום קצת שונה
.

a k c

New member
../images/Emo109.gifפסדר...אבל עדיין מצולם בביצפר><"

אני חושבת שכדאי שנפסיק פה את הדיון
.

../images/Emo191.gif

ולשאלות: איך המראה של הלהקה בקליפ? חמודים D: איך התפאורה/מיקום של הקליפ? מגניב לאללה האם הקליפ מתאים לשיר? איך ולמה? נראלי שכן P: איזה חלק הכי אהבתם בקליפ ולמה? שהיא באה ומוחקת לה את האיפור P: הייתם מעדיפים שיהיה לשיר קליפ אחר? למה? נהה זה קליפ חמוד. תנו ציון לקליפ: 9 :]

LunacyFringe

New member
אני היחידה שלא אהבתי אותו בכלל?../images/Emo122.gif

אהבתי רק את הלבוש של היילי. וגם זה לא היה כזה מיוחד.

Sakai Shana

New member
הסיבה היחידה לא לאהוב אותו

זה כי כל פאקצה שנייה שומעת את זה בפלאפון שלה כשהיא מהלכת ברחוב. זה נורא. >< (וזאת בעצם סיבה לשנוא פאקצות, לא את השיר.) הלבוש של היילי דווקא דיי מכוער שם חוץ מהאיפור

LunacyFringe

New member
לא נכון.../images/Emo12.gif

חח, על טעם וריח...
אבל היא הייתה לבושה שם יפה.

Sakai Shana

New member
אבל זה שחור מדי.

ושחור זה רערערערערערע. שחור זה דיכאוני וכבד. צבעוני הכיטוב.

LunacyFringe

New member
ברור שצבעוני הכי טוב#@$! D:

חח תסמכי עליי שצבעוני זה הכי טוב.
אבל היא לא הייתה עם שחור בכלל!

למעלה