ריענון שבועת הפרח!

../images/Emo20.gifריענון שבועת הפרח! ../images/Emo20.gif

אוקיי, בעקבות האירועים בפורום הוחלט ביחד עם מיכל שכל חודשיים יפתח שרשור כזה- ריענון שבועת ה-
. השרשור יפתח למען כל החדשות שלא יודעות על השבועה, ולמען בנות ששכחו או פשוט כדי להזכיר לכולן ולעשות את השבועה יותר "פופולרית" ושכולם ישתמשו בה ויבינו אותה. שבועת הפרח כולן! גם החדשות וגם הותיקות! לקרוא את כ-ל ההודעה של מיכל שנמצאת בלינק! כולן! אז ככה- כל אחת משרשרת: שם: ניק: תאריך מדוייק ושעה: אומרת וכותבת: אני ____, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה! תודה!

נשבעת מחדש.

שם:יהב ניק:מדוזה משועממת תאריך מדוייק ושעה: 21.1.05 20:55 אומרת וכותבת: אני יהב, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

OrangeCat

New member
אנוכי../images/Emo19.gif

שם: קוביישי נו
ניק: OrangeCat. תאריך מדוייק ושעה: 21.1.2005 השעה 22:55 אומרת וכותבת: אני קוביישי מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג ב ד י ו ק כמו שנכתב בה. תודה לך^^

CoW MiLk

New member
../images/Emo113.gif../images/Emo187.gifנשבעת.

שם: עדי ניק:CoW MiLk תאריך מדוייק ושעה:21.1.2005 שעה: 20:58 אומרת וכותבת: אני עדי, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה! או,היה צריך את זה

loli dolly

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo182.gifתמיד יהיו ויכוחים,

אז אל תהפכו כל וויכוח קטן לריב. שם:אינסה ניק:loli dolly תאריך מדוייק ושעה:21.1.05 השעה 8:58 אומרת וכותבת: אני אינסה, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

gilmorefreak

New member
...../images/Emo9.gif

שם: איילת ניק:gilmorefreak תאריך מדוייק ושעה:אמממ 21/01/05 20:59 אני איילת, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה! תודה!

../images/Emo45.gif../images/Emo96.gif

שם:תמי ניק:סוסונת ים מגומי גאם תאריך מדוייק ושעה:21.1.05 השעה 21:14 אומרת וכותבת: אני תמי, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

שכחתי גם אני../images/Emo122.gif../images/Emo3.gif

טוב. שם: מור ניק: פליצה פליקה תאריך מדוייק ושעה: 21.1.05 שעה 21.09 אני מור, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

שירונת2

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo45.gif

קראתי הכל אבל אני לא מפרסמת שמות. כינוי-שירונת2 תאריך+שעה-21.1.05 שעה 21:11.

JUstMeAndMe

New member
אני../images/Emo9.gif

שם: רותי ניק: JustMeAndMe תאריך מדוייק ושעה: ה-21 לינואר 2005, שעה תשע ורבע אומרת וכותבת: אני רותי, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!
בהצלחה לכולם
שמרו על ה

אני חותמת ...

שם: אורית ניק: ג'ינג'מניה תאריך מדוייק : 21-01-2005 שעה: 21:21 אומרת וכותבת: אני אורית,מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

Miss Naama

New member
מיאו!

שם: נעמה ניק: Miss Naama תאריך מדוייק ושעה: תאריך: 21.1.05 שעה: 21:14 אני נעמה, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

הממ הממ...../images/Emo121.gif

שם:יולי ניק:punked Princessa תאריך מדוייק ושעה:21.1.05 שעה-9:24 אומרת וכותבת: אני יולי, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

../images/Emo15.gif

ניצן ספונג'בוב 21 לינואר 2005 בשעה 21:26 אני ניצן, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

©big smile©

New member
נו טוב. ../images/Emo42.gif../images/Emo95.gif

שם:ענבר. ניק:©big smile©. תאריך מדוייק ושעה:21.1.2005, 21:30. אומרת וכותבת: אני ענבר, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

Dirtbag

New member
*מתרעננת*. ../images/Emo62.gif

שם: קרן ניק:Dirtbag תאריך מדוייק ושעה: 21/2/05, 21:35 (נראה לי
). אומרת וכותבת: אני קרן, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

Stinki Winki

New member
../images/Emo44.gifתבורכו.

שם: נעה ניק: stinki winki תאריך מדוייק ושעה: 21/1/05, שעה: 21:40 אומרת וכותבת: אני נעה, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

anonimouse

New member
../images/Emo20.gifהנה שלי

שם: שרון ניק: anonimouse תאריך מדויק: יום שישי ה-21 בינואר 2005 שעה: 21:45 אני שרון, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

poohandme

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo15.gif

שם:עירית ניק:poohandme תאריך מדוייק ושעה: 21.1.05 21:50 אומרת וכותבת: אני עירית, מסכימה עם העצומה ומתחייבת להתנהג בדיוק כמו שנכתב בה!

למעלה