התפקדות יולי

B a m b o o k

New member
../images/Emo181.gif../images/Emo176.gifהתפקדות יולי../images/Emo176.gif../images/Emo181.gif

שם:
משו שעשה לך את החודש:
תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה:
שיר שעשה לך את החודש:
אדם שעשה לך החודש:
תמונה

אפרת P

New member
רב פקד צליל סעדון../images/Emo112.gif

שם: איפרת גיל: 16 מיקום: חדר חמים ושקוף משו שעשה לך את החודש: נחישות והתחלות חדשות תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: לנסוע הרבה, להנות וליצור שיר שעשה לך את החודש: אדם שעשה לך החודש: תמונה:

AvtipuS

New member
יאללה יולי.

שם: רז. גיל: 18. מיקום: קריות. משו שעשה לך את החודש: הופעות טובות. [עבודה עברית,שייגעצ בזאפה,ברי בסיטי הול,מרסדס בנד באלפנט,דן תורן יהלי סובול ופיטר רוט בבי בר] ויומולדת. תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: לסיים את הבגרויות,להתחיל לעבוד. שיר שעשה לך את החודש: חמישה רבעים. אדם שעשה לך החודש: תמונה: יש באחד השירשורים פה למטה.

2קר23ר32

שם:מאיה אשל גיל:15 פלוס מינוס מיקום: בית משו שעשה לך את החודש: נגמר היסטוריה א' תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: שיר שעשה לך את החודש: קולה וברה/ירמי קפלן אדם שעשה לך החודש: אורטל ורז תמונה

B a m b o o k

New member
בדרך לשמיייייייייייייים

שם: צליל גיל: 17 ורבע מיקום: באר שבע משו שעשה לך את החודש: סמילנסקי
תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: עבודה, ליסוע למקומות, לראות אנשים
!! שיר שעשה לך את החודש: חייל להשכיר-יהלי סובול ורע מוכיח
אדם שעשה לך החודש: אממ לאדעת תמונה

AvtipuS

New member
בקרוב אני אעלה וידאו של "חייל להשכיר"

בביצוע של יהלי,פיטר ודן.

ססילייה

New member
החושך לא תקין...

שם:לירון גיל:20 מיקום:
אבל זה רק כי יום שלישי היום P: משו שעשה לך את החודש: כל החודש היה מצויין!!!
תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: לקבל רבט!
שיר שעשה לך את החודש: דולי פארטון של איגי, הצחיק לי את החודש.. אדם שעשה לך החודש: נדב, חצי ולוטמן.. תמונה:

ססילייה

New member
האמת שההבדל ביני לבינה הוא

שהציצים שלי והבלונד שלי, אמיתיים
תודהXD

ססילייה

New member
בלונד זו מילה קשה מידי!

נו, זה חום בהיר עד גיל 12 הייתי בלונדינית אמיתית, זה תופס.

חדשה פה:)

שם: שירה גיל: 13 מיקום: חיפה, חדרי המבולגן משו שעשה לך את החודש: סיימתי ללמוד
תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: לנוח, מחנ"ק שיר שעשה לך את החודש: המילים הכי יפות, עברתי רק כדי לראות אדם שעשה לך החודש: חסויי חח תמונה: אן לי כוח לחפש...

animal bar

New member
../images/Emo211.gif

שם: קרן. גיל: 15. מיקום: שוהם. משו שעשה לך את החודש: סיום הלימודים. תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: קורס מד''צים. שיר שעשה לך את החודש: לא יודעת. אדם שעשה לך החודש: לא יודעת. תמונה: אין.

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gifמממממממ.

שם:
גלוש גיל:
19+ מיקום:
משו שעשה לך את החודש:|פפר|מממפ..כלמיני תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה:
פסטיבל בשקל, לעשות כסף, לנסוע לאילת..בעיקר לבלות.. שיר שעשה לך את החודש:
"איימ נוט גונה רייט יו אה לאב סונגג" חחח..ויש עוד מלא פשוט זה תקוע לי כרגע בראש אדם שעשה לך החודש:
מממ..הרגילים.. תמונה:
המהמם שלי.

הוהוהוהו../images/Emo181.gif../images/Emo194.gif

שם: קרן גיל: 19 מיקום: ת"א משו שעשה לך את החודש: כלום תכנונים לחודש הבא עלינו לטובה: כלום שיר שעשה לך את החודש: Gym Class Heroes - Cupids Choke Hold אדם שעשה לך החודש: אף אחד תמונה

למעלה