התחלת שבוע?

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gifהתחלת שבוע?

נו, כי ביום שבת אף אחד לא פתח את השרשור. אז.. משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר השבוע: תוכנית / סרט / ספר השבוע: מאכל השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: תהנו

De-Panther

New member
אין לי כוח להוסיף תמונה השבוע|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אנשים טובים משהו רע שקרה לך השבוע: יומולדת שיר השבוע: אין תוכנית / סרט / ספר השבוע: מאכל השבוע: רזידנט איוול זה שעכשיו בקולנוע משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שיגמר אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו ספציפי אדם שעשה לך את השבוע: איזשהו קרוב ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: כרגיל - משה תמונת השבוע: כמו שאמרתי - אין לי כוח להוסיף התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבור אותו מהר ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: יחסית בסדר

De-Panther

New member
מפני שיבה תקום../images/Emo7.gif ומזמן לא...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

דיברנו במסנג'ר תתחברי מתישהו

De-Panther

New member
לא דיברנו לפני שבוע../images/Emo3.gif שלחת..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הודעה במסנג'ר כשבכלל ישנתי ראיתי אותה רק אחרי כמה שעות וכבר לא היית מחוברת ואת מטרידה אותי עם הכינויים "נשמה" ו"אחי" עוד מעט תתחילי גם לקרוא לי "גבר" "כאפרה" "עיניים" מה זה פה? לאן התדרדרנו? מדינת משטרה

מה זה פה, שכונות?

אני? מטרידה אותך בכינויים? מה ההאשמות החריפות האלו? אובג'קשן, אני דורשת עורך דין. ואחד טוב. כזה שאפשר לעשות לו נעים באוזן. תועבה למדינת ישראל ויחידותיה.

Mana Sama

New member
יאי D:

משהו טוב שקרה לך השבוע:היום ^-^ נפגשתי עם ויוי,והיינו קצת עם עינב ורותם..ולקחתי את הפאה [המושלמת ברמות *-*] שאור הזמין לי,ואז נפגשנו עם ים..בקיצור-כיף D: משהו רע שקרה לך השבוע: לא זוכרת,וטוב לי עם זה =P שיר השבוע: uninstall *__* תוכנית / סרט / ספר השבוע: אין משהו מיוחד מאכל השבוע: פסטה עם פסטו,שמנת ועגבניות שאמא קנתה לי מאיזו חנות ליד העבודה שלה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אני צריכה ללכת לסבתא שלי,אמא שלי הביאה לה את הבדים כי לא היה לה זמן לתפור בעצמה,ולסבתא שלי מן הסתם יש יותר זמן לזה..ואני צריכה להיות איתה כשהיא תופרת,להסביר לה דברים ושתמדוד אותי שוב וכל זה ^^- אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אני צריכה להפגש עם נטע להביא לה את פרוטס 18 שהיא בקשה שאני אקנה לה אדם שעשה לך את השבוע: ללא ספק ויוי 33> ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: הו,יש הרבה מהיום! איזה איש בן איזה 50 ומשהו-60 דיבר בפלאפון.."אבל אתה יודע שאני הומו ואוהב למצוץ זין.." הוא אמר את זה בקול,כל העולם יכל לשמוע..מה גם שחברה שלי סיפרה לי כבר שהיא הייתה בעזריאלי ושמעה מישהו אומר בדיוק את זה,ושהוא היה מבוגר..ללא ספק זה אותו בן אדם..למה לעזאזל הוא מדבר עם כל כך הרבה אנשים על זה? 0.0" המ..מה עוד.."שמיכה,אני מתעצל" XDD ויוי אמרה היום "שמיכה" בקול שנשמע כמו "סליחה" של ילד קטן..ו"שמיכה,אני מתעצל" זה בעצם "סליחה,אני מתנצל" ובדוכן של אנונימוס מישהו דיבר עם מישהי וחפנו על פניהם ושמענו רק חצי משפט "אם אמא שלך הייתה מבשלת זברה באפריקה אז.." וויוי ממש רצתה ללכת ולשאול אותו מה ההמשך של המשפט,זה היה משעשע XD ו..המ..היה איזה ילד אחד שעבר לידינו והיה לו ריח של קלמניטה,והחלטנו שהוא "הילד בעל ניחוח הקלמנטינה" ושהוא משתמש בשמפו בריח קלמנטינה XD אה,ורקדנו סולג'ה בוי תוך כדי הליכה מהסנטר לעזריאלי,וזה לא ריקוד שאפשר לקרוד בהליכה..כולם הסתכלו עלינו מוזר,וצרחנו לאיזה מישהו שעבר לידינו "קראנק דאט סולג'ה בוי!!" =P תמונת השבוע: הממ..~מחפשת תמונה רנדומלית~ הא,הם שמנים ^^ התוכניות שלי לשבוע הבא: מה שציינתי למעלה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה ^__^

