~ הרגלים ~

Vintage Queen

New member
../images/Emo17.gif~ הרגלים ~../images/Emo17.gif

טוב אז לכולנו יש הרגלים, ברכיבה ובכלל בחווה ובטיפול אזזז... הרגלים שלכם: איזה הרגלים יש לכם בכלליות(טובים/מצחיקים)?
איזה הרגלים רעים יש לכם ברכיבה ובאורווה שהייתם רוצים להפטר מהם?! או שהם פשוט לא טובים..?
הרגלים של הסוסים שלכםם/שאתם רוכים עליהם
איזה הרגלים יש לסוסים שלכם (מצחיקים/חמודים/מוזרים) באורווה או ברכיבה!? איזה הרגלים רעים הסוסים שלכם פיתחו ברכיבה או באורווה?!
זהו =]

Blue Eyessss

New member
עונהההה../images/Emo47.gif

הרגלים שלכם:
איזה הרגלים יש לכם בכלליות(טובים/מצחיקים)? אין ממש מצחיקים...אבל אני יושבת הרבה בתא של קורונה ונותנת לה לנשוף לי לאוזן ולאכול לי ת'כובע...ואחרי שאני מטפלת בה אני יושבת במסדרון להסתכל עליה קצת לפני שאני הולכת או משו...
איזה הרגלים רעים יש לכם ברכיבה ובאורווה שהייתם רוצים להפטר מהם?! או שהם פשוט לא טובים..? מממממ הרגלים רעים?!?לאדעת די חינכו אותי אצל אביבה ואין לי כאלה כ"כ... אולי אני צריכה ללמוד לקצר מושכות כמו בנאדם..לאדעת אם לקרוא לזה הרגל
הרגלים של הסוסים שלכםם/שאתם רוכים עליהם:
איזה הרגלים יש לסוסים שלכם (מצחיקים/חמודים/מוזרים) באורווה או ברכיבה!? אוקיי תמיד שאני באה לחווה היא קוראת לי...היא שומעת את הקול שלי היא ישר מתחילה לדבר...מממ שהיא בקשירה והיא לא מרוצה ממשו היא מתחילה לחפור כמו מטורפת על הרצפה...אבל היא נרגעת...מממ שאני יושבת אצלה בתא היא תמיד תאכל לי את הכובע ותנשוף לי באוזן...היא מרימה רגליים לבד..( כאילו שבאים לנקות פרסות) היא מפהקת ממש מוזר..צריך לבדוק את זה... ברכיבה היא הכי תינוקי בעולם...ממש שיחות נפש בלי מילים ברכיבה...היא הסוסה שהכי נותנת מעצמה...אבל זה כבר לא קשור להרגללל
איזה הרגלים רעים הסוסים שלכם פיתחו ברכיבה או באורווה?! אני יכולה להגיד בגאווה רבה שנפתרנו מהמון הרגלים רעים שהיו לה!!! זה חוזר מדי פעם אבל מטפלים בזה..היא כבר לא מאיימת ששמים אוכף ומחזקים ומטפלים בה...עוד אנשים חוץ ממני יכולים לגעת לה בפרצוף... והיא כבר לא מפנה את התחת שבאים להוציא אותה מהאורווה... והרגל דפוק שלה זה שהיא לא מוכנה להיות משוחררת בחוץ=\לא ברור

Blue Eyessss

New member
אוי ו...../images/Emo47.gif

ההרגל הכי גדול זה הלבוש!!!חחח... אני תמיד באה עם גרבים עד הברך שמתאימות לחולצה שמתאימה לכובע... זה הכל הולך ביחד לאדעת איך אני אסתדר בכנות בלי להחליף כובע כל יום
ואני אבקש מאמא לצלם אותי היום או מחר ויהיה תמונות חדשות

