התפקדות יולי

ברוך245

New member
אל תדאג אני חושבת עלייך ../images/Emo8.gif

שם: בר
משו שעשה לך את החודש: היציאות לשרעבי, פארק, יובל, אוהד =] האלכוהול =] ההופעות [מפרטים של ארז ואבי ריספקט
]
תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: לעבור את המבחן החרא הזה במתמטיקההההההההה!!!!!!
שיר שעשה לך את החודש: אביגיל רוז- "מלחמה יומיומית" אביב גפן - "אל תדאג"
אדם שעשה לך החודש: וואי החברים המדהימים שליייי
והוא...
אי אפשררררררררררררררררר!

ofirr69

New member
שלווום...אני חדשה פה : )

היי אני חדשה פה... אני חושבת שלא צריך לציין שאני אוהבת את שייגעצ... שחכתי להגיד שקוראי לי אופיר?... כן! שם: אופיר. גיל: עוד חודש ו-13 ימים בת 14 :) מיקום: יבנה... משו שעשה לך את החודש: יש לי גיטרה חדשה : ) |כחולה!| תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: ללמוד לנגן טיפה יותר מפתיחה של שירים על הגיטרה... שיר שעשה לך את החודש: ים (וואי וואי) של המושבה. אדם שעשה לך החודש: השכנה שלי :) תמונה

כבר יולי?

שם: בן/בנצי גיל: 19 מיקום: קו נס ציונה-ב"ש משו שעשה לך את החודש: היו ים דברים...אני כבר לא זוכר.... תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: מחנות קיץ...המון המון צופים שיר שעשה לך את החודש: הגזמתם.....נראהלי סע לאט-אריק אינשטיין אדם שעשה לך החודש: אל תדאגו יש כזו תמונה

מיכמיך3

New member
מה.. כבר יולי?1 פייי... הזמן טס

שם: מיכל. גיל: 17. מיקום: פ"ת. משו שעשה לך את החודש: יומולדת, סיום לימודים. תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: קורס בהיסטוריה :S לנסות להנות קצת גם מהחופש במקביל, לעבוד, חברים, כמה שיותר ים. שיר שעשה לך את החודש: יומולדת - ברי סחרוף. אדם שעשה לך החודש: אף אחד. תמונה:

למעלה