NoAmItA ChAn

New member
פפט~~

משהו טוב שקרה לך השבוע: גל DDDD: ומסיבת יום הולדת מנצנצת לחברה שלי D: משהו רע שקרה לך השבוע: .. כואבת לי עכשיו הבטן TT; שיר השבוע: How Does It Feel - Cinema Bizarre תוכנית / סרט / ספר השבוע: סרט - בלייד: טריניטי 3333333333333> ערפדים 3333333333333> מאכל השבוע: X משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שיהיה טוש D: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הממ.. פגשתי כבר את גל, אז נראה לי שזהו D: אדם שעשה לך את השבוע: גל D: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: X תמונת השבוע: X התוכניות שלי לשבוע הבא: גל, גל אחרת, דניאלה ו.. המממ.. צילום שיניים TT; ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלוש בחלוש D:

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gif~

משהו טוב שקרה לך השבוע: ציון טוב בהכתבה בהבעה שלא התכוננתי אליה בכלל. משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי צריכה לסיים את הסיפור שאינו נגמר ביום בשביל יומן קריאה~ שיר השבוע:Fake it-Seether תוכנית / סרט / ספר השבוע: אמריקןאיידול7, לא ראיתי, הסיפור שאינו נגמר/מיכאל אנדה. מאכל השבוע: פיצה! ^^ משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שום דבר מיוחד. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: שחשוב לי? אדם שעשה לך את השבוע: יוליה. <: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "שמת לב שכשאומרים את מספר הטלפון באמריקן איידול, כאילו להצביע, אז אין כתוביות בעברית כי בטח הישראלים המפגרים האלה ניסו להתקשר? -חחחח כע הם בטח התקשרו והתחילו לצעוק "עבדולה עבדולה!" XDDD" תמונת השבוע: אני בתגובה מהירה התוכניות שלי לשבוע הבא:כלום! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: טוב+. ^^

רררר.

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא. משהו רע שקרה לך השבוע: הרבה. שיר השבוע: OKGO - Bye Bye Baby תוכנית / סרט / ספר השבוע: אין. מאכל השבוע: דגים ואורז של אבא. 3> משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלום. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אף אחד. אדם שעשה לך את השבוע: אף אחד. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין. התוכניות שלי לשבוע הבא: אין. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בייאוש. זטסובושיטה!

שאלמור

New member
../images/Emo28.gifme me me me me me me

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא קרה משהו מיוחד משהו רע שקרה לך השבוע: גם כן לא, היה שבוע דיי רגיל שיר השבוע: Nickelback - Rockstar תוכנית / סרט / ספר השבוע: סרט: "היו זמנים במקסיקו"
וספר: הארי פוטר והאסיר מאזקבן מאכל השבוע: טוסט משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אין משהו מיוחד אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ג'וני דפ אדם שעשה לך את השבוע: שני ידידים שלא ראיתי ההרבה זמן ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: או באגה! תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבוד על הסרט שלי ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: דיי בסטלה תהנו -טודע

The Snow fox

New member
"בקיץ זה אבטיח" (אור סוניה)