Vintage Queen

New member
../images/Emo181.gifגמאני עונההה ../images/Emo39.gif

הרגלים שלי
טוב הרגל שיש לי הוא להכנס לאורווה וישר לקרוא למוסמוס...זה דבר ראשון שאני עושה תמיד כשאני נכנסת לאורווה הרגלים רעים יש לי יטותר מידי אבל אני אבחר חחח
טוב אז דבר ראשון אני הכי לא זהירה ליד הסוסה, ובצדק כי היא מותק והיא בחיים לא בעטה בי או משו, אני פשוט שמה לה מגינים בצורה הכי לא בטיחותי, לפעמים אני עוברת מתחתייה בלי לשים לב או מתיישבת ליד הרגליים שלה חחח עימנואל אומר שיום אחד זה יתנקם בי...
ההרגל הכי גרוע שלי זה שיש לי נטיה להיות מרוכזת מידי ולא לשים לב לסוסה, אני יכולה לרכב מלא זמן ולעייף אותה... אבל שמים לזה סוףףף! הרגלים של הסוסה
הרגל אחד שלה זה שבתחלת הרכיבה היא תמיד תשתעל איזה 3-4 פעמים
היא תמיד תרוץ בדרך לשטיפה.. משו הזוי
חח היא אוהבת לרוץ על הדשא כנראה, או שהיא חושבת שהיא רצה אל הדשא.. לוידעת ממש P=
גם כשאני מסיימת לשטוף אותה, ואני באה לשחרר תחבל היא מתחילה לעשות קולות ולנשוף (גמאתזה אפפעם לא הבנתי) הרגלים רעים שיש לההה
המממ
באיכוף ובהברשה והכל, אם אני עוברת לה לפני הצוואר (כאילו מתחת לראש) היא תמיד תעשה כאילו היא מורידה לי ביס חחח
~זנות~ או שהיא מצליפה בי עם הזנב כשאני מנקה לה פרסות אחוריותת...
הממ איך שאני אכניס אותה לתא, היא ישר תעשה בו בלאגן, תשתין והכל
, היא מתאפקת עד שהיא מגיעה לתא... חחח זה רע כי זה מבלגן תתא באמת..

../images/Emo122.gif

הרגלים שלכם: איזה הרגלים יש לכם בכלליות(טובים/מצחיקים)? המממ לדעתי זה דבר טוב - לא לתת לאפולו מנוחה כשאני בחווה...אני רוב המזן איתו, קוראת לו, משחקת איתו או סתם יושבת לו בדולב או על ה"קיר" של התא
ולדבר אליו בקול תינוקי כזה...אתם בטוח מבינים על מה אני מדברת
איזה הרגלים רעים יש לכם ברכיבה ובאורווה שהייתם רוצים להפטר מהם?! או שהם פשוט לא טובים..? ברכיבה...המממ
יש לי נטייה שממש הפכה להרגל, בכל שיעור הקפיצה הראשונה נוראית ברמות על
אני פשוט עושה את כל הטעויות האפשריות והכי נורא שאני מודעת לכך
אז זה די ברור שאני נכנסת עוד פעם...
ועוד הרגל נוראי שאני מנסה להפטר ממנו זה לתת יד מלמעה בזמן הקפיצה או לתקוע את הידיים ממש למטה, זה השתפר ממש בתקופה האחרונה ועודד הפסיק להעיר לי על זה והרגשתי שזה טוב אבל היום באימון עשיתי את זה כל הזמן בערך
אז מסתבר שעודד צריך להמשיך להעיר לי במקום להסתכל על אפולו חחח
באורווה לדעתי אין לי הרגלים רעים מדיי...זה שהיום היה "יום ניקיון" לא אומר
יש לי אובססיה לניקיון של אפולו אבל זה לאו דווקא רע מדי הרגלים של הסוסים שלכםם/שאתם רוכים עליהם איזה הרגלים יש לסוסים שלכם (מצחיקים/חמודים/מוזרים) באורווה או ברכיבה!? אפולו לא אוהב להשתיך כשאני עליו וכשהחגורה מחוזקת, ובכלליות יש לו קטע עם ההשתנה
וגם הוא "מדבר" כשאני מברישה אותו
איזה הרגלים רעים הסוסים שלכם פיתחו ברכיבה או באורווה?! הממ למלי אפולו לא פיתח הרסגלים רעים כמעט
חוץ מלאכול ולהרים את הראש כל הזמן...ואפולו אוכל כמו תינוק
וכל התערובת נופלת לו
ובעיקורן אין לו הרגלים רעים
[קצת נבהל מצינורות וחבלים שנצמדים אליו וזה...אבל זה לא הרגל זו טראומה לדעתי]

wildrider

New member
אני קורא לזה תסביך המכשול הראשון..

חחח גם לי יש את זה.. חח אבל כאילו במסלולים המכשול הראשון שאני קופץ אני פשוט לא מורכז ואז אני נכנס לריכוז שנדרש במסלול... את לא היחידה..

wildrider

New member
אני קורא לזה תסביך המכשול הראשון..

חחח גם לי יש את זה.. חח אבל כאילו במסלולים המכשול הראשון שאני קופץ אני פשוט לא מורכז ואז אני נכנס לריכוז שנדרש במסלול... את לא היחידה..

