אזהרה לרוכבים בנוף כרמל

../images/Emo18.gifאזהרה לרוכבים בנוף כרמל

אתמול הלכתי לרכוב שם בין השעות 14:00 ל 17:00 כשחזרתי לרכב מצאתי אותו פרוץ, ושני חברה עם קטנוע עוזבים את המקום שימו לב לא להשאיר דברי ערך בתוך הרכב. בכלל נראה לי שעדיף להשאיר את הרכב פתוח, ככה לפחות לא ישברו את החלון. צחי

gilallon

New member
גם בחניון כלח

אתמול רכבתי באותם שעות באיזור נחל כלח ופגשנו זוג שגם הוא "אכל" אותה בחניון יצאו לטייל רגלית חזרו ושברו להם את החלון בלי לקחת דבר

alonaski

New member
באיזה חניון זה קרה? איפה בדיוק?

במרכז מירב אני מחנה תמיד בחניה של מרכז מירב כשהם מסכימים (בדר"כ הם מגלים אנטישמיות כלפי רכבים עם אופנים ולא נותנים להחנות, כאילו שאנחנו מחבלים!...
).אם לא - אני מצמידה את האוטו לגדר מרכז מירב בשדה ראיה של השומר! בנחל כלח - אני מחנה בחניון של המסעדה/חוות בית אורן בדיוק בצומת.

gilallon

New member
הכוונה היא לחניון שמגיעים ...

מכיוון שווצריה הקטנה, לכיוון מצפה הנשרים (אלו שהיו פעם)

alonaski

New member
אה!... אז, אם אתה עם אופנים, הייתי

ממליצה לך להחנות פעם הבאה ליד האוניברסיטה איפה שהסטודנטים מחנים!

eOfer

New member
לבאי יער עופר ומרכז מיר"ב

מומלץ לחנות בתחנת הדלק 'אלון' שלפני הפנייה למרכז מיר"ב. גם בטוח, גם יש מקום ואחרי הרכיבה דופקים
משובח ב'בר בורגר' המקומי.

shl17

New member
בדיוק אתמול

בסוף הסינגל של נחל נשר(סמש אדום שיוצא מצומת דאמון) ממש בתוך הנחל ,שמשם לא ניתן להמשיך מצאתי קטנוע זרוק נראה לך שיש קשר????אגב הקטנוע אדום

מאדמאן

New member
זה אותך שפגשתי ...

כל מה שיכולתי לעשות זה לעזור לך לפנות את הזכוכיות מהרכב. הנקודה היא שאם פצו לשני החבר'ה האחרים בנחל כלח אלו לדעתי אותם שני חבר'ה עם וספה כסופה עם קסדות כסופות מכסות את כל הפנים, הם עקפו אותי בירידה של הכביש מחורשת האבעים לנוף הכרמל בצורה מסוכנת לאללא והמילים שסיננתי מהפה היו בהתאם. אז כנראה שזה זוג "שעובד" במקום ואיזה מארב לא יזיק. מה שראינו שם, ואת זה לא כתבת, זה מה שסיפרתי לך שיש שם כל חמש מ' שברי חלונות של מכוניות ולזה כבר קשה להתייחס כשאתה בא כולך מבסוט לרכב בכיף. אז שימו לב

למעלה