אמאדובה

New member
../images/Emo19.gif ../images/Emo127.gif ../images/Emo57.gif ../images/Emo6.gif

או בעברית... פיש תקין!!!!! כמו שהבטחתי אפשר לצאת עכשיו מהארון
אני ברקיע השביעי, מותר להתעלם מזה שהתוצאות הסופיות עוד לא פה, נכון?... וכמובן שאי אפשר בלי מזכרת מהעבר... חלמתי בלילה שמישהו מדבר איתי על ההיון ואומר לי "יהיו לך 4 ילדים, נכון?" ואני חושבת קצת, משהו לא מסתדר אבל בסוף מסכימה שכן, זו תהיה ילדה רביעית כי יש לי כבר שלושה ילדים. כשהתעוררתי הייתי קצת מבולבלת, עד שהבנתי שבעצם זה נכון - יש לי שניים בבית ואחת בלב. לא מפתיע שדווקא הלילה היא הופיעה להזכיר לי שגם היא כאן, אחות גדולה-קטנה לנצח. תודה לכן על כל התמיכה, עכשיו ובכלל.

טחג

New member
נהדר!נפלא!מעולה!

ראיתי את הכותרת ותהיתי כמו אהבלה אם אום נבט ביקשה ממך לעדכן, ואז נכנסתי והבנתי. וואי, נהיתה לי ממש צמרמורת! שימשיך טוב ותקין מכאן ועד לסוף הטוב! ובקשר לחלום -
וגם
שמח בגלל איך שתארת את זה.

אמאדובה

New member
תודה ../images/Emo13.gif

באמת נשארתי בהרגשה טובה עם החלום הזה. יותר השלמה מאשר צביטה בלב.

חוה76

New member
וואו! וואו! וואו!

אוטוטו אתם במועדון השלושה המבורך והמתיש קמעה!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שמחה בשבילכם כמו שאת לא מדמיינת! היה שווה לקפוץ לפה לרגע!

אמאדובה

New member
אני חייבת להודות

שכשבנזוגי היקר מברר בדאגה אצל בן זוגך אם ישנתם בלילה (ומסתבר שהוא מתחקר אותו כל פעם שהוא רואה אותו) זה כדי להבין מה מצפה לנו... לא שאני מבינה למה, כי אנחנו עדיין לא ישנים בלילה אז מה זה משנה? תודה

happy

New member
עשית אותי מאושרת

יקירתי כמה כיף לקרוא ולהתבשר. בשעה טובה שיהיה תקין ארוך והכי חשוב צורח בסוף וואו איזה כיף

אםדניאל

New member
וואו אזה יופי!!!

ראיתי את העדכון בפייסבוק ותהיתי אם אני מבינה נכון.... שמחה שמחה שמחה. שימשיך עגול ומושלם!!!!!!!!!!!!!

שלומית76

New member
איזו בשורה נפלאה!!!!!

יקירתי, שימשיך מצוין ויסתיים באושר גדול!! איזה כייף!

ברבי28

New member
ועכשיו למשפחה ...

חוץ מאלה שעלו עליך בספר הפנים כמובן ברכות ברכות ברכות

נהדR !!!

שמחה מאוד בשבילך, וטפווו, שימשיך מבורך. מנצלת את השרשור להתפרצות להודיע שסקירה שניה - תקינה. שנזכה רק לאושר בריאות וסוף של ידיים מלאות.

נאשא

New member
אבל למה לנצל"ש?../images/Emo3.gif

מותק, אני מבינה את הנחבאות לכלים אבל מגיע לך שרשור מיוחד על זה., את לא חושבת?
בשורות מצוינות. שימשיך ככה.

דיא

New member
יייששששש../images/Emo70.gif

- זה הדבר הכי קרוב שמצאתי ליציאה מהארון
. החלום הזה, הילדה הזו שתופסת את מקומה, מראה לך שהיא גדלה יחד עם הלב שלך, זה מדהים ומרגש. המשך הכי קל ונטול חרדות (כאילו דאאא) שניתן
.

עדיקים

Active member
איזה יופי בשעה טובה

לא חשדתי שזו את לרגע האמת חשבתי שאת מישהי אחרת ובסוף גיליתי שגם היא בהריון אז השמחה שלי כפולה ומכופלת. המשך הריון תקין עם סוף שמח וצורח

למעלה