משהו טוב שקרה לך השבוע: הרבה דברים טובים קורים. משהו רע שקרה לך השבוע: לא מתמקד בדברים שליליים (רק רמז: גלוסקא היא ...) שיר השבוע: שיר הפתיחה הראשון של שאנה 2, ושיר הפתיחה של דמעות אמיתיות (איזה שם, אלוהים) תוכנית / סרט / ספר השבוע: תוכנית- ארץ נהדרת שחזרה לכבוש את ליבי. סרט-ראיתי רק אחד- טרמינל על טום הנקס. ספר- ספר ממש מגניב שקניתי לחוקרים ההדיוטים, שמסביר דברים מגניבים כמו איך לבנות בריכה שתמשוך צפרדעים או לבנות בתי קינון מתאימים לציפורים
מאכל השבוע: ההמבורגר של NYNY באילת עם בצל מטוגן. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: טיול שנתי. אנימה. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: נראה לי שאני אראה את רום אחרי הרבה זמן, אם ניפגש למנצ'קין. (אל תצפו לקבל תשובות קוהרנטיות לשאלות כאלה 0.O) אדם שעשה לך את השבוע: לא גלוסקא, זה בטוח >> ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "בקיץ זה אבטיח" תמונת השבוע: די כבר >< התוכניות שלי לשבוע הבא: טיול שנתי. אנימה. להכשל במבחן בערבית. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: טוב מאוד.

mikokikyo

New member
אטאשי ^^

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמ... זה מבלבל
שבוע שעבר? אמ... האחיינים שלי ביקרו333333> והאחיין בן השלושה חודשים שלי חייך אלי מלאאאאאא 3333333333333>~ וגם... טםטםטם- הסתפרתי !!!!!11 אחרי שמונה שנים בלי תספורת, הגיע הזמן ^.^ ונורא אהבתי אותה ^.^ משהו רע שקרה לך השבוע: דחיתי יותר מדי דברים וככה מלא דברים מתפקששים לי T.T שיר השבוע: Lost my music- Hirani Aya תוכנית / סרט / ספר השבוע: אין משהו מיוחד. מאכל השבוע: סלט כרוב *.* משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא לפספס את ההסעה להבא, כי מסתבר שיש נהגים אנטיפתים בעולם הזה, ואני ממש לא רוצה להתקל שוב באחד כזה >.< אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את אחותי, יש מצב שהיא באה לסופשבוע3> אדם שעשה לך את השבוע: לא זוכרת, שבוע שעבר היה לא משו ודי חיפיתי על זה בעצמי =/ אבל גל צ'אן, סיוו-סיוו-הימה-סאמה וירדןצ'אןאישתיהבישית בהחלט תרמו למצב רוח שלי 3> ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חמרמורתXD תמונת השבוע: חמודים3333333> התוכניות שלי לשבוע הבא: להנות כמה שאפשר, ולהספיק את כל מה שאני -חייבת- לעשות, ואני מדגישה, חייבת. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה שבוע מעורב בצורה מדהימה ממש XD היו חלקים שבהם הייתי מאושרת++++++, והיו חלקים שבהם רציתי לקפוץ מאיזה גג XD אבל בעיקרון, היה יופי של שבוע 3> (זה בעיקר שעכשיו בא לי לקפוץ מאיזה גג, כך שזה די משפיע על ההרגשה כשאני כותבת על שבוע שעבר...XD) 3>~

mikokikyo

New member
תודה רבה3333333333333>

זה נשמע סתם כזה לקצר טיפה ולהוריד שרוף והכל, אבל זה מרגיש די שונה, במיוחד בהתחלה ^.^ בכל מקרה, לא משהו מיוחד, למרות שהריח של השמפו/מה שהוא לא שם עליו עדיין נשאר קצת, והוא מריח ממשממש טוב *-*

shaoran li

New member
../images/Emo189.gifאני

משהו טוב שקרה לך השבוע:הקדשת ה500 שלי באנימה IL משהו רע שקרה לך השבוע:הרבה שיר השבוע:אין תוכנית / סרט / ספר השבוע:בליץ' ונארוטו מאכל השבוע:פסטה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אין אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:הרבה אדם שעשה לך את השבוע:ההשקעה בהקדשות ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:אין תמונת השבוע:נארוטו זנב 1 התוכניות שלי לשבוע הבא:אין ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:בסדר

למעלה