זה כ-ל הזמן ככה../images/Emo122.gif

גם בתחרויות לרוב ההפלות שלי הן או על הראשון או על האחרון...נדיר שהן באמצע

טוב אני יענה רק על ההרגלים שלי,

כי אין לי סוס קבוע שאני רוכבת עליו. איזה הרגלים יש לכם בכלליות(טובים/מצחיקים)? הרגלים טובים שאני מכינה סוס למשל אני לא מפסיקה לפנק אותו ונשיקות וחיבוקים ומועכת לו את הצורה..בעיקר שזה חמורי אז הכי כיף להתלות לו על הצוואר..אני ממש זהירה..מקדישה לסוסים הרבה תשומת לב ושמה אותם במקום הראשון תמיד..ואני חושבת שיש לי ברכיבה הרבה סבלנות לסוסים, וזה חשוב לי איזה הרגלים רעים יש לכם ברכיבה ובאורווה שהייתם רוצים להפטר מהם?! או שהם פשוט לא טובים..? אני התחלתי לפחד=\ אני לא תמיד מרוכזת בשיעור..אני יכולה להמשיך לרכב לעשות כל מה שחגית או שני אומרות אבל לא בדיוק להיות בתוך השיעור..והבעיה הכי גדולה שלי ברכיבה זה היד הפנימית..שיד שמאל פנימית זה בכלל נורא כי אני משתמשת רק בה ולא עובדת עם החיצונית שזה הכי לא נכון..ושזה ההפך אני גם נוטה להוציא את המרפק החוצה וליצור על הזמן כיפוף פנימי והיד החיצונית לא עושה כלום..אבל שיעור לפני אחרון הרגשתי המון שיפור בקשר לזה..והיום שוב זה היה רע. באורווה אני לא יודעת איזה הרגלים רעים..כאילו אני משתדלת להיות תמיד הכי ערנית ולשים לב למה הולך עם הסוסים ולהיות אחראית..ופחות או יותר זה פסדר

Vintage Queen

New member
../images/Emo122.gif../images/Emo98.gif../images/Emo178.gif../images/Emo163.gif../images/Emo3.gif

רק הסוסה אם כבר חח לי אין שום קשר לדרסאג' o_O

תיינקס יפהה ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

סתיו אנחנו רוצים כבר תמונות שלכן בקפיצותתת

Vintage Queen

New member
חח פעם הבאה שדרורי תבוא לבקר

P= סתם נו המצלמה שלי בתיקון נראה לי אני בכלל קונה חדשה ככה שאין לי איך לצלםםםם... דווקא הולך לא רע טפו טפו טפו ודווקא עכשיו אין מצלמה o_O

Saint Marko

New member
אני ../images/Emo122.gif

אין לי סוס קבוע *נראה לי*.... הרגלים שלכם: איזה הרגלים יש לכם בכלליות(טובים/מצחיקים)? לבוא ולומר שלום לכל הסוסים בערך בחווה.. טוב, חוץ מהסוסי ווסטארן שאני לא מכיר בכלל והם בכלל בצד השני של החווה... ואז ללכת למשרד ולזרוק את התיק על הריצפה ואז להזכר שאשארתי שם את הפלאפון או את המשקפיים... ולומר אוופס. איזה הרגלים רעים יש לכם ברכיבה ובאורווה שהייתם רוצים להפטר מהם?! או שהם פשוט לא טובים..? כשנכנסים למעגל אני פשוט שוקע לתוך הצד הפנימי של המעגל ואז הסוס לא מאוזן וכולנו לא מאוזנים. לבוא ולהתחיל לסדר את כל האורווה.. זה מטריד.. חוץ מאת הראשיות שהחווה המציאה לזה גלגול מסויים אני פשוט מסדר שם כל דבר... אוכפים, מגנים, פדים.. הכל בערמות מסודרות.. ונראה לי שאני הבן אדם היחיד שמטאטא את החדר אוכפים...
.. עזבו אני חולה נקיון.. זה אובססייה אצלי. הרגלים של הסוסים שלכםם/שאתם רוכים עליהם איזה הרגלים יש לסוסים שלכם (מצחיקים/חמודים/מוזרים) באורווה או ברכיבה!? אממ, אני אדבר על קיסר שעליו אני רוכב הכי הרבה- יש לו נטייה לעשות לי חיים קשים... באיחוד במעברים לקאנטר.. הוא נותן ספיד בטרוט ואז עובד וזה לא טוב. איזה הרגלים רעים הסוסים שלכם פיתחו ברכיבה או באורווה?! אממ, לא יודע.. הוא ילד טוב האמת.. לא עושה בעיות כי הוא יודע עם מי הוא מתעסק.. *אור ילד קשוח
*

