ברוכים הבאים והבאות לפורום

שרימפי

New member
../images/Emo20.gifברוכים הבאים והבאות לפורום../images/Emo70.gif

ברוכים הבאים והבאות(המהממים והמהממות) לפורום 'אישי עם גיל ריבה''. הפורום היחיד בתפוז
, ובכלל ברשת. שיכול להרשות לעצמו להתפאר בתואר
- הפורום הרשמי של התכנית 'אישי עם גיל ריבה'. הנה כמה שאלות ותשובות לחברים והחברות של מכירים את התכנית, או שמכירים ולא ממש יודעים, מתי?איפה?כמה? ולמה?
מה זה בכלל 'אישי עם גיל ריבה'
-'אישי עם גיל ריבה' היא תכנית ראיונות לילית חדשה בהגשתו של העיתונאי גיל ריבה. גיל מראיין אחד על אחד את מיטב הסלבים המעניינים והמרתקים ביותר בארץ. והוא עושה זאת בחן ובצורה שפשוט מצליחה להוציא את הדברים הכי אישיים ופרטיים שבשום מקום אחר לא תשמעו.
מתי
איפה
כמה
למה
-מתי
-ימים א'-ה' בערוץ הוט3 בשעה 22:30(מיד אחרי "בנות"), שידורים חוזריםבשעות הבוקר בשעה9:06. ובנוסף אפשר בכל יום בכל שעה- מתי שרק מתחשק, להכנס לערוץ 1- HOT V.O.D ולצפות בכל התכניות של גיל.
התכנית משודרת אך ורק ב HOT. במידה ויש שאלות נוספות אפשר פשוט לשאול, אני אנסה לפחות לענות. חוצמזה- שתהיה לכולנו צפיה מהנה- וגלישה מהנה
! שלכם, אבי.

באיו

New member
שלום אבי- שאלה

איך פונים לתוכנית אם יש רעיון למרואיין? לא מצאתי פרטים על כך באינטרנט... תודה מראש

שרימפי

New member
אהלן

נסי לבדוק אם יש מייל לתכנית שמופיע באתר(מופיע בטאגליין של הפורום). אם זה לא עובד אז רק סביר להניח שאת יכולה או לחכות לתכנית הבאה ובכתוביות צריך להופיע שם חברת ההפקה שמפיקה את אישי ואולי גם מספר טלפון. במקסימום אם מספר טלפון לא מופיע את יכולה לקחת את שם חברת ההפקה ולחפש אותו בדפי זהב או במדריך 'בידור'(שם מופיעים המון מספרי טלפון של אמרגנים וכו'). אם אין לך סבלנות לחכות לשידור התכנית, עברי מהר לערוץ ההוט VOD שלך כי את יכולה פשוט להשכיר בחינם את התכנית ולראות.(ואם אין לך סבלנות כי כבר ראית- להעביר קדימה מהר עד הכתוביות
)

באיו

New member
אין לי מושג מה זה טאגליין

אבל אני אנסה לעשות מה שהצעת במקביל אשמח אם ייצא לך או למישהו פה גם לבדוק או "ליפול" בטעות על מה שאני מחפשת ולחלוק איתי את המידע כל טוב לכולם

שרימפי

New member
אני מנסה לברר בעצמי

ברגע שאגלה מבטיח לכתוב פה ולשלוח לך מסר

למעלה