כנסו כולם

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif כנסו כולם ../images/Emo26.gif ../images/Emo59.gif

תפוז
החליטו שבלוגים זה OUT, וקומונות זה IN. מי אני שאתווכח
עם הוספת החידוש- החלטתי <בהסכמת המנהלה רעות
> לפתוח קומונה- "לימודים ושיעורי בית חברתי" זה בעצם מיועד לחשוך נושאי אוף
מהפורום בתקופה שכל העולם לחוץ מבחינות וכל זה... שם זה המקום לכל האוף-טופיקים, שטויות, קיטורים, תלונות, הבמה להגיד כל מה שאתם רוצים, לשתף, להתייעץ - קיצר כל מה שבא לכם... זה בעיקר מיועד לאנשי הפורום הקבועים... ויהיה נחמד אם אנשים באמת יכתבו שם
אז.. קדימה

SunShine86

New member
רעיון רע :p

קודם כל זה לא נחמד לפתוח 2 חלונות בשביל אותו דבר יותר נוח כאן ודבר שני הדבר הזה מעוצב רע ועושה כאב ראש רק להסתכל על זה :p בלי להעליב :p

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif ../images/Emo7.gif כן חשבתי על הדברים האלה

אבל יש לזה גם יתרונות- בעוד שפה שוררת אווירה של לימודים, שם שוררת אווירה של לא לימודים
זה כבר טוב
שם אפשר להציף בהודעות אוף בלי שזה יפריע למישהו אפשר לעשות בלאגנים בלי שישרשרו אותך <אממ רעות שקט
> אפשר לכתוב על כל דבר בעולם וכו' וכו' מן הסתם לא חובה להיות שם- ואפשר לעשות את הדברים האלה פה. איך שאתם רוצים. בכל מקרה - אתם מוזמנים

SunShine86

New member
מעניין למה יש כאן אווירה של לימודים

זה הרי, לא פורום לימודים במקרה נכון??? אמממ, תראי, לא נראה לי שהשרשורי OFF שלנו מזיקים. ולדברים אחרים באמת שיש פורומים ודברים אחרים. פשוט לי זה סתם חבל כי אני לא אכנס לדבר החדש הזה ואני סתם אאלץ להישאר עם כל הג'יפה הבית ספרית כאן בלי שרשורי אוף נחמדים :p

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif חחח אז.. תהיי שם ../images/Emo9.gif

יש הרבה במה שאת אומרת... אבל לא יודעת. תראי- אם זה היה תלוי בחברי הפורום הותיקים יותר- היינו כל היום עושים שירשורי אוף, ומדי פעם שואלים שאלה שקשורה ללימודים. וזה לא הולך פה ככה כי הפורום- בעיקר עכשיו- מוצף בלימודים... אז צריך איזה מקום שאין בו את כל ה"איפה אני מוצא סיכומים על "מדירה לדירה"", "איך אני מוצא מרחק ישר ממישור", "איפה יש סיכומים של מלכים ב' כ"ג ", "אפשר לגשת לבגרות בלי ציון הגשה " וכו' וכו'...

דניאל101

New member
מממ ../images/Emo118.gif

לדעתי את הפורום הזה נשאיר כמו שהוא, עם שרשורי הOFF והכל. ושם זה יהיה מקום לעשות רק שטויות וכיף, זה יהיה ממש נחמד. למרות שיש מליון פורומים של שטויות זה יהיה היחיד שחברי הפורום יהיו בו.

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif ../images/Emo45.gif

הקומונה היא סתם *מקום חברתי לחברי הפורום* כמו שגלעד קרא לזה "צ'אט לא בזמן אמת"

symptoms

New member
../images/Emo15.gifבלי שישרשרו אותך../images/Emo35.gif../images/Emo59.gif

*רעות מרימה גבה* רעות

אושר מ

New member
זה נשמע לי רעיון די מטופש..

אני מניחה שהמטרה של תפוז זה להכפיחל את כמות הפורומים שלה לכאורה.. אבל תחשבי על זה ככה, אם פה היו רק לימודים, אז לא היה צריך לפתוח פורום "חברתי" מלכתחילה, לא? כי לא היו נעשים חברים פה. מצד שני, אם תשאירי פה רק את הלימודים זה יהרוס. לא צריך שתי קהילות שהן בדיוק אותה אחת, צריך אחת, שתמשיך להתקיים ושבה כולם באמת יכירו, ולא יהיו קטעים נפרדים.

תותית16

New member
צודק ביותר:)

הפורום הזה הכי כיפי כי הכל משולב כאן ולכן כל כך הרבה אנשים נמשכים לכאן כי גם עוזרים להם גם הם עוזרים במה שיכולים וגם מפטפטים ומכירים:) לכן לדעתי אפשר קומונות אבל שכאן ימשיכו לכתוב כרגיל

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo185.gif מן הסתם נמשיך לכתוב כאן

כרגיל והקומונה במילא מיועדת לאנשים שחצי מרשימת האייסי שלהם זה אנשים מהפורום והם מאלה שבאים לצ'אט מכו'... אפשר לכתוב שם דברים ושטויות שלא תכתבו בפורום הזה, כי פה החלק המרכזי זה לימודים... כמו שאמרתי - לא מכריחים אף אחד לכתוב שם, והפורום לא ייפגע מזה. אז אין לכם מה לדאוג.

למעלה