האסיאתית שלי - שלב 4

Sivan 85

New member
גם את סובלת מתסמונת הנזירה?../images/Emo6.gif

האמת שמצבך יותר קשה משלי ושל מאקי צ'אן.. לפחות שלי הרטיבה קצת את הראש.... קשה קשה עם כל החסודות האלה.... אם היו לי נתונים כמו שלהן אני הייתי נרטבת ומתפשטת כל היום!

ForYourLove

New member
../images/Emo45.gif

שתביני שמרייני אני מצפה לתמונות מכל סוג, היא פשוט בחורה מחורפנת ומושלמת. אך דווקא מים לא מצאתי ! ואם תבקשו תמונה שהיא מזילה דמעה, אין ספק שאמצא, כי אפילו שהיא עצובה היא לא מזילה דמעה, היא רק צורחת...

Doe7

New member
שירי

זה היה קשה... הבחורה חסודה ומתוקתקת גורניש נאדה נייט כלום עד שמצאתי את זה...

Sivan 85

New member
תודה לכולם שהביאוני עד הלום../images/Emo9.gif

מאקי באמת מודה לכולם על התמיכה ואהבה שאתם נותנים לה...
בבקשה תשמרו את זה בינינו ששיחדתי ואיימתי על חייכם בתמורה להצבעות...

LILIN1

New member
נו קיווי לא סגרנו שאת לא מספרת על ה....

מאה מליון דולר שהבאת לי?! חשבתי שסיימנו לדבר על הנושא הזה!XD מגיע למאקי היא באמת הייתה הכי טובהXD אפילו שהתמונה עם הג'וק הכי הזויה ומצאתי למאקי בן זוג מתאים. בנבוטה בפרק 4XD רואים נער אחד מתעסק עם ג'וק על היד כמו זה שהייה על המצח של מאקי:S בכל מקרה תראי את הפרק שובXD לוב יו3>

MaNcHi 135

New member
לכי לסאם סון אני זוכרת

שהייתה איזה סצינה שם שהיא צורחת על ההר משהו על הדמות של יון בין ואז הוא בא אחריה וירד מלא גשם.

ForYourLove

New member
זקוקה לעזרה.../images/Emo53.gif

יש לי רק 2 תמונות של רייני בגשם. עברתי אתמול בלילה על 390 עמודים בערך, ורייני לדעתי מעולם לא הלכה לים.
או נרטבה כי טיילה ביום גשום.
אז אני אעלה את 2 התמונות, אך אבקש את עזרתכם באם תמצאו אתר / תמונות של רייני לפי בקשת המשימה.

asia84

New member
../images/Emo9.gif בחרתי

למרות שלא משהוא רואים טוב אבל לא מצאתי יותר כלום מי שרוצה שיעזור לי למצוא את חנוש רטובה יותר טוב כי עשיתי חיפוש ולא הצלחתי למצוא

relax2008

New member
../images/Emo180.gif סונה- לא ממש רטובה אבל

כל חפירותיי ברשת עלו בתוהו אז יש רק על יד הים הבחורה מדוגמת כמעט בכל מאות (!!!) התמונות שלה שבדקתי עד שמצאתי תמונות מהסצנה המדהימה על ההר... לא בטוח שתראו שם משהו אבל נתחיל

למעלה