Unreachable

New member
פףף

האמת שיש לי די שיגרה קבועה באורווה...בעיקר בכל מה שקשור ללפטם את כפירו גזר כשאני מביאה אותו לתא תפוח מחולק ל4 רבעים במשך ההברשה\איכוף **אחרי הרכיבה** גזר אחורי שהוא מתגלגל בתא תפוח מחולק ל-4 רבעים בזמן שאני מורידה את המגינים גזר כשאני לוקחת אותו לשטיפה 2-3 פטי בר אחרי השטיפה וקוביית סוכר לפני שאני הולכת
המממ...יש עוד אבל זה הכי מטורף

Vintage Queen

New member
גאדדדד

חח ועוד חשבו שאני מגזימה עם ממתקים , LOL חשבו שיש לה סוכרת אפילו בגלל זה P= תיזהרי עם זהההה.. בייבי קטנההה

stary1

New member
../images/Emo55.gif../images/Emo12.gif

הרגלים שלכם: איזה הרגלים יש לכם בכלליות(טובים/מצחיקים)
תמיד כשאני רואה סוס מטונף\לא מטופח אני חייבת לבקש לטפח אותו קצת כי זה מציק לעינים שלי
דבר ראשון כשאני עושה כשאני מגיעה לחווה זה ללכת לשים את מה שהבאתי בחדר ומיד אחרי זה לעבור בין כל הסוסים באורוות הראשיות ולהגיד לכל אחד שלום+ליטוף
כשמאכילים את הסוסים בערב בשעורה אני תמיד נדחפת ומבקשת לתת להם את האוכל במקום מי שאמור לעשות את זה..חח
כשמשעמם לי אני מציקה למי שנמצא בחווה ומבקשת לנקות כלובים בפינת חי
אם אני ארכב תקופה ממושכת על אותו הסוס ימאס לי ממנו ואני ארצה סוס אחר..אבל מיד אחרי הסוס האחר אני ארצה לחזור לקודם
איזה הרגלים רעים יש לכם ברכיבה ובאורווה שהייתם רוצים להפטר מהם?! או שהם פשוט לא טובים..
לפעמים אני שוכחת שאני על סוס וזה בע"ח וגם הוא מתעייף מהרכיבה
..למרות שאני די הצלחתי להפטר ממהרגל הזה..חח
אני סומכת יותר מדי על הסוסים שאני מכירה
אני עולה כמעט על כל סוס שמציעים לי ואני חייבת להפסיק עם זה
הרגלים של הסוסים שלכםם/שאתם רוכים עליהם Star איזה הרגלים יש לסוסים שלכם (מצחיקים/חמודים/מוזרים)באורווה או ברכיבה
כשיש לו קפיצות ממש נמוכות הוא זוחל וכשאני טיפונת מגביהה לו הוא טס את הקפיצות ובקושי נותן לי לתאם צעדים איתו
כשהוא כועס אני נכנסת לתא שלו והוא שם עלי את הראש ומנמנם
יש לו פיצול קשה..הוא לקח את העובדה שהוא חצי קוורטר וחצי ערבי בצורה קיצונית מדי
לפעמים כשרוכבים איתו ליד פרות הוא מתלהב מעצמו ומרים את הזנב ומשוויץ..חח
כשהוא בודק את הרוכב שעליו הוא לפעמים "משחק אותה" כאילו הוא נבהל משטויות קטנות כמו עלה ברוח
לפעמים הוא רוצה להשוויץ והוא רץ במנאז' וקופץ בעצמו
הוא צומי לא נורמלי כשהוא איתי
פעם הוא היה בטוח שהוא האמא של כל הסייחים שהפרידו אותם מהאמא שלהם
איזה הרגלים רעים הסוסים שלכם פיתחו ברכיבה או באורווה
הוא תמיד מקפל אוזניים על אנשים
יש לו דרכים מסוימות שהוא חושב שהן בנויות למקצבים מסוימים וצריך להלחם איתו כדי שהוא יעשה בהם מקצבים אחרים
(המבין יבין)
הוא שונאאא שוט!!!
לפעמים הוא שטן והוא מרביץ ללואיז=|
כשמישהו שלא בא לו עליו רוכב עליו הוא יכול להיות הכי פרד בארץ..פפ וזהו..יש עוד מלאאא אבל זה מה שעלה לי בראש לרגע זה

למעלה