האסיאתית שלי - שלב 4

LILIN1

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אח..מהסצנה שכולנו אוהבים
כמה רומנטי*_*

LILIN1

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אני כל פעם מתמוגגת מחדש=]

LILIN1

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אומנם היא לא רטובה אבל

LILIN1

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

מצטערת על התמונה למעלה ,לא ידעתי שהיא כזו קטנהOo גומנ~ בכל מקרה אם אני כאן ואין מה לכתוב אז. רציתי עוד פעם לאחל מזל טוב לקומונה ולהגדי באנזאי למנהלת המקסימה שלנו נית! "בנזאי ! באנזי!" (אם אני לא טועה באנז או בנזאי זה גם משהו שקשור באסלה,לא יודעת אמרו משהו כזה בתוכנית של קאטו טון בפרק עם מאקי צאן><" אבל בכל מקרה זו לא הכוונה!!) אג'ה אג'ה פייטינג!!!!

LILIN1

New member
|../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

איך אפשר לשכוח את זה?

LILIN1

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אומנם רואים יותר את ג'ון.. אבל ליד הים! חכו אני מחפשת תמונה מהסצנה הזו שמאו נראת בה. אם אני הראה אותה אני מוסיפה=]

LILIN1

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

רגע זו מאו בכלל למעלה או שהתבללתי בתמונה?XD גם כן לא רואים אותה משהו:\

Sivan 85

New member
מאקי צ'אן../images/Emo122.gif

טוב אז הנה עובדה חשובה על מאקי המדהימה... היא נזירה! היא לא מתפשטת.. היא לא נרטבת... חס וחלילה שטיפת מים תגע בעורה הטהור... ניסיתי.. וזה כל מה שיכולתי להוציא ממנה... אנא התחשבו בעובדה שהיא עדיין נחשבת לקטינה ביפן ושהיא... בסופו של דבר.. היפנית הכי חסודה שיש....

Sivan 85

New member
../images/Emo122.gif../images/Emo122.gif

תסתכלו טוב.. השיער שלה רטוב! זה מים!

Sivan 85

New member
../images/Emo122.gif../images/Emo122.gif../images/Emo122.gif

כאן היא אומרת לכם: אני לא אהיה רטובה לעולם!! תחלמו!!!
זה באמצע הצילומים של חנה קימי כמובן...

Sivan 85

New member
../images/Emo122.gif../images/Emo122.gif../images/Emo122.gif../images/Emo122.gif

וזאת אחת התמונות האהובות עליי של מאקי צ'אן... מדהימה....
תסתכלו ממש טוב.. השיער שלה רטוב! היא לא יבשה! זה נחשב!!!! אפילו יש עליה מגבת שמעידה שהיא יצאה מהמקלחת.. (התמונות מהמקלחת הועלו באש) פשוט מושלמת

mishi 1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

כל הכבוד על המאמץ...

Sivan 85

New member
ועוד איך מאמץ!

נכון שכבר התבכיינתי לך אבל שכולם ידעו! 160 דפים ו-1600 תמונות עברתי! וזה מה שהצלחתי להוציא....! רק על זה מגיע לי עיטור כבוד...

למעלה