א וש ר י

New member
יש יש יש . . . . /tapuzforum/images/Emo13.gif

איזה יופי. שימשיך ככה. רק טוב ורגוע ומשעמם.

נאשא

New member
פעם שלישית../images/Emo135.gif

מצידי גם פעם עשירית (ולא בגלל ה
, למרות שזו תהיה תוספת נחמדה אני חושבת). איזה כיף לשמוע, איזה כיף שאת מרגישה חופשיה כבר לצאת מהארון ולספר. מאחלת לך שההריון המבורך הזה יהיה וימשיך אופטימי ונעים. שלא תהיה שום סיבה לדאגה ושתצליחי להנות ממנו. החלום שלך עושה לי הרבה טוב בלב, כאילו אישור כזה, לא יודעת.

רק יציאה מארון המחשבות...../images/Emo8.gif

נראה לי שהפורום שלנו מעודד ילודה
. כל פעם שאני קוראת שאחת החברות בהריון או ילדה, זה מרגש, מעודד ומעורר חשק לעוד. אני מרגישה כזה נחת ואושר מהילדים שלי, טפו, טפו, טפו. הקטן לימד אותי שההורות יכולה להיות אחרת (לא כזאת לחוצה ומטריפה את המוח כמו עם בתי הבכורה), ושאפשר לגדל אותם באושר ובכיף, כך שפתאום קשה לי לחשוב שלא יהיו לי כאלו אוצרות מדהימים. אז פתאום צצות כל מיני מחשבות בראשי של בעד ונגד, התלבטויות של כן או לא? אם כן, מתי? (צרות של עשירים, שמלווים בהמון פחדים) לאחרונה חלק מהצעצועים היקרים מהבחינה הרגשית אני מוסרת וזה גורם לי להיות כה עצובה...למרות שלפני שנה לא הייתי חושבת על עוד הריון... והייתי בטוחה שכך אחשוב תמיד. תודה שהתייחסת שלומית היקרה, שבוע נפלא
, בשורות טובות! מירי

אמאדובה

New member
תשמעי... בדיוק פתחתי את הארון

וגיליתי שיש לי המון ערכות ביוץ
מסיבות פרטיות של עין הרע לא מוסרת אותן עד אחרי הלידה הטובה אז אם החשק יתעורר עד אז, דברי איתי. פעם קודמת זה עבד לא רע

גרמת לי לים של חיוכים וזכרונות מתוקים ../images/Emo13.gif

התוצאה מהפעם הקודמת קופצת, רצה, צוחקת וגורמת לי לאושר אינסופי שקשה לתאר... טפו טפו טפו עליו

שלומית76

New member
ואני אומרת - אם יש דילמה, אין דילמה

לכי על זה אחותי, עם יפיופים מקסימים כמו שלך באמת חבל שלא לעשות סידרה.

שלום לך ../images/Emo68.gif../images/Emo203.gif

שמחה להתבשר על התוצאות הטובות! יפה לך באויר הצח
החלומות טבעיים מאוד, ודווקא מהווים חלק מהתגשמות הטוב, לטעמי

evemon

New member
איזה חדשות נהדרות!!!

כשראיתי את כותרת ההודעה אמרתי לעצמי שלא ידעתי שאת בהריון, והנה שוב הצלחתי לפספס משהי. אבל אז המשכתי לקרוא וקלטתי שלא רק פיספסתי גם החזקתי לך אצבעות לבדיקה הזו. איזה יופי שיצאת מהארון. שיהיה לך המשך הריון תקין וקל. מחכה לשמוע עוד בשורות טובות!!!

אמאדובה

New member
שוב תודה לכולכן!

לא עונה לכל אחת מקוצר זמן אבל התמיכה שלכן מחממת את לבי.

ל ג י

New member
באיחור קל ואופנתי...

מצטרפת לכל המברכות: שיהיה ארוך, משעמם, נטול אירועים ובסוף בידיים מלאות. כל כך שמחתי לגלות שזו את, כשיצאת מהארון. כמה נפלא. ל ג י

יוווו איזה אושר

איזה הודעה משמחת!!! מאושר בשבילכם ומתפללת שיהיה אורך ומשעמם עד הסוף הטוב!

יווווווו איזה אושר!

כמה שמחת ורגשת אותי!!! שימשיך תקין, ארוך ומשעמם עד הסוף הטוב

איך זה כל הזמן קורה לי איתך?

איך תמיד אני מגיעה באיחור לחדשות הנפלאות שאת מספקת לנו? מה, רגע הלכתי לעשות טיפול שורש וכבר את עם תוצאות תקינות ויציאה מהארון?!?!?!? ברכות ואיחולים ומאמינה בכל ליבי שיהיה טוב ומצויין לנבטוטית הקטנה (מקווה שאת לא באמת הולכת לקרוא לה ככה...). וזה הזמן להוציא מהארון גם את הגילוי שידעתי שזאת את בזכות הקישוא (כי אני ממש גרועה בדברים האלו, ולרגע אפילו חשבתי שזאת הקישוא בעצמה שמספרת על היריון). אז שתדעי שהחזקתי לך אצבעות עבור שני הניקים כל פעם, ואני מאושרת שכל הבשורות תקינות! פורים שמח שמח שמח

אמאדובה

New member
../images/Emo6.gif

סליחה, בפעם הבאה אני אשתדל לחכות שתתייצבי
תודה על החזקת האצבעות! וכאמור בכלל לא הסתתרתי מכן, אלא דווקא מכמה אנשים מהעולם האמיתי... אבל עכשיו כבר לא אכפת לי שיידעו. לגבי השם - אנחנו ממש בבעייה. השם "נבט" הופיע כבר בשבועיים שלפני שני הפסים (בעלי היה בחו"ל ובכל פעם שהתקשר הוא שאל מה שלום הנבט...). מצד שני אנחנו לא מוצאים אף שם לבת שמוצא חן בעינינו חוץ מיערה, אבל חשבנו שאם נקרא לה "יערה 2" זה לא יתקבל כל כך טוב. ואז נתקלתי בכתבה על מישהי שקוראים לה נבט (בחיי), אז יכול להיות שאין מה לעשות וזה השם שיישאר

בשורות טובות!

יש לך עוד הרבה זמן להחליט על השם הסופי (לא אוהבת נבט לבת, כי השם הוא בזכר). לחברים שלנו יש יערה וכליל (מלשון כליל-החורש, וגם מלשון הכל/כולו/מלא, כמו כליל-השלמות). ואת לא אמורה להתכונן לשבת, או משהו??? אני מנסה להתכונן לשנת הצהרים המקודשת של יום שישי, אבל הילדים מפריעים לי....

אמאדובה

New member
ונבט לבן את אוהבת? ../images/Emo6.gif

כליל הוא שם מקסים, לא חושבת שהוא יעבור אצל בעלי אבל מי יודע. תודה על הרעיון

לא, נבט לא הולך לי עם שום דבר.

אני מאד שמרנית בשמות. ואם זה עוזר - הכליל מגיע ממשפחה דוסית מהדרין, לא מחילונים כמוני, אז אולי זה בכל זאת זה יתפוס אצל בעלך...

אמאדובה

New member
האמת שקצת קשה להגיד אותו

ניסינו אותו בשבת וזה מרגיש כאילו יש תפוח אדמה בפה. לא?

למעלה